در Rushmore تهمت به معترضان می گویند به دنبال ‘بدنام’ قهرمانان

توسط استفان نخلستان و DARLENE SUPERVILLE

MOUNT RUSHMORE NATIONAL MEMORIAL, S. D. (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به می گویند در یک سخنرانی آتشین در کوه راشمور در شب جمعه که معترضان برپا “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما” در میان تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

تیز ملامت در یک روز تعطیل به آدرس علامت این کشور استقلال, شرح زیر است هفته از اعتراضات را در سراسر کشور برانگیخت با روز یادبود کشتار جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. برخی از تظاهرکنندگان نیز نابود شده و یا آسیب دیده مؤتلفه آثار و مجسمه ارج نهادن به کسانی که بهره مند از برده داری.

“این جنبش آشکارا حمله به میراث هر فرد در کوه راشمور” مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند با توجه به گزیده ای از سخنرانی منتشر شده توسط کاخ سفید است. او را نیز اضافه کنید که برخی در جناح چپ امیدواریم که به “بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است.”

این رویداد جلب هزاران نفر از تماشاگران بسیاری از آنها بدون ماسک حتی به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر کشور است. رئیس جمهور راه اندازی شد به صحبت می کنند قبل از آتش بازی نشان می دهد برای اولین بار برگزار می شود در سایت در بیش از یک دهه.

ساعت قبل از تهمت وارد معترضان مسدود شدن جاده منتهی به این بنای تاریخی است. مقامات کرد به حرکت تظاهرکنندگان عمدتا بومیان معترض که داکوتای جنوبی, سیاه تپه گرفته شده از لاکوتا مردم در برابر پیمان نامه. حدود 15 معترضان دستگیر شدند پس از از دست رفته یک پلیس-تحمیل مهلت را ترک کنند.

تهمت بود در انتظار یک داکوتای جنوبی نشان می دهد حمایت با دولت حزب جمهوریخواه فروش تی شرت که ویژگی مغلوب ساختن پیشی جستن در یادبود در کنار جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن. اما نگرانی در مورد کوروناویروس ریسک و خطر آتش سوزی از آتش بازی همراه با بومیان آمریکا, گروه داعش نیز حضور داشتند.

کالیفرنیا ، Kristi Noem یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفته بود اجتماعی فاصله نمی توان مورد نیاز در طول این رویداد و ماسک می شود اختیاری است. سازمان دهندگان این رویداد به ارائه ماسک برای هر کسی که می خواست آنها و برنامه ریزی برای نمایش شرکت کنندگان برای علائم COVID-19.

Noem و بهداشت ، جان Thune R-S. D. بودند و در میان جمعیت نشست رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump در Ellsworth پایگاه نیروی هوایی. Noem نبود پوشیدن ماسک; Thune حذف چهره خود را پوشش به عنوان او منتظر برای استقبال از رئیس جمهور.

خواه شهردار بزرگترین شهر در نزدیکی بنای یادبود سریع, شهر, گفت که او خواهد بود به تماشای برای افزایش موارد پس از این رویداد, Rapid City Journal گزارش شده است.

مشتاق شرکت کنندگان بودند بعید به رد صلاحیت خود را “از آنجا که آنها یک سرفه روز و یا روز قبل از” شهردار استیو Allender گفت.

شهر کوچک کیستون نهفته است که چند کیلومتر از این بنای تاریخی شد وزوز با مردم جمعه به امید گرفتن یک نگاه اجمالی از آتش بازی و رئیس جمهور. بسیاری از عینک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تی شرت و کلاه. چند تن ماسک.

“این است که به رتبه بالا در صفحه چهارم از Julys که من صحبت در مورد گفت:” مایک Stewhr است که خانواده خود را از نبراسکا.

مایک هریس از Rapid City, که گفت که او یک جمهوری خواه عینک ماسک و دست تکان داد ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم. او همچنین ورزشی یک تفنگ دستی در هر ران. او گفت که او نگران این رویداد خواهد جرقه COVID-19 شیوع.

“من فکر می کنم این یک مثال بد بودن تعیین شده توسط رئیس جمهور ما و ما فرماندار” هریس گفت.

رابین Pladsen مدیر کیستون اتاق بازرگانی و دست از ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست از چادر. او گفت: گردشگری هجوم خواهد کمک به کسب و کار پرداخت وام آنها گرفته بود را به زنده ماندن اقتصادی مرکز شهر اما اذعان خطر سلامت برای این شهر است.

رهبران چندین قبایل بومی آمریکا در منطقه نیز نگرانی است که این رویداد می تواند منجر به شیوع ویروس در میان اعضای خود را که آنها می گویند به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 دلیل کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی و شرایط بهداشتی مزمن.

“رئیس جمهور این است که با قرار دادن ما اعضای قبیله ای در معرض خطر به مرحله یک op عکس در یکی از مقدس ترین مکان گفت:” هارولد Frazier رئیس شایانی رودخانه سو قبیله.

برخی از گروه های بومی آمریکا استفاده مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در اعتراض به کوه راشمور یادبود خود اشاره به این که سیاه تپه گرفته شده از لاکوتا مردم است.

بیش از 100 معترض بسیاری از لکتا صف جاده منتهی از کیستون به بنای برگزاری علائم و بازی لکتا موسیقی در 95 درجه حرارت. برخی از برگزار مشت خود را در هوا به عنوان اتومبیل های لود شده با رویداد شرکت کنندگان در گذشت. دیگران برگزار می شود نشانه هایی است که خواندن “محافظت از SoDak اول مردم” “شما در زمین به سرقت رفته” و “از بین بردن سفید برتری.”

“رئیس جمهور نیاز به باز کردن چشم خود را. ما مردم بیش از حد و آن این بود که ما برای اولین بار زمین” گفت: Hehakaho زباله های معنوی سالمند با Oglala سو قبیله.

چند نفر که یک بار نظارت خطر آتش سوزی در یادبود ملی گفت: تنظیم کردن آتش جنگل بود یک ایده بد است که می تواند منجر به آتش سوزی ، آتش خاموش نامیده می شدند پس از سال 2009 به خاطر یک سوسک کاج کوهی آلودگی افزایش خطرات آتش است.

Noem تحت فشار قرار دادند به آتش بازی به زودی از سر گرفته پس از او انتخاب شد و داوطلب خدمت سربازی مغلوب ساختن پیشی جستن ، رئیس جمهور خار کنار آتش نگرانی در اوایل سال جاری گفت: “آنچه را می سوزاند ؟ این سنگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ اشاره ای به خطر آتش سوزی پنج شنبه.

“آنها استفاده می شود به انجام آن از سالها پیش و برای برخی از دلایل آنها قادر یا unallowed به آن را انجام دهد” او گفت:. “آنها فقط اجازه نداشتند به آن را انجام دهد و من آن را باز کرد و ما در حال رفتن به یک فوق العاده ای در جولای 3 و پس از آن ما در حال آمدن به اینجا جشن چهارم جولای در واشنگتن”

مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست بیش از یک چند بزرگ-جمعیت حوادث — در Tulsa, اوکلاهما و در آریزونا megachurch — حتی به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند در برابر اجتماعات بزرگ و توصیه ماسک صورت و اجتماعی فاصله. او قصد دارد در ماه ژوئیه چهارمین جشن در نشنال مال در واشنگتن با وجود نگرانی های بهداشتی از سی شهردار. مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania Trump برنامه ریزی برای میزبانی رویدادهای از کاخ سفید در جنوب چمن و از بیضی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin در واشنگتن و تاد ریچموند در مدیسون, Wis., کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>