Astro باب: چگونه برای دیدن Starlink ماهواره

در اینجا در Duluth, Minn منطقه., یکشنبه, مارس 26 ارائه یک فرصت مناسب و معقول به آنها مراجعه کنید. رژه از ماهواره را برای اولین بار به نظر می رسد در 9:05 بعد از ظهر کم در جنوب غربی آسمان زمانی که آنها خواهید بود بیش از حد ضعیف برای دیدن. اما 2 دقیقه بعد در 9:07 بعد از ظهر شما باید ببینید کوتاه چشمک خط کوچک چراغ در بالا و سمت چپ شباهنگ (نگاه کنید به نقشه زیر) زمانی که آنها رسیدن به بیشترین ارتفاع و روشنایی است. اگر چه هنوز هم خواهد بود و گرگ و میش در زمان Starlink “string” هنوز هم باید کمرنگ قابل مشاهده آن را به عنوان عبور از غرب در سراسر جنوب و جنوب شرقی آسمان است.

مرحله 1: برو به آسمانها بالا

این ویدئو 2 دقیقه ای فوق قطاری قابل توجه خود را ظاهر — زمانی که آنها هنوز هم bunched نزدیک به هم — بهتر از هر من تا کنون دیده ام. بیش از زمان جدایی بین ماهواره ها را افزایش می دهد به عنوان حرکت آنها به خود فرد مدار بنابراین سعی کنید به آنها را در حال حاضر. به بررسی Starlink عبور برای شهرستان خود را در هر زمانرفتن به آسمانها بالا در ورود و بررسی جعبه به یاد داشته باشید رمز عبور خود را. شما لازم نیست که برای ورود اما این باعث می شود آن را راحت تر زمانی که شما دوباره بررسی کنید.

This is the table you’ll see for Duluth, Minn. for Sunday night, April 26 when you click on the Starlink passes for all objects from a launch link on the Heavens Above page. The third column lists the satellite brightness; the fourth column the time of its first appearance in local, 24-hour time (so 20:59 = 8:59 p.m.). Times shown in blue are when the satellite is highest and (usually) brightest. If you click anywhere on a line you’ll get a map of that satellite’s path like the one shown below. (Chris Peat / Heavens Above)

این جدول شما برای Duluth, Minn. برای یکشنبه شب, مارس 26 هنگامی که شما با کلیک بر روی Starlink عبور برای همه اشیاء از راه اندازی یک لینک در آسمانها بالای صفحه. ستون سوم لیست ماهواره روشنایی; ستون چهارم زمان اولین حضور خود را در محلی زمان 24 ساعته (تا 20:59 = 8:59 p. m.). بار نشان داده شده به رنگ آبی هستند که, ماهواره ای است که بالاترین و (معمولا) درخشان. اگر شما با کلیک در هر نقطه بر روی یک خط شما می توانید یک نقشه که ماهواره مسیر مانند یک زیر نشان داده شده است. (کریس ذغال سنگ نارس / آسمان بالا)

مرحله 2: با کلیک بر روی لینک Starlink

هنگامی که به سیستم وارد شده در محل خود را انتخاب کنید (بالا سمت راست) پر کردن نام و کلیک کنید به روز رسانی در پایین صفحه. در حال حاضر بازگشت به صفحه اصلی و کلیک بر روی Starlink عبور برای همه اشیاء از راه اندازی لینک. که به شما ارسال خواهد شد به یک جدول با یک لیست از Starlink ماهواره ای می گذرد هر فاصله نزدیک در زمان. با کلیک بر روی یکی از اولین در لیست و شما می توانید یک نقشه از مسیر خود را در سراسر آسمان است. همه دیگران را دنبال کنید در امتداد یک مسیر مشابه.

هنگامی که با استفاده از نقشه به یاد داشته باشید که این مرکز نشان دهنده سربار نقطه در حالی که لبه بیرونی است در افق. اگر شما می خواهید برای دیدن یک فرد Starlink را زمین مسیر — مسیر بر روی سطح به طور مستقیم در زیر ماهواره — بر روی زمین آهنگ با لینک. شما پیدا کردن یک مثال از یک زمین آهنگ در پایان این مقاله.

مرحله 3: بررسی روشنایی و زمان

علاوه بر زمان و مسیر شما همچنین می خواهید بدانید که چگونه روشن Starlinks خواهد بود. که ذکر شده در ستون 3 جدول برچسب روشنایی / mag. اگر روشنایی یا قدر است در اطراف “1” یا “2” آنها آسان خواهد بود برای دیدن. قدر 3 و 4 نیاز به یک آسمان تاریک و بدون گرگ و میش در حالی که 5 و 6 بسیار ضعیف. انتخاب عبور می کند و با آنهایی که و twos.

شده اند وجود دارد هفت Starlink راه اندازی تا به امروز است. هنگامی که شما با کلیک بر روی Starlink عبور لینک پیش فرض آن را به یک لیست از ماهواره از زمان راه اندازی. شما همچنین می توانید پیش بینی های خود را برای دیگر راه اندازی توسط کلیک کردن بر روی راه اندازی پنجره تحت عنوان در سمت چپ صفحه و انتخاب دیگری.

گام 4: رفتن به خارج و نگاه

در نهایت رفتن به خارج از 5-10 دقیقه قبل از تصویب به گرا بنابراین شما می دانید که جهت به نگاه. اگر خورشید مجموعه به تازگی شما می توانید که راه و می دانم که آن را غرب-شمال غربی. شرق است که در پشت خود را به شمال و جنوب به سمت چپ خود را. و یا استفاده از یک قطب نما یا رایگان برنامه قطب نما. اپل دارای یک ساخته شده است در قطب نما, ابزار تحت تنظیمات و برنامه های. جدیدتر مصنوعی انجام بیش از حد, اما شما نیاز به دانلود و نصب برنامه های رایگان مانند قطب نمای دیجیتال اگر شما از آندروید.

Map of Starlink-1322 path over the Duluth, Minn. region tonight (April 26) with times marked every minute. 39 additional, closely-spaced Starlinks will follow virtually the same path. A second group will trail behind these starting at 9:18 p.m. and shine brightest at 9:20 p.m. with additions by the author. (Chris Peat / Heavens Above)

نقشه Starlink-1322 مسیر بیش از دلوت, Minn. منطقه امشب (26 آوریل) با زمان مشخص شده در هر دقیقه است. 39 اضافی از نزدیک فاصله Starlinks به دنبال خواهد داشت تقریبا همان مسیر است. گروه دوم خواهد دنباله در پشت این شروع در 9:18 p. m. و درخشش درخشان در 9:20 بعد از ظهر با ارسال شده توسط نویسنده. (کریس ذغال سنگ نارس / آسمان بالا)

هنگامی که به دنبال Starlinks مطمئن شوید که شما اسکن بالا و پایین کل مسیر. به طور معمول آنها درخشان زمانی که آنها کمترین اما نه همیشه. همچنین زمان پیش بینی شده می تواند یک زن و شوهر دقیقه یا زود و یا دیر به خصوص اگر راه اندازی شد های اخیر. شروع یک چند دقیقه زود و آویزان در اطراف چند دقیقه بعد در مورد آنها را نشان نمی دهد ،

This is the ground track of Starlink-1322 tonight (April 26). The highlighted circle is the region where the satellite is at least 10° above your horizon. The size of the circle depends on the height of the satellite. The closer your city is under the track, the brighter the Starlinks will appear. (Chris Peat / Heavens Above)

این زمین پیگیری Starlink-1322 امشب (آوریل 26). برجسته دایره است منطقه ای که در آن ماهواره است حداقل 10 درجه بالاتر از افق خود را. اندازه دایره بستگی به ارتفاع ماهواره ای. نزدیک شهر خود را تحت مسیر روشن تر Starlinks ظاهر خواهد شد. (کریس ذغال سنگ نارس / آسمان بالا)

در اینجا یک مثال روشن پاس یکشنبه شب برای Duluth, Minn. اگر شما هر گونه مشکلات با دیدن یا درک چگونه برای پیدا کردن Starlink مسیر برای محل شما لطفا با من تماس بگیرید از طریق قسمت نظرات و من به شما دست می دهد. موفق باشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>