درخواست امی: این خوار ضربه زننده فکر می کند او را مودب بودن اما این مرا آزار

عزیز امی: به دلیل COVID-19 باعث شده است که دانشگاه به من, دوست پسر, خواهر, “C” به نقل مکان به خانه با ما تا اطلاع ثانوی (شاید تا بازگشایی دانشگاه در پاییز).

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

C بسیار ضربه زننده خوار می خورد و بیشتر نان و پنیر و میوه. دوست پسر من و عمدتا گیاهی وگان و گیاهخواری, اما ما قادر به پیدا کردن حداقل یک وعده غذایی در هفته ما می توانیم همه با هم. ما تمایل به انجام این کار در روزهای یکشنبه.

مسئله من این است که با دیگر روزهای هفته. بیشتر از اغلب نمی C به نظر می رسد به بزرگسالان به اندازه بخشی از مواد غذایی (حداقل چند قاشق شاید به مودب) تراکم در مواد غذایی ما آماده شده و پس از آن اعلام کرد او را علاقه مند به خوردن آن و آن را دور می اندازد.

این مقدار به کاسه غذا رفتن به سطل زباله در طول هفته (ما نیست علاقه مند به خوردن آن ها به دلیل ویروس نگرانی).

من نمی خواهم C به احساس می کنم مثل او به دلجویی ما و من ارائه “احساس رایگان برای خودتان یک ساندویچ!” چندین بار.

چگونه می توانم جلوگیری از این ضایعات مواد غذایی از اتفاق می افتد ؟

Mealmates

عزیز MEALMATES: این بیماری همه گیر و ضرورت برای منزوی کردن – ایجاد کرده است غیر معمول و پیش بینی نشده همخانه گروه های عجیب و غریب (و غریبه) bedfellows و گاه به گاه ناراحتی در اطراف میز ناهار خوری. در خانواده من این ناراحتی ناشی از اعضای خانواده های مختلف با تجربه غذاهای جدید و خدمت کردن گاه به گاه منفجر نشده (من اعتراف به گناه).

بسیاری از مسائل که بوجود می آیند را می توان در برخورد با (و شاید حل شد) از طریق ارتباط ساده است.

به شما می گویند که شما نمی خواهید برای “C” را به احساس می کنم مثل او برای دلجویی از شما – اما او باید احساس کنند که او به دلجویی شما با تلاش به عنوان یک عضو مسئول خانواده است.

شما در حال تلاش برای دلجویی از او با ارائه مسکن برای آینده قابل پیش بینی و با عبور از قضاوت در رژیم غذایی محدود.

“احساس رایگان برای خودتان یک ساندویچ” واضح است که یک راه بیش از حد ظریف بیانیه C برای تشخیص آنچه شما واقعا گرفتن در.

شما و دوست پسر خود را (C برادر) باید یک “نشست خانواده” یک بار در هفته. همه شما باید بررسی جنبه های مختلف خود را در زندگی مشترک به خصوص تجربیات خود را در صرف غذا. را به او می گویند “ما همه می خواهم به خوردن چیزهای مختلف و خوب است. اما شما اغلب خود را خدمت می کنند یک بخش بزرگتر از غذای ما آماده حتی زمانی که به نظر می رسد که شما نمی خواهد آن را دوست دارم — یا نمی خواهد آن را بخورم — و پس از آن ما تا پایان, پرتاب آن را دور. اگر شما می خواهید امتحان کنید چیزی از آن مفید خواهد بود اگر شما خدمت خودتان یک یا دو قاشق مربا خوری و اگر آن را مانند شیرجه رفتن! ما فقط نمی توانیم به دور مانده مواد غذایی است.”

عزیز امی: با توجه به COVID بحران هر دو همسر من و نوجوانان شده اند در خانه بیکار اما من شده اند کار تمام وقت (از خانه).

من تا به حال به صحبت کردن با آنها. من گفتم: اگر شما در حال رفتن به کار خود را/مدرسه اما من شما باید گام تا. آیا انتظار من به کار و پس از آن طرح و شام و انجام لباس های شسته شده و غیره.

آنها پیام.

زنان به خصوص که انتظار مدیریت خانواده, خانه و کار خود را.

من امیدوارم که این وضعیت خواهد شد در صورتی که کمک می کند تا کسانی که نمی مدیریت خانواده ببینید و گام به همکاری با “مدیر خانه.”

خوش

عزیز خوش بینانه: در خانواده من, من در نهایت خود رسیده محدودیت و برخورد با این موضوع با درخواست هر یک از اعضای خانواده (چهار در حال حاضر در صفحه اصلی) به “یک شب.” این به نظر می رسد که به خوبی کار می کرد (تا کنون) شده است و چیزی از یک تسکین برای همه ما است.

عزیز امی: “Overworked” در مورد شکایت دولت از خانه با فرزندان قرنطینه در خانه.

این مادر بدیهی است که مطرح شده این بچه ها می شود و وابسته به عمل درمانده که در خانه است.

آن را کاملا غیر قابل قبول است که هر فرد بالغ جوان نمی خواهد به طور خودکار زمین و مفید باشد.

در حال حاضر پدر و مادر شانس دوم در پدر و مادر موفق.

یکی از پدر و مادر یک ششم دانش آموزان کلاس جلب اعتماد در من است که در آماده سازی برای رفتن برای عمل جراحی سرطان او در سن مدرسه پسران را کنار گذاشته و توضیح داد که چگونه به انجام لباس های شسته شده بسته بندی ناهار ،

آمد او را از عمل جراحی خوب است و پسران نگه داشته تا با در نظر گرفتن مراقبت از این کارهای.

او گفت: “چرا آن را سرطان به من یاد می دهد که کودکان و نوجوانان می تواند بسیار مستقل?”

معلم

جناب معلم: برخی از والدین دیر به این درس ارزشمند.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>