آنچه در آن است در مورد به طور منظم فاصله پیدا کنیم تا خشنود? هیچ کس می پردازد هر ذهن به یک دسته از دانه های پرتاب به طور تصادفی بر روی یک فرش. اما همان کسانی که مهره ها و محل آنها را تک فایل به شکل شسته و رفته ردیف و آن جلب توجه ما است. ما اتصال به تقارن. شاید این بخشی از الگوی ما-ساخت طبیعت. مدتها پیش ما یاد طبیعت الگوهای به ما منجر به غذا ایجاد اولین تقویم و اطمینان از بقای ما.

اگر بقا در بخشی boils پایین به الگوی-به رسمیت شناختن آن را جذب می کند که این نشت را به قدردانی و به عنوان الگوهای زیبا در خود را دارند. امروز صبح مثلا. سه به همان اندازه فاصله سیارات بودند صحافی در سراسر جنوب شرقی آسمان در سپیده دم. هرگز ذهن منجمد شمال غربی باد. ذهن هرگز از دست خواب. من تا به حال به بیرون بروید و نگاه کنید. بیشتر شرق, گرگ و میش شدت به یک گلدان آبی در افق در حالی که سه سیستم انرژی بدن نگه داشته و ثابت زل زل نگاه کردن در برف زیر.

سه نفری من را به فکر که شاید زیبایی اولیه می کند باید بقا ارزش. که آن را به سادگی یک سرريز اثر از سیاه و سفید از زنده ماندن است. قدردانی از زیبایی به ما می دهد شادی درونی همان راه پرتاب یکی دیگر از ورود در آتش نگه می دارد و آن سوختن به شب. شادی استوکس تمایل برای شادی بیشتر تا زمانی که شما عشق زندگی بسیار شما می خواهید هرگز به مرگ است. من می خواهم تماس بگیرید که بالا بقا ارزش.

شما همچنین می توانید بیرون بروید و لذت بردن از آن سه سیاره در یک به طور مساوی فاصله خط مانند مشتریان در یک بانک. مریخ, سریعترین حرکت را به تدریج رویکرد مشتری بیش از چند هفته آینده, اما در حال حاضر هر یک به فضایی دیگر. شما آنها را مشاهده کنید بهترین میان حدود یک ساعت به یک ساعت و نیم قبل از طلوع آفتاب. ضعیف زحل و مریخ پهلو مشتری است که فوق العاده واضح است. مطمئن شوید که شما یک نمای باز به سوی جنوب شرقی تا زحل را قطع درختان و یا ساختمان.

A train of Starlink satellites passes over Duluth, Minn. this morning (March 4) around 5:20 a.m. Notice that there are two trains — the main one and two additional Starlinks parallel to and below that track. Details: 16mm lens, ISO 18,000, f/2.8, 1.5 second exposure. (Bob King, for the News Tribune)

یک قطار از Starlink ماهواره می گذرد بیش, Duluth, Minn. صبح امروز (4 مارس) حدود 5:20 صبح متوجه است که وجود دارد دو قطار — اصلی یک و دو اضافی Starlinks به موازات و در زیر آن مسیر. جزئیات: لنز 16mm, ISO 18,000 f/2.8, 1.5 دوم قرار گرفتن در معرض. (باب پادشاه برای اخبار تریبون)

اگر شما می توانید یک تلسکوپ در این سه شخصیت شما دیدن برخی از اقمار مشتری مثل من به عنوان به خوبی به عنوان هلال مرحله از مریخ و زحل حلقه. من هم شانس عالی, روشن, عبور از Starlink ماهواره قطار در شروع صبح گرگ و میش حدود 5:20 صبح وجود دارد بیش از حد بسیاری به دفعات مشاهده شده است. هر پروتئین در برابر روشن تر از دوم قدر (بهتر از دب اکبر ستاره) زمانی که آنها در آسمان جنوب و به تدریج کم رنگ به عنوان آنها فرود در شرق. جالب حدود یک و نیم دوجین به طور گسترده ای فاصله Starlinks دنبال چند درجه جنوب و به موازات قطار اصلی.

As the Starlinks moved off to the east, perspective shrunk their spacing which made the train look very three-dimensional. (Bob King, for the News Tribune)

به عنوان Starlinks منتقل کردن به شرق و دیدگاه خود را منقبض فاصله ساخته شده است که این قطار نگاه بسیار سه بعدی. (باب پادشاه برای اخبار تریبون)

Skywatchers در سراسر شمال آمریکا این فرصت را به دیدن دقیقا همان چیزی که من دیدم در صبح است. از دیگر مکان های آنها ممکن است ضعیف. برای پیدا کردن چه چیزی در فروشگاه برای شما رفتن به آسمانها بالا و محل خود را انتخاب کنید با کلیک کردن در جعبه در سمت راست بالای صفحه نمایش خود را. و سپس بازگشت به صفحه اصلی و کلیک بر روی Starlink عبور برای همه اشیاء از راه اندازی در سمت چپ صفحه لیست ماهواره ها و گذر زمان. کلیک کنید در هر نقطه در خط عبور و یک نقشه خواهد شد تا پاپ به شما نشان که در آن به نگاه. کلید چیز در کنار هم است و روشنایی. کاهش تعداد روشن تر. اگر تعداد نزدیک به “2” و یا “3” (دوم یا سوم قدر) برو برای آن!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de