عزیز امی: من راه رفتن با یک زن و شوهر از دوستان یک بار در هفته. در پایان ما یک ساعت پیاده روی ما در یک شناخته شده رستوران های زنجیره ای برای نشستن در خارج پاسیو و صحبت کنید.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

من همیشه همراه خود بطری آب, اما من دو نفر از دوستان داخل رستوران و بیرون آمدن با یک فنجان آب بدون خرید هر چیزی. این واقعا مرا ناراحت می کند.

این رفتار قابل قبول ؟

راه رفتن و صحبت کردن

عزیز راه رفتن: با توجه به اینکه شما در واقع perching در این رستوران فضای باز صندلی که آنها خود را برای پرداخت و حفظ — بدون حتی تا آنجا که تنظیم پا در داخل رستوران — من نمی دانم اگر شما باید شکایت خود را از دوستان است. این است که یک پارک عمومی. آن است که یک محل کسب و کار.

اما من قصد دارم به فرض که این رستوران خوشحال است به سه نفر از شما وجود دارد اضافه کردن به همسایگی ، آنها در کسب و کار مهمان نوازی.

اگر به رستوران می خواستم برای دلسرد کردن دوستان خود را از shagging رایگان آب آنها می تواند هزینه یک فنجان هزینه. در ضمن من امیدوارم که شما و بگیرید و یاد دهید شما را پیدا خواهد کرد راه هایی برای پاداش این همسایگی مهمان نوازی توسط گهگاه در واقع ناهار خوری وجود دارد.

عزیز امی: من در برخورد با یک وضعیت دشوار با من هم اتاقی جدید (من نمی دانم او قبل از حرکت).

او نقل مکان به آپارتمان در ماه سپتامبر و پس از آن بوده است در خواب با یک مرد که مشغول است. او زندگی می کند و با نامزد خود اما خواب بیش از دو بار در هفته در محل ما.

او به دروغ چند بار در مورد جهت رابطه اش با نامزدش می گذرد و او ما را پیدا می کند در حالی که ما و تلاش برای یک زمان خوب است. هم اتاقی من هیچ کنترلی بر وضعیت.

آن را بدست می دهد که به عنوان یک محافظ هم اتاقی من فریاد زد در سراسر جدول در او.

من احساس می کنم من هرگز نمی توانید یک استراحت از این وضعیت است. او نیست یک فرد خوب. او را کنترل و بی ادب و دروغگو.

آیا اشتباه است که برای من ناراحت شود در این مورد ؟ آیا اشتباه است که برای من نمی خواهم او را در آپارتمان ما ؟

من سعی کردم ماندن از وضعیت او, اما او میکشد من پشت به آن. من به او بگویید که من مریض و نمی خواهید به صحبت در مورد او و او هنوز هم به ارمغان می آورد آن را!

M

عزیز M: اگر شما به خودتان پیدا کنید به طور مداوم کشیده شده به خود را مخفی, درام, سپس شما باید برای نشان دادن سطح بالاتری از کنترل خود.

بله احساسات خود را توجیه هستند. این واقعیت است که شما باید بپرسید اگر شما حق را به احساس آنها این است که شواهد تا چه حد شما را مجبور به رفتن به عصاره خودتان.

اگر کل این وضعیت غیرقابل دفاع تبدیل, را برای شما, شما می توانید درخواست خود را به اتاقی برای پیدا کردن مسکن است. من فرض کنیم که شما یک اجاره نامه و است که شما در آن او نیست. در صورتی که مورد, شما عملکرد بیشتر یا کمتر به عنوان یک مالک و هم اتا قی خود را خواهد بود در آپارتمان از یک ماه به ماه بر اساس. اگر وضعیت شخصی است که به طور جدی تجاوز در حق خود را به بهره مندی صلح آمیز از خانه خود را و سپس شما می توانید به او 30 روز برای پیدا کردن مسکن است.

اگر شما بیشتر اذیت اخلاق از وضعیت رمانتیک و توسط این واقعیت است که او دارای طعم خیلی در مردان, سپس شما باید به ایجاد برخی از راه دور. اگر شما خود را با هم اتاقی و او نشان می دهد تا شما را ترک کنید. اگر او اقامت بیش در اغلب موارد شما باید درخواست خود را در اتاقی به منظور کاهش مقدار از زمان او صرف در خانه خود را. اگر او یک تهدید برای او — و یا شما — شما باید با پلیس تماس بگیرید.

عزیز امی: با تشکر از شما برای توصیه که “تضاد” نباید پرتاب عموی او طولانی پیش نامه و او را در رسیدن به خانواده این یار که آنها را نوشت.

من در 70s و نوشتن یک کتاب در مورد چیزی که اتفاق افتاده من در اوایل زندگی است. نامه های که ذخیره شده توسط پدر و مادر من بوده است ارزشمند برای ایجاد یک جدول و تعیین آنچه که مردم فکر می شد.

’30s و 40s شد بسیار سخت برای بسیاری از مردم و چیزهایی که همیشه نیست کار از راه افراد جوان فکر آنها خواهد بود.

من امیدوارم که بستگان عمو یار متوجه چه گنج نامه خود هستند و می خواهند به نگه داشتن آنها را.

جین در Manlius, NY

جین عزیز: من لمس توسط مناقصه این وضعیت است. بله این نامه ها یک گنج است.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de