درخواست امی: این ناشناس عمل محبت انداخت ما برای یک حلقه

عزیز امی: من و شوهرم رفت و به یک کسی که شام میخورد. زمانی که ما خواسته برای بررسی به ما گفته شد که یک خانواده است که تا به حال فقط سمت چپ پرداخت کرده بود برای شام ما.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

ما هر دو پرسید: “چرا؟”

پیشخدمت گفت: “من نمی دانم. آنها فقط انجام داد.”

من پرسید که آیا آنها مکرر مشتریان و پیشخدمت گفت: هیچ.

ما در خواست نام بر روی کارت اعتباری خود را بنابراین ما می تواند از آنها تشکر می کنم و گفته شد که آنها به پرداخت پول نقد است.

ما نمی توانیم آن را درک کنند. آیا شما هر گونه ایده که چرا کسی که این کار را انجام?

تعجب شام

عزیز تعجب: انگیزه پشت این ساده است: وجود دارد برخی از نوع و سخاوتمندانه مردم در این جهان که لذت بردن از انجام ناشناس اعمال محبت.

شما و شوهر شما ممکن است به یاد آنها را از مردمی خود و یا عزیزان دیگر در زندگی خود را.

شاید آنها فقط دریافت یک کمی ثروت باد آورده و می خواستم برای جشن بودن سخاوتمندانه. و یا شاید برخی از شخص ناشناس به تازگی برداشت خود را بررسی و آنها می خواستند به “پرداخت آن را به جلو.”

من امیدوارم که این حرکت باعث می شود شما لبخند. (این باعث می شود من لبخند.) من همچنین امیدوارم که شما قادر به قبول این سخاوت با یک ذهن باز و قلب است. شما می توانید پرداخت این رو به جلو با انجام یک ناشناس عمل محبت نسبت به شخص دیگری است.

عزیز امی: من در یک زندگی نسبتا بزرگ جامعه و من یک عضو از چندین محلی گروه های ذینفع در Facebook. برخی هستند که سرگرمی-مرتبط و برخی مسائل مربوط به جامعه (و بیهوده گویی/raves در مورد این مسائل).

من کنجکاو در مورد آنچه که باید انجام دهید اگر آنها اتفاق می افتد برای دیدن یکی دیگر از اعضای گروه ، یکی باید بگویم سلام ؟

دو بار من به تازگی دیده می شود افراد در یک محل عمومی به رسمیت شناخته شده و آنها را از این Facebook شدند. در یک مورد این بود که یک خانم از یک سرگرمی گروه من هستم و هر دوی ما در یک عجله اما او مرا شناخت و به من لبخند سریع و موج (و من همان).

مثال دوم یک نجیب زاده بود که عضو چندین موضوع-نوع گروه. به صداقت او به دست آورده است یک بیت از یک شهرت به عنوان در واقع یک دایره وار حرکت کردن.

او طعنه آمیز و لذت بردن از بازی مدافع شیطان بیشتر از زمان, اما من نمی خواهد او را به خصوص موهن.

من تو را دیدم او را در مواد غذایی سریع جای من 100 درصد مطمئن هستم که من او را به رسمیت شناخته اما به عنوان او در سمت چپ او نسبت به من به من لبخند بشاش و راه می رفت از خنده. بعد از آن روز در حالی که او را نام نیست من به طور خاص او ساخته شده یک پست در یکی از این گروه ها حاکی از این است که در حالی که برخی ممکن است می گویند او یک ترول حداقل کسی در حال حاضر به حال اثبات او نمی خورند مانند یک.

من فقط تعجب اگر در آینده من باید می گویند سلام به محلی همکار عضو یک گروه ؟

Facebook Flummoxed

عزیز FLUMMOXED: در مواجهه با کسی که در زندگی واقعی که شما می دانید تنها در جهان آنلاین می تواند یک تجربه سورئال. من می خواهم آن را نسبت به مواجهه با یک تلویزیون محلی سخنگو. شما تشخیص فرد — اما از کجا ؟ هنگامی که شما با دقت می تواند جای فرد می توان آن را بیش از حد دیر است.

بله اگر شما لذت بردن از خوش خیم تعاملات آنلاین, شما قطعا باید بگویم سلام. من خوش شانس بوده که به شکل فوق العاده در دنیای واقعی دوستی از مردم من ملاقات آنلاین و زیبایی جامعه مبتنی بر گروه است که در زمانی که شما دیدار با یکدیگر, شما در حال حاضر می دانیم بسیار کمی در مورد شخص دیگر.

اگر غرایز خود را به شما بگویم به هدایت روشن و سپس قطعا انجام این کار است.

عزیز امی: من با خواندن این نامه امضا “بازمانده” از زنی که می خواهد به مقابله با او قلدر.

من می تواند این باشد که قلدر.

مانند بازمانده من هم مورد آزار جنسی شروع در سن 6. من نمی دانم که چگونه به درخواست برای کمک و به جای من برای ساعت ها و ساعت ها تا زمانی که من از دست صدای من. همچنین مانند بازمانده هیچ کس به من کمک کرد.

من وحشت زده از هر کس و همه چیز تا زمانی که من شروع متنفر از همه کس و همه چیز. به خصوص خودم.

من آرزو می کنم من می توانم بگویم که شخص من مورد آزار واقع شدند که آن را به حال چیزی برای انجام با او و همه چیز را با من. که من فکر می کردم به نحوی حفاظت از خودم با قلدری ، آن بود که چگونه من نگه داشته و مردم را از من دور. من فکر می کنم او هر روز.

من سعی کنید به زندگی می کنند هر روز در حال حاضر با بودن نوع است. پس از سالها اعتیاد به الکل و من در نهایت هوشیار و من در تلاش برای کمک به دیگران در هوشیاری خود.

همچنین یک بازمانده

عزیز بازمانده: در پاسخ من اشاره کردم که قلدر اغلب قربانیان خود را. تبریک خود را شفا.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>