حداقل 2 MLB بازی به تعویق افتاد و در میان Marlins’ شیوع ویروس

توسط استیون شراب

میامی (AP) — Miami Marlins درهم برای فهرستی از تعویض آنها به عنوان مقابله با شیوع کروناویروس. نیویورک یانکیز برنامه ریزی روز در فیلادلفیا در حالی که این تیم در خانه تحت COVID-19 انجام شد. بالتیمور اوریولز پرواز از میامی بدون بازی یک بازی است.

و اتباع واشنگتن مدیر دیو Martinez خلاصه وضعیت در یک فصل به سختی در جریان است.

“من صادقانه به شما بگویم: من می ترسم” مارتینز گفت.

دو بازی های لیگ, برنامه ریزی برای پنج شنبه شب شد به تعویق افتاد و پس از بیش از یک دوجین Marlins بازیکنان و اعضای کادر آزمایش مثبت برای COVID-19 در شیوع است که رشته این تیم در فیلادلفیا.

Marlins’ خانه, درب بازکن, در برابر بالتیمور بود به نام خاموش شده بود یانکی ها’ بازی در فیلادلفیا. یانکی ها شده اند در همان محل باشگاه وانجمن Marlins استفاده می شود آخر هفته گذشته.

نه Marlins بازیکنان در 30 فهرستی دو تاکسی بازیکنان تیم ملی و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت یک فرد آشنا با این وضعیت به اسوشیتد پرس گفت, صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که نتایج تا به حال شده است برای عموم افشا می شود.

یانکی ها ماندن در فیلادلفیا و خود را clubhouse کارکنان با این تیم وجود دارد و فرد گفت. مارلین به تعویق افتاد خود خانه پرواز یکشنبه شب پس از خود سری آخر در برابر فیلیز.

آرام برنامه ریزی برای بازگشت به بالتیمور از میامی در شب دوشنبه یک نشانه خود را برنامه ریزی بازی سه شنبه در مقابل Marlins نمی گیرد در Marlins پارک.

Marlins’ شیوع بود صحبت از بیس بال جمعه و اتباع’ مدیر فشرد در کلمات خود را به عنوان او در مورد وضعیت. مارتینز زمان از دست رفته در فصل گذشته به دلیل بیماری قلبی و اتباع در حال برنامه ریزی برای بازی در میامی در این آخر هفته.

“من سطح نگرانی رفت از حدود هشت تا 12. منظور من این چیزی که واقعا بازدید صفحه اصلی در حال حاضر” مارتینز گفت. “من کردم بچه ها ما clubhouse که واقعا نگران نیز هست.”

لیگ اصلی بیس بال اعلام به تعویق افتادن هر دو بازی حدود هشت ساعت قبل از برنامه ریزی زمین و گفت اضافی COVID-19 تست شد و در حال انجام است. که شامل فیلیز بازیکنان مورد آزمایش و امتحان پنج شنبه.

“اعضای Marlins’ سفر به حزب خود quarantining در محل در حالی که در انتظار نتیجه این نتایج” MLB در بیانیه ای گفت.

آینده فقط روز به 60-بازی فصل Marlins’ شیوع مطرح شده دوباره سوال در مورد MLB کمیسر راب مانفرد طرح برای مرور این بیماری همه گیر.

“در حال حاضر ما واقعا برای دیدن اگر MLB است رفتن به قرار دادن بازیکنان بهداشت اول” توییتی از لس آنجلس داجرز پارچ دیوید قیمت که تصمیم گرفتند از بازی در این فصل است. “به یاد داشته باشید زمانی که مانفرد گفت: بازیکنان بهداشت برترین بود?! بخشی از دلیل من در خانه در حال حاضر است چرا که بازیکنان بهداشت نیست قرار داده ، من می توانید ببینید که تغییر نکرده.”

دکتر اندرو موریس استاد بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو گفت: Marlins’ شیوع ندارد تعجب به دلیل مانفرد طرح بود به صورت ناقص.

“بیس بال است که در مشکل” موریس گفت. “این باعث می شود من تعجب می کنم اگر آنها در حال گوش دادن به توصیه های کارشناسان یا کارشناسان خود را در حال دادن به آنها مشاوره خوب است. این طرح هر کسی که می داند آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد می توانست تصور. این بازی از آن قرار بود به بازی.”

Marlins قرار می گیرد infielder گرت کوپر outfielder هارولد Ramirez and right-hander خوزه Urena در مجروح لیست. آنها ادعا right-hander جاستین شفر و left-hander جاش اسمیت کردن چشم پوشی از سینسیناتی و به احتمال زیاد خواهد شد به شدت تکیه بر تقویت خود را از اردوگاه های آموزشی در ژوپیتر فلوریدا.

از آنجا که هیچ جزئی بازی های لیگ این فصل تیم مجاز به حفظ 60 بازیکن از جمله تاکسی تیم ملی تا سه بازیکن برای هر سفر جاده ای به آنها فوری گزینه به جای یک بیمار بازیکن.

Marlins می تواند اتوبوس, از فیلادلفیا به بالتیمور برای برنامه ریزی بازی ها وجود دارد چهارشنبه و پنج شنبه. Marlins مدیر عامل Derek Jeter انتشار بیانیه ای گفت: سلامت بازیکنان و کارکنان خود سازمان تمرکز اصلی.

“به تعویق انداختن امشب خانه, درب بازکن, بود, تصمیم گیری درست برای اطمینان از ما یک جمعی مکث کنید و سعی کنید به درستی درک کلیت این وضعیت” Jeter گفت.

Urena خراشیده شد از خود شروع برنامه ریزی شده در روز یکشنبه بازی و گیر Jorge آلفارو در رفت و مجروح فهرست جمعه. هیچ دلیل داده شد برای حرکت و معلوم بود که Marlins دریافت آخرین مثبت نتایج آزمون.

آتلانتا ممکن است منبع Marlins’ شیوع. آنها همچنین نمایشگاه بازی وجود دارد سه شنبه و چهارشنبه در برابر بریوز که دارند بدون بالا دو فو تایلر گل و تراویس d’Arnaud پس از هر دو نشان داد علائم COVID-19.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است برای ردیابی چگونه آن رخ داده است. که یک چیز ما نیاز به دانستن قبل از پرش شما را به بسیاری از نتیجه گیری های مختلف” لس آنجلس فرشتگان مدیر جو Maddon گفت.

“اگر وجود دارد نقض پروتکل توسط هر یک از کسانی که بازیکنان آن را بیشتر به راحتی توجیه و اگر نه, سپس آن را مشکل تر می شود. من فقط صبر کنید و ببینید اجازه دهید آنها را ردیابی همه چیز به عقب سعی کنید به کشف کردن که چرا آن رخ داده است و پس از آن شما شروع به ایجاد نتیجه گیری خود را و یا نقاشی طرح خود را به آن را حل کند.”

Milwaukee Brewers مدیر کریگ Counsell گفت که در پی Marlins’ شیوع تیم او دو برابر خواهد شد پایین در تلاش برای امن باشد.

“این یک پانچ به صورت تحقق است که ما باید به طور کامل” Counsell گفت. “آن احساس می کند مانند یک کار دشوار است اما ما در حال رفتن به سعی کنید و حق آن را دریافت.”

___

AP نویسندگان ورزشی رونالد بلوم در نیویورک دیوید Ginsburg در بالتیمور Howard Fendrich در واشنگتن راب Maaddi در فیلادلفیا جینی مک کالی در Oakland, California, Steve Megargee در میلواکی و آسوشیتد پرس نویسنده راب Gillies در تورنتو کمک به این گزارش.

___

دنبال استیون شراب در توییتر https://twitter.com/Steve_Wine

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید