درخواست امی: ما berserk همسایه را نگه می دارد تماس با پلیس و در حال حاضر او دارای یک دوربین بر ما

عزیز امی: من نیاز به مشاوره در مورد نحوه رسیدگی به همسایه وضعیت.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

سالمندان بانوی سراسر خیابان که همواره کمی قلاب دار در حال حاضر کاملا آن را از دست داد. او prowls محله به دنبال “COVID نقض.”

دو همسایه صحبت کردن از طرف مقابل از خیابان 10 دقیقه از جیغ profanities زیرا در ذهن او اجتماعی فاصله معنی جمعی نیست در همه.

او به نام پلیس در همسایه دیگر در بسیاری از مواقع که پلیس به او گفت که این کار را انجام دوباره. به چه دلیل ؟ وجود دارد سه ماشین پارک شده در جلوی خانه خود را. او دختر خود خانواده ماندن با او, که او در نظر”،”

پدر و مادر من آمد برای من پدر تولد و او به نام پلیس در آمریکا گزارش یک “نا امن جمع زیادی گسترش این ویروس.” چهار نفر از ما همه سالم نشسته بودند داخل خوردن کیک. (و به هر حال در منطقه ما تجمعات از 10 یا کمتر در نظر گرفته شده خوب است.)

او همچنین به نام پلیس در تنها جاگر بدون ماسک و دستکش و حتی اگر او خودش نمی کند و آنها را می پوشند.

او در حال حاضر راه اندازی دوربین های ویدئویی آشکارا در اطراف چمن که یکی از آنها با اشاره به طور مستقیم در خانه ما. او اظهار داشت که او می توانید در ویندوز و berated ما برای پوشیدن یک ماسک و دستکش و … در خانه خود ما!

شوهر من پیشنهاد کرد که ما شروع mooning از پنجره به بیرون. من ترجیح می دهم یک راه حل است که شامل نیست او را به داشتن عکس های برهنه ما backsides. من هم نمی خواهید مجبور به نگه داشتن پرده ها بسته شده است.

چگونه می تواند ما را با دلیل غیر منطقی ؟

COVID Fishbowl

عزیز Fishbowl: پاسخ این است که: شما نمی توانید با دلیل بی دلیل. بنابراین سعی نکنید. شما ممکن است قادر به دریافت کنید که دوربین از خانه خود را با این حال.

شما باید تحقیقات دولت قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی و تصویری. شما لزوما باید انتظار حفظ حریم خصوصی در حالی که در حیاط یا جلوی خانه اما شما باید انتظارات معقول از حریم خصوصی در داخل خانه خود را. شما باید برای تماس با یک وکیل در مورد قانونی خود را درمان.

بر اساس آنچه شما توصیف این همسایه به نظر می رسد رفته اند دور خم. همه گیر ثابت شده یک ماشه برای انواع بیماری های روانی, و اگر او تا به زوال عقل (به عنوان مثال) او ممکن است تثبیت شده بر روی خطرات او غیرعقلانی معتقد است که او را احاطه کرده.

زندگی می کنند زندگی خود را. “نه ماه” ، اقامت آرام و مودب اگر مجبور به ارتباط برقرار کردن با او. تصور کنید آنچه در آن باید احساس شود در چنین حالتی از خشم بیش از همه چیز شما را کنترل نمی کند. جلوگیری از او و (در صورت امکان) احساس تاسف برای او.

عزیز امی: پسر من همیشه به ما کلبه تابستان چند بار در طول ماه های تابستان.

در این سال او یک سگ بزرگ. ما همیشه به حال یک قانون است که هیچ سگ مجاز است.

در حال حاضر پسر و دوست دختر خود را می گویند که آنها نمی خواهد آمد چرا که ما اجازه نمی دهد سگ در کلبه. این سگ پر سر و صدا است میریزد و برگ فاجعه در همه جا. بنابراین ما در حال چسبیده به ما مجموعه ای از قوانین. اما, من عاشق پسرم هستم و بنابراین تاکید کرد که آنها به مراقبت بیشتر در مورد سگ از ما پدر/پسر رابطه است.

ما تنها در کلبه چهار ماه طول تابستان و در فلوریدا زندگی می کنند بقیه سال. ما مطمئن می خواهم برای دیدن پسر من بیشتر است.

چه چیزی شما را نشان می دهد ؟

اشتباه پدر

عزیز اشتباه: من شک دارم پسر خود مراقبت بیشتر در مورد سگ از شما اما من فکر می کنم این یک شرط بندی امن است که او بیشتر در سرمایه گذاری خود را در شادی از شما.

شما و پسر هر دو به نظر می رسد که گذاشته غیر negotiables. البته پسر شما می تواند بازدید شما, انفرادی, اما او نمی صدا مایل به انجام این کار است. شما می توانید ارائه به آنها اجازه دیدار با سگ یک بار برای دیدن اگر شما قادر به تحمل آن وجود دارد. در غیر این صورت شما خواهد شد نیاز به قبول است که برای بسیاری از مردم دوست دختر و سگ در حال کامل در اعضای خانواده, با وجود چالش هایی که با آنها در حال حاضر به اعضای خانواده واقعی.

عزیز امی: شما از دست رفته یک نکته مهم برای “Bi-کنجکاو” در پاسخ خود را درباره اش. گرایش جنسی نیست و با پایان دادن به ازدواج است.

من به عنوان بی/پان حتی اگر من شده اند در ظاهر ارتباط مستقیم با بیش از 20 سال است. آن بخشی است که من و نمی شود با یک حلقه در انگشت من.

ادعا من تمام هویت دیگران کمک می کند بله, اما آن را نیز به من کمک می کند.

رنا Dubin (با استفاده از نام من– این غرور ماه!)

عزیز رنا: با تشکر از شما (و هر ماه است غرور ماه!)

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>