درخواست امی: شوهر من رد امور خود را به عنوان ‘رایگان در آسانسور’

خوانندگان عزیز: هر سال من قدم دور از من روزانه ستون به کار بر روی دیگر پروژه های خلاق. من جمع آوری کرده ایم برخی از موضعی “بهترین” ستون از 10 سال پیش. امروز تلفیقی معاملات با سوالات مربوط به جنسی بی وفا همکاران. (برخی از مطالب شده است به آرامی ویرایش شده است.) من پشت در دو هفته با ستون.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

عزیز امی: من تقریبا 70 سال است. او یک دربان در یک ساختمان آپارتمان. من فقط متوجه شدم که او شده است فریب دهد در اطراف با زنان دیگر که در کار ساختمان برای تقریبا 20 سال است.

ما زندگی می کنند در نزدیکی جایی که او کار می کند بنابراین هر کس می داند که او ازدواج کرده است.

او می گوید به این معنی هیچ چیز — آن است که فقط “رایگان در آسانسور.” او نمی خواهید برای شکستن تا ازدواج ما و گفت که او خواهد مرد بدون من. او می آید و مستقیم به خانه پس از کار و می گوید که او بسیار خوشحال است در ازدواج ما و من در تلاش برای ماندن در ازدواج است.

من تحت مراقبت و تلاش برای کنار آمدن. او تغییر نمی دهد و من می دانم که او هرگز مرا!

چه نوع کاری را می پذیرد این نوع از ارتباط است ؟

غمگین, همسرم

عزیز غم انگیز: من می توانید تصور کنید که مایل به ماندن در یک ازدواج که در آن وجود دارد فوق العاده ای سرمایه گذاری عاطفی. نیز وجود دارد که معتبر دلایل عملی به ماندن در یک ازدواج است. اما شوهر خود را نه تنها در مصر در مورد آسانسور کون, تماس, اما به گفته شما او را فاقد قصد و توانایی تغییر دهید.

من مخالفم. هر یک از ما قادر به تغییر با توجه به انگیزه مناسب. شما باید عرضه او را با این انگیزه است.

شوهر خود را شل و غیر اخلاقی در کار است. رفتار او می تواند (و باید) منجر به او را به از دست دادن شغل خود. فراتر از خشم و حس خیانت مطمئنا شما دوباره کالیبره شخصی خود را برآورد ، باید به او روشن بخشنامه در مورد گزینه های خود را. او همچنین باید توافق می کنید برای دیدار با شما و یک مشاور حرفه ای.

در حالی که شما در حال کار بر چیزهایی که شما باید در نظر پله تا حضور خود را در زندگی حرفه ای خود را — اگر شما در دسترس, شما ممکن است بخواهید به او قهوه در زمان های غیر منتظره و انجام خود را اعلام نشده, آسانسور, بازرسی.

مارس 2010

عزیز امی: من 53 ساله نر مشغول به یک زن فوق العاده چندین سال جوانتر. او صادق است و شیرین و جذاب است. او یک نیکی است که چند نفر دیگر را دارا هستند.

مشکل من این است که حتی اگر من او را دوست دارم من در عشق با او. ما شده اند صمیمی برای مدت زمان طولانی چون من فقط احساس نمی کند که راه در مورد او. در عوض, من به دنبال و پیدا صمیمیت با دیگران است.

این زنان دیگر بودند فقط انجام یک نیاز است. اما حدود یک سال پیش من با کسی که خاص است. او می داند که در مورد نامزد من است و من تحت فشار برای شکستن نامزدی. اما من نمی توانم پیدا کردن راهی برای پایان دادن به آن از آنجا که من می دانم آن را نابود نامزد من.

او خیلی مهربان و شیرین بود و صدمه دیده در این راه است. ما در مورد صحبت ما نیست و صمیمی بودن و من بهانه را (مانند ساخته شده تا مشکلات پزشکی باعث لاغری).

چگونه باید من رسیدگی به این ؟

بهت زده در پیتسبورگ

عزیز بهت زده: یک ضرب المثل قدیمی: “حقیقت شما را آزاد خواهد کرد.” خوب در این مورد حقیقت را به مجموعه خود را نامزد رایگان. و رک و پوست کنده از شما دو نفر او را یکی من هستم نگران است.

من اغلب نشان می دهد اسکریپت برای مردم را به استفاده به عنوان نقشه برای به چالش کشیدن مکالمات. در اینجا شما: “عسل من یک دروغ skeevy horndog. من لیاقت ندارم شما. من می دانم که مردم اغلب می گویند که اما در این مورد واقعا درست است. من واقعا سزاوار نیست شما است.”

به او بگویید آنچه شما بوده ام به. سپس عذر خواهی به همه مردم که رنج می برند از واقعی اختلالات جنسی (که آفات شما ساخته شده است یک مسخره) و به هر کسی که شما ممکن است استفاده جنسی و شاید احساسی گمراه در راستای تحقق نیازهای خود. شما همچنین باید نشان می دهد که خود را نامزد دریافت تست شده برای مقاربتی است.

اگر شما می خواهید به چیزهای ساده تر در او نمی sugarcoat این. به او بگویید همه چیز. او امداد در حال انجام با شما را به سهولت او ویرانی.

مارس 2010

عزیز امی: من امیدوارم که شما به یاد کسانی که زنان همسرانشان را نمی توان تک همسری است که آنها باید آزمایش می شود گاهی اوقات برای بیماری های مقاربتی است.

این واقعا می تواند ارزشمند اعلام خدمات عمومی.

ویلیامزبرگ پرستار

عزیز پرستار: من با شما موافقم که هر کسی در یک رابطه جنسی باید آزمایش بیماریهای مقاربتی, آیا یا نه آنها گمان شریک زندگی خود را از تقلب. با تشکر از شما برای این سالم یادآوری.

اکتبر 2010

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>