درخواست امی: هنگامی که شوهرم به من خوشامد می گوید مثل این که من احساس می کنم مثل راه رفتن

عزیز امی: در سال گذشته شوهر من آمده است به این باور است که گفتگو متشکل از درخواست بسیاری از سوالات حتی اگر آنها مربوط به اطلاعات در مورد طیف وسیعی از موضوعات است که من احتمالا نمی دانید.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

موضوعات اجرا حیطه از اطلاعات در این خبر به جزئیات بیشتر در مورد اقوام من است. این است بدست در طول زمان بدتر. گاهی اوقات ما “مکالمات” به نظر می رسد مانند یک بازجویی. او نمی صحبت کردن با دیگران در این راه است.

من به تازگی به خانه بازگشت و پس از رانندگی هفت ساعت به ترتیب یک مرکز کمک زندگی می کنند برای مادرم — عاطفی تخلیه تجربه.

پس از ورود به خانه من مواجه شدید سوال در مورد مسائل اطراف مادر من اعتماد و املاک. من احساس برگشت در ماشین و رانندگی دور.

صبح روز بعد من به او گفتم که راه خود را برای استقبال از من به خانه بود بسیار undiplomatic که به شدت سوال کسی نیست حمل در یک مکالمه.

ما هر دو 65, من به طور کامل بازنشسته شد او بخشی از بازنشسته و ما لازم نیست که استرس های مالی. من اسرار از او و ما به یکدیگر اعتماد کامل.

چه می دهد ؟

بازجویی

عزیز بازجویی: این ممکن است نشانه ای از یک شناختی مشکل به جز شوهر خود را به نظر نمی رسد به انجام این کار با افراد دیگر.

پس از رسیدن به خانه از استرس سفر به یک پستال اما بازجویی است نه بهترین راه را برای او به عشق شما. این اشاره در طول یک آرامش لحظه.

او را تشویق به شیرجه رفتن به خارج دوستی — به دلیل آن به نظر می رسد که او ذخیره سازی تا بسیاری از آنچه او می بیند به عنوان “شروع گفتگو” برای شما. اگر این بدتر می شود او باید یک چک آپ پزشکی.

عزیز امی: من 50 سال طلاق پدر سه دختر فوق العاده.

من ازدواج قبلی بود نه یک سالم است. همسر من تا به حال چندین امور.

من در حال حاضر در یک رابطه عاشقانه با کسی که من می پرستمش. من او را دوست دارم و او را بزرگ مادرانه شکل است. ما صحبت کردیم گسترده در مورد ازدواج. ما به ندرت استدلال می کنند یا مخالف. ما رابطه فوق العاده است.

یک چیزی که مرا اذیت شامل پیامک ها و رسانه های اجتماعی. او به طور معمول می شود پیام های متنی از یک نر co-worker در طول شب و تعطیلات آخر هفته ساعت. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که آن را نامناسب و غیر ضروری برای ارتباط بین دو نفر از آنها در خارج از محل کار.

او اختصاص داده شده شریک زندگی اما چرا این ادامه حتی پس از من ابراز نگرانی های من?

در اوایل رابطه ما قبل از ما بودند به طور کامل متعهد و او رفت و در یک سفر که قبلا برنامه ریزی برای بازدید از یک مرد او در قبل از ارتباط با. او را به طور کامل در آینده در این مورد تا زمانی که او به خانه بازگشت. او گفت که او فکر نمی کنم ما در یک به طور کامل رابطه متعهد است. من باید او را ببخشند.

من فکر کردن در مورد گرفتن مشغول, اما من تعجب می کنم که چرا این رفتارها ادامه خواهد داد. او بسیار دوستانه و مراقبت از فرد است که ممکن است در زمان آمدن در سراسر به عنوان مخ زن.

من بودن بی دلیل و نا امن و یا من باید نگران باشد ؟

فقط تعجب

عزیز تعجب: دوست دختر خود را یک “اختصاص داده شده شریک زندگی است.” اختصاص life partners را به دوستان خارج از مشارکت است. این دوستی نباید انجام شده در راز و باید اذعان کرد آشکارا و گاه به اشتراک گذاشته شده — با خانواده است.

دوستی با این همکار predates رابطه خود را. به شما به عنوان دو ادامه مراحل بافتن زندگی خود را با هم شما باید با یکی دیگر از دوستان و یادگیری backstory از این دوستی. افلاطونی دوستی خارج از اصلی ارتباط هستند “نامناسب” و یا “غیر ضروری است.” در واقع این دوستی می تواند نشان می دهد (و همچنین گسترش) یک فرد ظرفیت برای روابط است.

بله پیام کوتاه و ارسال بر روی رسانه های اجتماعی در طول “هم زمان” است منحرف و بی ادب به یک شریک. شاید به عنوان یک زن و شوهر (و خانواده) شما می توانید تمام توافق بر سر پارامترهای مورد استفاده از تلفن.

شما نیاز به تمایز بین انسان غرایز (زمانی که شما فقط می دانید که در استخوان های شما را که چیزی amiss است) و سمی مسائل اعتماد تداوم در ازدواج خود را و باعث این کار دوستی. این بحث سنجیده با شریک زندگی خود را تشویق به باز و شفاف در مورد دوستی و نشان دادن علاقه در جلسه همه از دوستان او.

عزیز امی: من شوکه شده بود پاسخ خود را به “اذیت” این مادر جوان که متولد مادر در قانون به طور مداوم باعث می شود مزخرف نوزاد صداهای به نوزاد خود.

دلیل پاسخ شما من شوکه شده بود چرا که شما آن را کردم راست.

“ناراحت” شاید باید این فرصت را به گوش دادن به پادکست در حالی که مادر خود را در قانون است “گو-goo-gooshing.”

با تشکر از شما برای تشویق این نوع فیلم کودک در ارتباط است.

شوکه

عزیز شوکه: من شما را قبول backhanded تعریف — و با تشکر از شما.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>