خوانندگان عزیز: مثل همه شما من کنجکاو در مورد چگونه همه چیز به نوبه خود من بعد از انتشار یک سوال.

دو نامه در حال پاسخ به یک سوال اخیر از یک دانشجوی سال دوم کالج که امضا نامه خود “خجالت.”

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

عزیز امی: من شده است خواندن ستون خود را از آنجایی که من یک بچه کوچک.

ماه گذشته من تصمیم گرفتم به شما بخواهید خود من سوال است.

به عنوان یک تراجنسیتی مرد من گیج شده بود و خجالت در طول تعطیلات روز شکرگزاری است که پدر و مادر من همچنان در تماس با من توسط زن نام آنها اختصاص داده شده به من در هنگام تولد.

من فکر کردم من می خواهم به شما اجازه می دانم که چگونه همه چیز معلوم شد زمانی که من بازگشت به خانه برای کریسمس.

من می دانستم که خانواده ام مرا دوست داشت اما آن را احساس مانند آنها نمی شناخت چیزی است که عمیق و شخصی بخشی از من است.

تجربه من با هویت مثل این: من متولد پوشیدن خارش خارش ژاکت. من آن را دوست ندارم. اما من به اطراف نگاه کرد و من دیدم هر کسی که شبیه من بود با پوشیدن ژاکت خود را, و من قطعا تا به حال هرگز شنیده از کسی گرفتن یا پوشیدن مختلف ژاکت. پس از همه, من داده شده بود این! این یک هدیه است!

در دبیرستان من را از خواب بیدار در 4:30 صبح به دقت قرار داده و در آرایش, بنابراین من می تواند نگاه زنانه به اندازه کافی احساس قابل قبول است. خیلی ناراضی بودم.

من شروع به استفاده از یک نام مستعار مردانه. پدر و مادر من از آن متنفر بودم. اما به من این احساس درست است. من در نهایت در بر داشت یک ژاکت که مناسب من بود و من نشئه است.

من به پدر و مادرم. برش مو کوتاه. شروع به دنبال و پانسمان چگونه من می خواستم. من مانند نگاه مرد جوان که من هستم.

در طول بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی من پدر و مادر باید همچنان در معرفی من به دیگران با من “مرده” نام و نام خانوادگی — نام زن من در حال رشد بود.

من فکر نمی کنم cisgender مردم واقعا می تواند درک آنچه در آن احساس می کند مانند به نام به نام اشتباه. من نمی خواهید این احساس در هر کسی.

مشاوره خود را به صورت موضوع را با محبت و شوخ طبعی است. شما توضیح داد که پدر و مادر من نیز رفتن را از طریق یک انتقال اما از آنجا که آنها زندگی نمی کنند در بدن آنها تجربه آن را متفاوت تر از من بود.

این بازدید از خانه برای کریسمس آسان تر است. من می توانم آن خنده که دیگر مردم را به خنده و در نهایت اجتناب شود که ضعف اصلاح مردم است. من رفتن به عبارت در حال حاضر است: “من یک مرد فقط یک سوپرانو.”

اعتماد به نفس و مهربانی من قادر به بیرون آمدن کمک کرده است تا برای کاهش تنش.

هنگامی که شما در حال ترانس, برخی از مردم به نظر می رسد به عنوان اگر شما هر دو قاتل و مقتول. کمک به خانواده من به درک که من خود را کشته پدر و برادر است که یکی از سخت ترین چیزهایی که من باید انجام دهید. اما مسلح با منابع شوخی و عشق آنها به آرامی شروع به درک که پسر و برادر خود را همواره در اینجا — او فقط یکیش اشتباه ژاکت.

جاستین

عزیز جاستین: شما سوال اصلی من را لمس عمیق خود را سخاوتمندانه و مفید پاسخ من لمس و حتی بیشتر.

پدر و مادر خود را یک کار بسیار خوب است. آنها مطرح شجاع و انعطاف پذیر است.

من خوشحال به شما با شما تماس نام خود را.

عزیز امی: من تا به حال اشک در حال اجرا کردن گونه من در حالی که خواندن این نامه از “خجالت” یک دانشجوی سال دوم کالج و فراجنسیتی ،

من تغییر جنسیت دختر به خانه آمد برای شکرگزاری و بیرون آمد و به من.

من زندگی خود را, بنابراین من هیچ ایده چه چیزی او رفتن را از طریق, اما او خوشحال است. و آن این است که همه من می خواهم برای او. به من کمک کن لطفا چون من را خراب کردن. من نگه داشتن اشاره به استفاده از ضمیر “او” به جای “او.”

آن را فقط مگس از دهان من به عنوان آن را برای 22 سال است.

من می خواهید به پا زدن خودم چون من آن را می دانم, ناراحتی او. من در تلاش برای آموزش خودم را به استفاده صحیح از ضمیر اما من خودم اجتناب از گفتگو به خاطر من درد در چهره او وقتی که من به همه چیز اشتباه است.

من خیلی به او افتخار است. من او را دوست دارم و من می خواهم به استفاده از حق ضمیر. من فرزند دیگر من درست و قدردانی می کنم که, اما من احساس می کنم خیلی نادان است.

شما می توانید به من کمک برای استفاده صحیح از ضمیر?

خجالت مامان

عزیز مامان: شما فقط با استفاده صحیح ضمیر — تمام راه را از طریق سوال خود را.

آیا جلوگیری از برقراری ارتباط است. درخواست دختر خود را به بیمار با شما.

در حالی که او را در مدرسه نگاه تصویر او به دنبال او در رسانه های اجتماعی (در صورت امکان) تمرین دیدن او در این راه جدید و همچنان به عشق او فقط به عنوان او است.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im