درخواست امی: مادرم فکر می کند من شستشوی مغزی شده است

عزیز امی: من مامان بدست سیاسی بیش از چهار سال گذشته. او پست تا 25 مقالات روز در رسانه های اجتماعی هر یک حاوی تفسیر در مورد چگونه آشفته احمق غیر اخلاقی و/یا نادان طرف دیگر است.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

در حالی که من با تکیه به سمت مرکز نظر من چین به سمت مردم او تماس آشفته و احمقانه است. او نمایش “اجازه می دهد” من برای حضور در دانشگاه به عنوان یکی از بزرگترین اشتباهات زیرا آنها “شستشوی مغزی من” (من حتی مطمئن نیست چگونه است که ممکن است). این دانشگاه علمی مدرسه بزرگ است که شناخته شده است به افراطی دیگر این طیف سیاسی از موقعیت فعلی خود را.

او همچنین تاسف در مورد تربیت من و نه indoctrinating من نسبت به او views.

من بی یار او در رسانه های اجتماعی به عنوان بسیاری از دیگر اعضای خانواده که نمی خواهید او را ببینید رجزخوانی. به دلیل دیدگاه های افراطی ما تقریبا هیچ رابطه ای ندارد.

در حال حاضر او را به مردم بگویند که او را درک نمی کند که چرا من او را قطع کردن (او استفاده برای لذت بردن از دیدن تصاویر در رسانه های اجتماعی). او همچنین با اشاره به خواهرم که آن را غم انگیز است که من نمی خواهد صحبت در سیاست ، او را نمی بینم هر گونه ارتباط بین او ساعتی rantings در مورد چگونه آشفته نظرات من هستند و من مایل نیست به اطراف او.

وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟ Am I wrong برای عدم تمایل به موضوع خودم به این ؟

اذیت

عزیز ناراحت: واکنش من این است: بله شما خوب هستید!

در این راه نگاه: اگر مادر شما ارسال شده 25 بار در روز در مورد بافندگی و یا گربه و یا او لگو پروژه و پس از آن شرمنده شما برای درگیر شدن با منافع خاص در حجم و در جدول زمانی و سپس شما احتمالا می خواهم به پیدا کردن آن را محتاطانه به دور است. این ممکن است کمتر در مورد سیاسی از رجزخوانی در مورد رجزخوانی به علاوه شخصی putdowns.

شما در حال ساخت منطقی انتخاب در مورد سوريه را از کسی که به نظر می رسد از دست داده اند و علاقه در شما به عنوان یک فرد.

علاوه بر این گویا فاصله در رسانه های اجتماعی شما باید بسیار مودبانه برای تعامل با دیگران که می خواهند به تصویب همراه مادر خود را در مورد شما.

من فکر نمی کنم شما باید به طور کامل بسته خود را از مادر خود ، من امیدوارم که شما ادامه خواهد داد به او تماس بگیرید و تلاش برای تعامل بیشتر خنثی موضوعات. (شما می توانید ایمیل خود را برخی از همین عکس شما در حال ارسال بر روی رسانه های اجتماعی است.)

نه من فکر می کنم که شما باید اعلام سیاست را از روی میز. اگر او به شدت به “رجزخوانی” شما می توانید می گویند: “خب مادر من لذت بردم مکالمه ما اما به نظر می رسد مانند شما در حال انجام, گوش دادن پس من گرفتن با شما بعد.”

عزیز امی: من و همسرم در حال حاضر ما سه دختر جوان-فرزندان با ما زندگی می کنند — همه پناهندگان از زندگی در شهرستانها که در آن همه ما بر این باورند که آنها می شده اند بیشتر در معرض خطر ابتال به COVID-19.

ما در یک منطقه حومه و (تا کنون) را نه در برخورد با بسیاری از موارد شدید این ویروس در شهرستان ما.

مشکل ما گنگ به نظر می رسد با توجه به چه چیز جدی هستند اما در حال حاضر من و همسرم هر دو کار تمام وقت از دفاتر خانه ما در حالی که ما بچه ها همه دارند (متاسفانه) بوده است furloughed از شغل خود.

ما درک می کنیم که آنها تمام شده بسیار پایین پرتاب و رویدادهای اخیر اما به طور کلی — به عنوان یک گروه نیستند پله در خانه است.

من در پایان روز کاری من و وارد قسمت اصلی خانه به استقبال سه بزرگسال, همه lounging و راحت و انتظار برای صرف شام. سینک پر از وعده ظروف. شما تصویر را دریافت کنید.

آنچه می تواند ما را به نوبه خود این اطراف ؟

Overworked

عزیز OVERWORKED: از آن زمان به یک خانواده نشست. به دلیل (به مراتب) نسبتا باز جنبه متقابل ما ملی, بستری, همه شما باید فرض کنیم که آن را به آخرین طولانی تر از شما فکر می کنم. این است که یک تعطیلات. آن است که رخصتی بهار از کالج. این زندگی واقعی است.

توسعه کارهای عادی و روزمره می پردازیم. از مردم بخواهید داوطلبانه برای کارهای مختلف (از جمله پخت و پز شام) در یک برنامه. به آنها بگویید که همه کاملا واضح است که آنها باید تا 5 بعد از ظهر به دروغ خود کثافت اما که در پایان هر روز کاری شما انتظار برای ظهور از دفتر خود را به یک خانه مرتب.

عزیز امی: من یک لگد خواندن خود را “بهترین” ستون حدود دو برابر زمانی که شما pranked!

یک اصلاح: این “Seinfeld” قسمت یک شوخی نامه بر اساس مهمان-ستاره دار کیت هرناندز. هرناندز هرگز برای یانکی ها (به عنوان شما اعلام شده). او برای متس.

فن

عزیز فن: این بود که هیچکدام از خطا. با تشکر از شما!

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>