درخواست امی: مرد-پسران در حال اجرا وحشی در خانه من و من بیمار از آن

عزیز امی: من با همسرم ازدواج کردم چند ماه پیش. او و من شده اند دوستان 33 سال.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

او دارای سه پسر سنین 22 و 17 و 15. برای اکثر آنها همه بچه های خوب; با این حال آنها هرگز داده شده است هر گونه مسئولیت. تا کنون.

خانه ما به طور مداوم به نظر می رسد مانند یک جنگ منطقه — وجود لباس های همه جا ظروف در سینک و گریبان آنها با یکدیگر تا زمانی که همه ساعت از شب.

من سعی کردم برای قرار دادن من پا به پایین و تعیین مسئولیت ها و کارهای روزمره برای آنها به ما کمک کند اما آنها هرگز به دنبال از طریق. من و همسرم دائما چیدن و پخت و پز و سپس تمیز کردن پس از آنها.

من سوخته!

قدیمی ترین به تازگی از کالج کاهش یافته است و با ما زندگی می کند پرداخت هیچ هزینه. من فکر می کنم او باید پرداخت اجاره و ماشین خود را بیمه پس از او دیگر در مدرسه اما مادرش نمی خواهد آن را داشته باشد.

ما در حال تلاش برای پرداخت صورت حساب های ما و این باعث اصطکاک بین ما. من ناراحت با بچه ها و پس از آن من می شود ناراحت به من گفت: چیزی به آنها.

Am I wrong برای احساس عصبانی ؟ چگونه می توانم به قطع طناب و متوجه است که من فقط در تلاش برای کمک به آنها برای تبدیل شدن به بزرگسالان مسئول?

آقای پسر خوب

عزیز MR. NICE GUY: پویا توصیف شما در حال حاضر تاسیس هنگامی که شما تصمیم به طور رسمی وارد خانواده است. اگر شما امیدوار است که همه چیز را به طرزی جادویی تغییر دهید زمانی که شما ازدواج کردم و پس از آن — شما در اشتباه بودند.

به جای اینکه خود را شریک زندگی خود را, همسر, همکاری در درجه اول با فرزندان خود اختصاص داده نقش است برای کمک به او در ساخت مطمئن شوید که آنها رشد می کنند تا به عنوان مرد-پسر که کمی احترام به محیط اطراف خود و مهارت های زندگی.

این فرزندان رفتار دقیقا همانطور که آنها آموخته اند. A 10-year-old می تواند بستر خود را بار ماشین ظرفشویی و یاد بگیرند که چگونه به را پنکیک برای خانواده است. بله حتی نوجوانان را انجام دهد شغل خود را (با اکراه) اگر وجود دارد سازگار عواقب متصل به هر دو مثبت و منفی رفتار است. بالا عملکرد خانواده به عنوان یک تیم کار درک که روزانه خود را به سلامتی و شادی به هم پیوسته است.

برای چیزهایی که در خانواده خود را به تغییر خود را (جدید) ازدواج را مجبور به تغییر. همسر خود را مجبور به موافقت با قرار دادن ازدواج در مرکز سیستم خانواده است. او را مجبور به ایستادن در کنار شما به جای تضعیف شما.

شما و او باید صمیمانه صحبت کنید نه در مورد کودکان و نوجوانان اما در مورد ازدواج خود را و چگونه بی ارزش شما احساس می کنید. این کتاب باید کمک به شما برای شروع: “ده درس های خود را برای تبدیل ازدواج: امریکا Love Lab کارشناسان به اشتراک گذاری استراتژی های خود را برای تقویت رابطه خود را” توسط رابطه محققان است و جولی شوارتز است (2007 هماهنگی).

عزیز امی: کمک! من و خانواده ام شده اند به دام افتاده در خانه ما برای یک ماه در حال حاضر با توجه به کشور ما پناه-در-محل حکومت.

همه ما مقابله کند. بچه های ما ماندن بسیار زیبا در پیگیری و من و همسرم در حال انجام بهترین های ما به چوب به یک روال. اضطراب ما خیلی بد نیست. بدیهی است که همه ما صرف مقدار زیادی از زمان با هم — و شده است که (بیشتر) خوب برای ما است.

مشکل من این است: خستگی. در زمان عادی من و همسرم اقامت بسیار شلوغ است. در حال حاضر من احساس می کنم خسته شدم — فوق العاده-حوصله — بخشی از هر روز.

هر گونه مشاوره ؟

خسته شدم بابا

عزیز خسته: من می توانم به شما یک لیست از پیشنهادات در مورد تلاش چیزهای جدید صفحه اصلی تمرینات و خواندن همه کتاب ها, اما برای بسیاری از ما خستگی سرخی در هر صورت.

خستگی در واقع می تواند چیزی از هدیه اگر شما با تکیه به آن و به سادگی اجازه دهید به خودتان احساس می کنید که راه!

چند سال پیش من تصمیم به انجام برخی از تمرینات در جولیا کامرون پیشگامانه کتاب “راه هنرمند” (25th anniversary edition, 2006 TarcherParigee). این gamechanger برای من بود و رایگان-انجمن تمرین نوشتن. هر روز صبح شما در نوشتن سه صفحه فقط هر آنچه شما می خواهید (این نه یک مجله). شما می توانید با نوشتن “من خسته شدم” و بیش از بیش در سراسر صفحه. (من تمایل به نوشتن زیادی در مورد آب و هوا.)

انجام این باز … بسیاری از چیزهای: ایده, توهمات احساسات و بینش.

عزیز امی: با تشکر از شما برای انتشار این سوال از “مراقبت از همسایگان” که به دنبال راه هایی برای کمک به خود سخت کار مهاجر همسایگان در طول این زمان به چالش کشیدن. من فکر پیشنهادات خود را خوب بودند — و نیت خود را طلایی شدند.

تحت تاثیر قرار

عزیز تحت تاثیر قرار: عجیب و غریب بار می آورد و از تعجب در مردم است.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>