Astro باب ستون: شفق قطبی را به عقب جک! پشت سر هم از فعالیت های سه شنبه شب

چه جای تعجب! از شفق قطبی کمیاب شده است برای چند ماه گذشته اما بازگشت شنبه ، اگر چه متوسط افزایش در باد خورشیدی پیش بینی شد پیش از آن در روز وجود دارد هیچ نشانه ای از آن ممکن است تخم ریزی شفق شمالی روز سه شنبه. من به طور اتفاقی با آموزش و پرورش جامعه شناسی کلاس. حدود 9 p. m. یک زن و شوهر دانش آموزان و متوجه شدم برخی از عجیب و غریب می درخشد در شمال شرقی آسمان که تغییر شکل. پس شب بود کاملا شفاف و بدون مه یا ابر من مشکوک شفق قطبی.

و چیزی که من دیدم در راه خانه و سپس بازگشت به عکس و به اشتراک گذاری با شما. من تو را دیدم دو کمان. کاهش قوس ضخیم و روشن و لکه لکه با فعال اشعه که sloshed مورد در حرکت آهسته. بالای بانک نازک تر و ضعیف با منحنی شکل اما بدون اشعه.

Mottled forms pulse through the bright, lower arc around 10:15 p.m. Tuesday.

لکه لکه اشکال پالس از طریق روشن, کاهش قوس حدود 10:15 بعد از ظهر روز سه شنبه. باب پادشاه عکس

دلیل این که شما نیاز به یک نمای باز به شمال برای نمایش خوبی از شفق شمالی شما لزوما در معرض هر بادهای از این جهت است. با دمای 1 درجه پنج شنبه و کاهش وزش باد از شمال غرب در بین 15 و 20 مایل در ساعت آن آسان نبود به خارج برای مدت طولانی. اما نزد سبز کم رنگ و فرم در مقابل چشمان من کمک کرد برای منحرف کردن من از بیحس کننده درد رشد در نوک انگشتان من.

پشت در خانه من چک فضا اطلاعات آب و هوا و متوجه شدند که یک تاجی سوراخ شده بود و امشب این نمایش که هنوز هم فعال است که من نوشتن این. سوراخ مجاز بالا-سرعت ذرات از خورشید به اسپری در زمین جهت و جرقه جزئی G1 طوفان وابسته به جاذبه زمین. اگر شما زندگی می کنند در ایالت های شمالی, پیدا کردن یک نقطه باز با نظر به شمال و لباس گرمی به عنوان امکان پذیر است. دوستان سبز ما است بازگشت و پس از یک غیبت طولانی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید