درخواست امی: این busybodies اصرار من نیاز به بخشش خانواده من

عزیز امی: من بزرگ شده در یک خانواده ناکارآمد. مادر من تا به حال مسائل روانی برادر من از نظر جنسی مورد تعرض من به عنوان یک کودک (و هنوز یک کتاب درسی sociopath) و پدرم مکرر طغیان خشم شدید.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

مادر من مرده است برای 15 سال است. من متوقف شد و همه تعامل با برادر من پس از آن. من همچنان در تلاش برای حفظ یک رابطه با پدر من برای 10 سال اما خود سوء استفاده تشدید تا پنج سال پیش هنگامی که او از لحاظ جسمی حمله من. من در نهایت تصمیم به پایان دادن به آن رابطه ،

من تا به حال مشاوره برای این; درمانگر من موافق است که من در برخورد با آن را به خوبی. من با تصمیم گیری.

مشکل این است که من هرگز می دانید که چگونه برای پاسخ هنگامی که مردم بپرسید در مورد خانواده من. افرادی که من به خوبی می دانم نمی آورد تا این موضوع است.

یک زن و شوهر از مردم در حفظ و کنجکاو برای جزئیات بیشتر و یا به من بگویید (بدون دانستن جزئیات بیشتر) که من نیاز به بخشش و را تشکیل می دهند چرا که “خانواده همه چیز است.”

پس از آن مردم وجود دارد من فقط ملاقات که بخواهید در مورد خانواده من به دلیل آنها در حال خوش مشرب. من نمی خواهم به این بحث اما من هم نمی خواهم به دروغ اعلام کند که خانواده مرده است. گفت که ما در حال جدا تقریبا همیشه نتیجه در برخی از مرتب کردن بر اساس از سخنرانی قضاوت و یا تفتیش عقاید.

من نمی توانم به نظر می رسد برای پیدا کردن مودبانه, راه پایان دادن به این موضوع است. هر گونه پیشنهاد ؟

با خوشحالی یتیم در آستین

عزیز یتیم: بیگانگی یک چیز است اما من می خواهم تماس با خانواده خود را پویا “فرار و زنده ماندن است.” داده شده و دوران کودکی خود را زنده ماندن یک پیروزی. شما بدست حرفه ای کمک کند و شما انجام می دهند بسیار خوب است.

هنگامی که شما برای اولین بار ملاقات با مردم شما می توانید پاسخ پرسش گفت: “من در یک شهر کوچک در خارج از Lubbock. من تا به حال بسیار خشن دوران کودکی و من در تماس با خانواده تولد من.”

برخی از افراد ممکن است فشار بیشتر از روی کنجکاوی و یا ترحم. سپس شما می توانید می گویند: “که من واقعا در مورد آن می گویند. اما آنچه در مورد شما ؟ که در آن شما رشد می کنند؟”

اگر افرادی که می دانند شما فضولی برای جزئیات بیشتر و اصرار دارند که شما “ببخش و شما می توانید ارائه بسیار مودب brush-off کرد و گفت: “این برای تلفن های موبایل مانند شما واقعا در مورد مراقبت از این. من واقعا به خوبی با تشکر از شما!”

Sidestepping در این راه اجازه می دهد تا مردم احساس اعتبار (validation است که اغلب انگيزه به هر حال) و نیز پیام می فرستد که دوران کودکی خود است تا برای بحث و بررسی و کالبد شکافی.

هیچ کس می شود برای تعریف “خانواده” برای شما. که من امیدوارم که شما کشف کرده اند که خانواده خود را از انتخاب ساخته شده است تا از افرادی که خود را ببینید سستی درک خود را از چالش ها و — no matter what — قبول شما فقط به عنوان شما هستند.

عزیز امی: من 90 ساله پدر این است که ما رابطه بسیار دشوار است.

من می خواهم به او کمک کند تا آنجا که من می تواند در شاخص های این COVID مشکل است.

او برخوردار شدن مردم به او چیزهایی که من از ذهن نیست اما آن را مانند یک بازی با او. من او را به آنچه او درخواست و پس از آن فقط زمانی که من به عقب بر گردیم به خانه او بپرسید برای سه یا چهار چیز بیشتر. من یک دختر خوب اما این است که واقعا شروع به من رنجش.

او هشیار است و می داند آنچه که او انجام شده است.

نمی دانستند چقدر بیشتر زمان ما با هم من همیشه منطبق اما آن را شروع به دریافت و با من شروع به دور خودم.

لطفا به من کمک کند به درک چگونه من می توانید نظرات مفید و نمی تواند خیلی عصبانی است.

یک دوست دختر

دختر عزیزم: آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما زندگی می کنند بسیار نزدیک و در حال ساخت چندین سفر یک روز خود را به خانه پدر.

او بدیهی است که می خواهد برای دیدن شما و او لذت می برد (و از مزایای) تحریک داشتن یک بازدید کننده.

اگر شما قادر به جایی که شما زندگی می کنند, شما باید ثبت نام او برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. در غیر این صورت برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است خود را به صورت قابل پیش بینی بار — دو بار در روز — و دیگر بازدیدکننده داشته است. یک بازی و یا کار یک پازل با او.

من این را می دانم سخت است اما زبان برای شخص من “آزاد” مراقبان که دوست داشتم-آنهایی که در حال حاضر از بین رفته اند — من می خواهم هر چیزی را به اذیت و دوباره.

عزیز امی: “جدا شده” توضیح داد که چگونه به چالش کشیدن آن شده است برای بسیاری از ما که در حال تلاش برای محافظت از سلامت ما در طول بیماری همه گیر. با تشکر از شما برای نشان آنلاین بازی های گروهی مانند کلمات با دوستان است. اتصال و بازی با هم شده است “تغییر بازی” برای من.

دیگر به تنهایی

عزیز دیگر: بسیاری از خوانندگان تأیید کرده اند “جدا شده است” نگرانی; خوشبختانه آنلاین جهان باز کرده است تا راه حل.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر