درخواست امی: من مرده شوهر و پدر و مادر را ساخته اند که به دلیل تقاضای

عزیز امی: من از دست شوهرم در یک حادثه غم انگیز از یک سال پیش. ما تا به حال بدون فرزند, بنابراین من در حال حاضر به تنهایی اما من از دیدن غم و اندوه مشاور.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

برای چند ماه گذشته من در قوانین درخواست شده است me — یا بیشتر شبیه به گفتن من — به حرکت در آنها را به عنوان به زودی به عنوان COVID است. منطق آنها این است که آنها به من نیاز دارند و من نباید به تنهایی در حال حاضر.

من نمی خواهم به حرکت در با آنها. آنها مردم خوب, اما آنها خیلی در کنترل است که یکی از دلایل شوهر من حتی نمی خواهم به زندگی می کنند بیش از حد به آنها نزدیک است.

من مودبانه رد ده ها بار اما آنها در حفظ و گفت: “این تصمیم” و آنها “را نمی خواهد بدون پاسخ است.”

آنها به من گفت که آنها در حال آمدن به من و من مسائل را به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار.

من اصلا احساسی پهنای باند به مقابله با این حق در حال حاضر. من نمی خواهم به زندگی می کنند با آنها هستم و خوب که در آن من هستم. آنها زندگی می کنند در یک ایالت دیگر, بنابراین من می خواهم به ترک کار من که من هم نمی خواهم به انجام است.

چگونه می توانم از طریق آنها ؟ من نمی خواهم به صدمه زدن به آنها را به دلیل بدیهی است که آنها به عنوان غم و اندوه زده که من هستم, اما من نگران هستم که من را ضربه محکم و ناگهانی و چیزی می گویند افتضاح اگر آنها را نگه دارید هل من این است.

بیوه عزادار

عزیز عزادار: من امیدوارم که شما را انتخاب کنید به این بحث را با غم و اندوه مشاور.

من پیشنهاد می کنم به نوشتن افکار خود را. استفاده از محبت و خالی از ابهام زبان: “فردریک loved you so much. ما همه عزادار. من او را از دست ندهید هر روز. من و او ساخته شده است زندگی ما در اینجا و من را انتخاب کرده اند به ماندن در اینجا در خانه ما. کار من و دوستان اینجا هستید. من می خواهم برای ادامه به زندگی در خانه من و او با هم ساخته شده. من می دانم این است نه آنچه شما می خواهید به شنیدن. من به مراقبت های بسیار زیادی در مورد من و شما خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان من می توانم, اما من نمی خواهد در حال حرکت در با شما.”

شما باید اضافه کنید که شما شده اند از دیدن غم و اندوه مشاور و مشاوره به شما کمک کرد. مهربان دوستان (compassionatefriends.org) و یا محلی خود را آسایشگاه مرکز خواهد شد که توصیه های آنها. هنگامی که شما خواندن این نامه و راضی هستند با آن و ارسال آن به آنها را. درک کنند که این تکرار entreaty ممکن است راه خود را از مقابله با خود را از دست دادن.

عزیز امی: من فقط دریافت یک دعوت نامه برای دوستان نزدیک من را حمام نوزاد در ماه آینده.

در حالی که او و من باید مجدانه با حضور در هر یک از دیگر حوادث در گذشته من احساس نمی راحت حضور او دوش کودک با توجه به COVID-19 نگرانی.

من مادر جدید از شش ماه به نوزاد. من از خانه کار می کنند. من تنها فرزند مراقبت از مادر من است که در 60s. من نه چپ خانه من (جدا از دو بازدیدکننده داشته است با متخصص اطفال) از زمان شروع این بیماری همه گیر. من حتی مواد غذایی من تحویل داده است.

من به شدت نگران برای سلامت خانواده (به خصوص کودک و مادر من). من نمی خواهم به اجرا خطر ابتلا به این ویروس در حمام نوزاد و من نیز نمی خواهید به صدمه زدن به دوست من احساسات.

چه چیزی شما فکر می کنم من باید انجام دهید ؟

پاره

عزیز زده: من تعجب توسط تعدادی از پرسش من از کسانی که به نظر می رسد به این باور است که دعوت به ایجاد یک سنگ جامد تعهد است که آنها پس از آن باید سعی کنید به “خارج است.”

دعوت نمی کند کراوات شما را به آهنگ های راه آهن. دوست خوب شما از شما دعوت به دوش او چرا که او به احتمال زیاد با حضور حمام نوزاد خود را (و دیگر حوادث در زندگی خود را). او ممکن است فرض کنیم که شما نخواهد بود قادر به حضور در, اما اگر او تا به حال از شما دعوت شما ممکن است احساس کنید حذف شدند.

شما لازم نیست برای ایجاد بهانه و یا خودتان توضیح دهید. به سادگی به دوستان بگویید “من نفرت را به دست این اما همانطور که می دانید من تخمگذار بسیار پایین این روز است.”

شما ممکن است را انتخاب کنید به ارسال یک هدیه از رجیستری و دست نوشته کارت.

عزیز امی: “دوست دختر” در تلاش بود تا بفهمند که چگونه به مقابله با او 90 ساله و مادر ناسالم احتکار.

خواهر من و من دقیقا به شما به عنوان پیشنهاد بود و یک خواهر و برادر گرفتن مامان در حالی که دیگر تمیز و سازمان یافته و حذف سطل زباله.

هنگامی که مادر به خانه آمد او را خوشحال نمی کند اما او شکایت. در واقع من فکر می کنم او برطرف شد. من فکر می کنم او تا به حال تبدیل شدن به فلج وضعیت او.

بهبود

عزیز بهبود: احتکار است از یک اختلال جدی. آن است که قریب به اتفاق برای کل سیستم خانواده است.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر