درخواست امی: من خود pitying به حال پدر روز پدر بحران

عزیز امی: من هستم 30-چیزی از طلاق پدر و مادر با دو خواهر و برادر جوان تر. ما پدر و مادر طلاق گرفته از 25 سال پیش.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

نه از پدر و مادرم سالم و مهارت های مقابله ای اما پدر من واقعا بدست شدید با همکاری وابستگی است. او همیشه مورد نیاز فرزندان خود را به طور مداوم به دوش او با عشق و توجه به طور خاص با صرف تن از زمان در خانه خود و اولویت او بیش از دیگر خانواده است.

البته او به خصوص حساس به هر گونه نقض و زمان صرف شده با مادر من از او بهتر است پدر و مادر (عمدتا درست است).

تعطیلات همیشه یک کابوس برای من به عنوان من یک corralling خواهر و برادر من و انطباق احساسات خود را بهترین من می توانم.

اما در حال حاضر که من در کودکان (و ما در وسط یک بیماری همه گیر) این چمدان است که برای من بیش از حد به خرس.

او تا به حال یکی دیگر از خود pitying meltdowns در روز پدر به خاطر ما نیست طرح “توقف” به رغم داشتن در معرض خودمان و همه دوستان و خانواده خود را در خانه اش قبلی آخر هفته خود را برای جشن تولد 60.

من در نقطه شکستن. خود را تکمیل عدم همدلی برای هر کس دیگری باعث می شود آن را دشوار است به حتی لذت بردن از شرکت خود را.

من می دانم که او تا به بسیاری از مسائل (با خود, مادر, اعتیاد به الکل, طلاق) و من می خواهم به مهربان باشد اما در این نقطه من احساس به عنوان اگر من فقط او را قادر می سازد. هنگامی که من سعی می کنم به صحبت کردن با او در مورد چگونه پاره من تمام زمان او یا سرزنش مادر من می شود و یا به طور کامل خود pitying.

من سعی کردم احساسی فاصله خودم و متوقف کردن امکانات رفاهی است. اما اگر او ناراحت است و من ناراحت.

من باید رویکرد او در مورد آمدن به درمان با من ؟ قطع روابط مگر اینکه او کامل 12 گام برنامه ؟

من او را دوست دارم اما من اصلا “مثل” او دیگر نیست.

دیوانه در غم پدر

عزیز Mad: شما این تشخیص پویا به عنوان یک هم وابستگی – و حق با شما باشد!

پدر شما مطرح شده شما در یک راه برای تضمین است که شما را همیشه تامین نیازهای عاطفی. او نیاز به درمان از طلاق (25 سال پیش!), و لازم نیست برای مقابله با الکل و یا دیگر مشکلات رابطه زیرا او همیشه به حال کسی که (شما) برای از بین بردن خود را از تنهایی و اضطراب و پس از آن کسی را سرزنش (شما) هنگامی که او احساس تنهایی و اضطراب ظاهر دوباره.

شما (دیگر) کودکان در حال حاضر و پس در 60 آن زمان برای پدر به رشد است.

شما می توانید نشان می دهد مشترک مشاوره برای دو نفر از شما اما من غریزه است که او نیاز به مسئولیت برای خود و زندگی خود نیازهای عاطفی.

هنگامی که شما اجازه می دهد تا او را به دستکاری شما کمک به نگه داشتن او را در خود نیازمند دولت (که “شرکت” از هم وابستگی). او نیازی به تغییر دهید, زیرا شما در حال حمل بار برای او.

من پیشنهاد می کنم مشاوره برای شما و این کتاب: “Codependent بیشتر: چگونه برای جلوگیری از کنترل دیگران و شروع به مراقبت از خود” توسط ملودی بیتی (سال 1986 Hazeldon).

عزیز امی: به شما پیشنهاد می گردد که یک فرد که نمی خواهید به صرف زمان با اعضای خانواده باید بگویم: “من فقط نمی خواهم به انجام است که در حال حاضر” هنگامی که تحت فشار برای حضور در حوادث خانواده.

چه پاسخ مناسب برای: “اما چرا؟”

این جایی است که من گیر کرده.

D

عزیز D: شما می توانید پاسخ صادقانه “من در تلاش برای مراقبت بهتر از خودم و من لذت می برد این گردهمایی بنابراین من قصد دارم به ماندن در خانه در حالی که برای.”

عزیز امی: “اشتباه در کانزاس” بود که لیبرال و نگران بود که پرواز پرچم آمریکا خواهد بود به غلط به عنوان یک سیاسی محافظه کار حرکت.

من دوست داشتم جواب شما.

سی و دو سال پیش من و همسرم تا به حال اختلاف نظر در مورد نمایش پرچم در روز یادبود. ما فقط نقل مکان کرد و به خانه ما (که صاحب قبلی باقی مانده بود زیادی پرچم و نصب کردیم دارنده). من از شوهرم برای قرار دادن پرچم به عنوان او بلند است به اندازه کافی به نیاز به یک نردبان متحرک.

اعتراض او چون او نمی خواست ما همسایه جدید به فکر ما راست بود-کنار.

استدلال من این بود که هر دو پدران ما تا به حال در جنگ جهانی دوم بودند و ما افتخار خدمات خود را و است که من به عنوان یک شهروند آمریکایی احساس پرچم به نمایندگی از همه ما است.

بیشتر من گفت که ما بد پرچم اگر ما خود را مجاز پیام به شرکت تصمیم گرفتند که توسط یک گروه که پیچیده خود را در آن. و این که تعهد و وفاداری است که ما تا به حال خوانده شود هر روز در دوران کودکی ما به معنای چیزی!

پرچم بالا رفت که روز من نیست که به خارج از نردبان متحرک.

افتخار آمریکا

عزیز افتخار: به خوبی انجام می شود.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>