درخواست امی: نامزد من می گوید من نمی توانم صرف زمستان در بلیز بدون

عزیز امی: من می خواهم یک دیدگاه.

من به زودی به شود همسر است و در حال حاضر مردد به ازدواج با من چون من می خواهم به زندگی می کنند در جای دیگر در طول زمستان.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

من 30 ساله و صاحب کسب و کار و شرکت من واقعا به انجام کار از کریسمس به ماه مارس است. نامزد من و من در مورد چگونه من را در سه هفته سفر کوه در بلیز, پس از چهار روز وقفه سفر به کاستاریکا در طول منجمد ماه.

ما تصمیم گرفته اند به کودکان, بنابراین ما می توانید سفر و زندگی یک بازی سرگرم کننده و زندگی عاری از استرس. من در مورد خرید یک خانه در بلیز این زمستان برای آینده من زمستان مخفی گاه.

شب گذشته لحن خود را تغییر داد. او می گوید: من مجاز به از بین رفتن بیش از یک ماه تمام زمستان.

او خود شرکت تمیز کردن به طوری که او می تواند او را ترک نمی مشتریان برای بیش از یک هفته است.

بنابراین من اینجا هستم 30 سال در آستانه ازدواج با جاه طلبی های بازنشسته قبل از 40 اجازه او زنده اجاره و هزینه رایگان در خانه من است که من پرداخت می شود. و در حال حاضر او می گوید: من می توانم لذت بردن از من در ماه های زمستان در خورشید پر واحه?

من می خواهم که مرتب به پرداخت تمام هزینه/وام مسکن/شخم/چوب انباشته شده در زیرزمین/و…. اما او هنوز هم دیوانه.

بنابراین در حال حاضر من مجبور به قرار دادن زندگی من در نگه داشتن و سوار شدن روی نیمکت را در خانه در تمام زمستان و یا باید من و زندگی من زندگی می کنند?

جنوب محدود

سلام جنوب-محدود: در اینجا افکار من: شما در حال نزدیک شدن ازدواج آواز از “من” آهنگ: “من من من من من…”

افکار خود را از آینده همه چیز در مورد شما است. شما و برنامه های شما را اموال خود و اموال خود را از خورشید و سرگرم کننده پر از زمستان است.

(اما حداقل شما پرداخت به چوب انباشته شده در زیرزمین بنابراین او می تواند بازگشت به خانه از او کسب و کار تمیز کردن و خودش را از یک آتش برشته.)

همسر آینده خود را می کند تا به شما بگویم آنچه شما “مجاز” به انجام. اما ازدواج همه چیز در مورد سازش و شما به نظر نمی رسد قادر به آن است.

عزیز امی: ما پسر و دوست دختر خود را از پنج سال شکست تا چند ماه پیش.

برای 18 ماه گذشته پسر ما تا به حال یک کار در شهر نیویورک در حالی که دختر در آنجا ماند در محل سکونت خود را در لس آنجلس. او در سفر به نیویورک در هر دو یا سه ماه و با آنها صحبت کردیم به هر یک از دیگر هر روز صبح و شب با “دوستت دارم” شروع و پایان بحث خود را در زمان.

مدتی پس از ژانویه او قطع رابطه است. او حاضر به دیدن پسر ما را به عنوان او وارد LA امید به بحث در رابطه با امید تقویت آن است.

نه شوهر و نه من می دانم که چرا او را رد کرده است او در این راه است.

ما بر نگاه این دختر به عنوان یک پدر و آینده دختر در قانون.

او به ما گفت که نه برای دیدن تماس بگیرید و یا ادامه رابطه, اگر چه او می گویند که ما مثل پدر و مادر دوم به او.

قرار ما به سادگی فراموش کردن او و یا پس از مدتی باید/می تواند ما تماس بگیرید ، پسر ما هرگز در مورد او را به عنوان او تلاش برای بازیابی از پایان رابطه خود را.

پاره شده و مشکل در LA

عزیز پاره شده و مشکل: شکستن به اندازه کافی سخت است اما برای پسر خود و سابق خود را به چالش از دست دادن یک رابطه مهم است ساخته شده است حتی سخت تر توسط این واقعیت است که شما پدر و مادر هستند پس گرفته شده در, سر در گم و ناراحت است. به جای ارائه اطمینان شما به نظر می رسد ساخت این بسیار سختی حداقل تا حدی در مورد شما و شما از دست دادن.

برای پدر و مادر آن است که قطعا دشوار و گاه دلخراش — از دست دادن مهم در رابطه زناشویی به طور ناگهانی و بدون توضیح و در عین حال این که چگونه breakups اغلب کار می کنند. هنگامی که یک مجرد زن و شوهر می شکند تا آنها غالبا همچنین قطع روابط خود را به یک دیگر خانواده.

شما در حال رفتن به مجبور به تحمل این از دست دادن. شما لازم نیست برای فراموش کردن این زن برگزار شد که چنین جایگاه مهمی در خانواده خود را, اما شما نیاز به حرکت می کند. شما می توانید تماس خود را در اطراف این فصل تعطیلات است اما از آنجا که او خواسته است شما را به در تماس باشد, شما باید توجه خود را بخواهد.

شما در خانه در این از دست دادن ندارد همه چیز را آسان تر برای پسر خود. شما باید با توجه به خواسته های او و — در صورت درخواست — او را تشویق به نگاه به آینده با برخی از خوش بینی.

عزیز امی: “اشتباه در کانزاس” سیاسی لیبرال که ابراز نگرانی در مورد پرواز پرچم آمریکا را در خارج از خانه. با تشکر از شما برای تشویق او را به پرچم.

همچنین لیبرال

عزیز همچنین: اگر شما نمی تسلیم پرچم در وهله اول شما هرگز به نگرانی در مورد آن را به عقب.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر