درخواست امی: او نمی خواهد عشق من مانند من می خواهم او را به

عزیز امی: من برای اولین بار مادر در قانون است. ما یک خانواده. ما همیشه در تماس با یک دیگر به طور منظم حتی بعد از بچه ها خانه را ترک کرد. من پسر جدید دختر در قانون زندگی می کنند حدود 90 دقیقه دور.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

دختر من در قانون به نظر می رسد محتوای به نگه داشتن تماس به حداقل برساند. این شامل بحث/جشن رویدادهای مهم — هر دو شاد و غمگین.

برای مثال من می خواهم از طریق یک سخت جدایی از شوهرم. من گفت: من مادر در قانون است که این امر به معنای زیادی به من برای شنیدن از او می دانم که او نگران من است.

وقتی که من ابراز احساسات من به او ادعا کرد من گفتن بود خود را “چگونه” به عشق من. من به او گفتم که یک خانواده باید قادر به بیان نیازهای خود به یکدیگر است.

من نمی داد مادر/پسر رقص در عروسی خود را به خاطر او از دست پدرش و به من گفته شد این امر می تواند بیش از حد دشوار برای او را به تماشای ما ، من رقص با پسر من در انتهای شب و او زیر لب به من که او نیست به “ها…” در مورد رقص.

آنها در حال حاضر در انتظار اولین فرزند خود و پسرم به نام به من بگویید که نوزاد متولد خواهد شد با یک نقص قلبی خواهد شد و نیاز به عمل جراحی در برخی از نقطه. او از من خواست تا منتظر یک روز قبل از تماس ، من او را به نام و سمت چپ یک پیام. او نمی بازگشت به تماس یا متن من.

من نمی فهمم که چرا او را نگه می دارد من در طول بازو.

او می داند که من آنها را نزدیک به قلب من. او نه به مادرش. آنها به ندرت صحبت می کنند, و او گفت: این خوب است با هر دو آنها را, اما من نیستم که نوع مادر! چگونه می توانم او را نزدیک تر به من ؟

دل شکسته مادر

عزیز دل: اول شما نیاز به کشف کردن که چگونه به کمتر دل شکسته و بیمار و درک نسبت به یک زن جوان که ممکن است بدانید که چگونه برای صمیمی در راه است که شما صمیمی هستند.

آن نامناسب است برای شما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را جدایی از شوهر خود را با این عضو جدید خانواده و به درخواست (یا انتظار) حمایت عاطفی خود را. احتمالا شوهر شما جدا از او است جدید پدر در قانون. نیازهای عاطفی خود را احساس می کنم مثل یک تقاضا; این امر فشار زیادی بر روی او.

او بدون پدر و از راه دور و ارتباط با او ،

شما باید به او بگویید که چگونه به عشق شما. در عوض, شما باید به او نشان می دهد چگونه یک بیمار مهربان و با محبت و خوش نیت مادر رفتار می کند.

شما نمی باید انتظار یک تماس از یک اضطراب, حامله, daughter-in-law با ترسناک تشخیص است که در حال حاضر پذیرفته شده است که او همیشه نمی دانند چگونه رفتار کنند.

رویکرد خود را با هدف ساخت یک دوستی. فشار ندهید او به یک دختر به شما. او آماده نیست!

خود را DIL نیاز به قادر به اعتماد که شما نمی خواهد افتاد یا transfigure او درام را به مال شما. این مستلزم آن است که شما هر دو یادگیری به رفتار متفاوت است.

عزیز امی: آیا یک راه قابل قبول برای درخواست مردم در هواپیما و یا در یک اتاق انتظار اگر آنها مسری است ؟

من مطمئن هستم که آنچه من می خواهم انجام اگر آنها گفت: “بله” اما شاید آنها را بیشتر از تلاش برای سرپوش گذاشتن سرفه خود را — و یا استفاده از قطره سرفه!

نه نه مریض

عزیز نه نه: همانطور که از نوشتن این coronavirus که سرچشمه در چین در حال گسترش است.

کودکان (بسیار مناسب) تدریس به سرفه و عطسه به آرنج خود را. این روش توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (cdc.gov). CDC همچنین توصیه سرفه به یک بافت و سپس پرتاب بافت دور.

اگر شما در یک پزشک, اتاق انتظار, شما باید فرض کنیم که کسی در نزدیکی شما است که سرفه مسری است.

این است که از CDC سایت: “سرفه آداب معاشرت است که به ویژه مهم برای کنترل عفونت اقدامات در تنظیمات بهداشت و درمان از جمله بخشهای اورژانس مطب و درمانگاه.”

راه مودبانه به یاد کسی که برای پوشش خود سرفه خواهد بود گفت: “به نظر می رسد که شما مریض هستند. به شما خواهد ذهن خود را پوشش سرفه?”

عزیز امی: در گذشته ستون شما توصیه می شود “جابجایی” سه نفر از سنجاب که عذاب بودند صاحب خانه جدید.

در بسیاری از ایالت ها قانونی است نقل مکان حیوانات وحشی. سنجاب وجود دارد قبل از این صاحب خانه است. آنها اولین بازی نرد.

سنجاب عاشق

عزیز عاشق:: با تشکر از شما. این گفته تغذیه توسط یک همسایه. وزارت کشاورزی ایالات متحده به شدت مانع از تغذیه حیوانات وحشی.

اگر این همسایه ها غذا نمی سنجاب آنها ممکن است نقل مکان خود را.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر