درخواست امی: دختر من است هل دادن من به آمدن به عروسی خود را و من می ترسم

عزیز امی: من دختر برنامه ریزی شده است به ازدواج در ماه اکتبر.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

دولت که در آن عروسی است که به جای لغو همه محدودیت در این مراسم. او و نامزدش را از خانه خود دولت است که در حال حاضر یک نقطه داغ برای COVID.

دختر من نمی خواهم برای قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته. او نمی خواهید به صبر برای عروسی و یا پذیرایی. او مایل به کوچک — اما نه (به نظر من) به یک سطح امن.

من در سلامت خوب است اما در سن و سال در نظر گرفته است که “در خطر است.”

او می خواهد من را به می آیند و شرکت می کنند. من را مجبور به پرواز به گرفتن وجود دارد. من زده که من شده اند-اجتماعی فاصله و زیر دستورالعمل CDC تا به این نقطه است.

هر گونه مشاوره برای من ؟

تمایلی

عزیز تمایلی: دختر خود را یک فرد بالغ است که یک انتخاب است که ممکن است به نظر می رسد به شما (و من) به خصوص کوتاه اندیش. او میل “برای قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته” طبیعی است برای یک مشتاق, عروس, اما انتخاب او به جلو مردم به جمع آوری ممکن است در نهایت قرار دادن مهمانان خود را’ زندگی در “برگزاری” اگر شما می دانید منظورم چیست.

خطر انتقال این ویروس است به خصوص برای بزرگتر کرده است. من فقط خواندن یک حساب کاربری از یک موسسه خیریه دریافت که برگزار شد در واشنگتن دی سی در اوایل این ماه با همه مهمانان احتمالا تحصیل کرده و در مورد انتقال — و نه مهمان آمد با این ویروس با یک تبدیل شدن به طور جدی بیمار است.

مراسم عروسی و مجالس ترحیم هستند به خصوص به چالش کشیدن به دلیل سن دیفرانسیل از مهمانان احتمال است که آنها را از سفر دور و گسترده عاطفی زمینه حوادث (با افرادی که مایل به صورت فیزیکی) و با مراسم حضور الکل که باعث اختلال در قضاوت.

با توجه به اینکه چگونه اغلب این بیماری همه گیر چشم انداز تغییرات هر یک از ما به انتخاب است که برای ما بهتر است با توجه به آنچه ما می دانیم در آن زمان است.

در حال حاضر آنچه که شما با اطمینان می دانیم این است که آن را بسیار مخاطره آمیز برای شما به سفر و به جمع آوری با دیگران که سفر از یک “نقطه داغ.”

شما باید انتخاب که خردمندترین برای شما.

مادران می خواهند به وجود داشته باشد برای فرزندان خود. ما می خواهیم به بچه های ما چه می خواهند در زندگی است. اما می دانم که اگر شما احساس تحت فشار برای شرکت در, آیا حضور و پس از آن بیمار شد دختر شما خواهد بود ویران بنابراین انتخاب خود را به حضور خواهد شد در برخی از سطح بود برای او ،

سخت به عنوان آن را به صورت نه بودن وجود دارد ممکن است بهترین راه برای شما به “وجود داشته باشد برای او.

عزیز امی: چگونه یک مودبانه پاسخ به این سوال: “آیا من می توانم را من دوست پسر/شوهر همراه ما دختر تفرج?”

این اتفاق برای من زیادی است. من برنامه ریزی کنید با هم با یک دوست دختر و از آنها بپرسید: “آیا آن را خوب اگر بن می آید همراه است ؟” یا “می تواند من را جان؟”

من متاهل هستم و هرگز ابلاغ شده است که شوهرم را شامل می شود در این رویداد است.

من را ساخته اند فیلم قصد دارد با یک زن دوست است که پس از آن خواسته را دوست پسر جدید (که من تا به حال ندیده) همراه است.

هدف از این وقایع است که به طور کلی برای دوستان برای گرفتن دیدن یک فیلم, فروشگاه, لذت ببرید, و غیره. من می خواهم به صرف زمان با دوستان زن من برای این هدف نیست که برای سرگرم کردن و یا گوش دادن به یک پسر که تغییرات پویا و باعث می شود من احساس می کنم مثل یک چرخ پنجم.

بنابراین هنگامی که این اتفاق می افتد چه باید بگویم ؟

پنجم Wheelin’

عزیز Wheelin’: مرا ببخش اگر من موم, دلتنگ, به یاد زمانی که مردم فقط معمولی رفت و به فیلم. آه روز بودند. از تمام فعالیت های اجتماعی است که باید متوقف در گیر رفتن به سینما یکی از من دست.

این آسان است. اگر شما موضوع دعوت شما برای دیکته کردن شرایط اما لطفا همین حالا خود را سرزنش دوستان برای پرسیدن. آنها تنها درخواست و شما می توانید به آنها پاسخ دهید.

اگر سوال این است: “خوب است اگر جان می آید همراه است؟” پاسخ این باید باشد: “نه این زمان. من ترک من پسر پشت سر هم.”

عزیز امی: “سمت چپ در Lancaster PA,” توصیف کلاسیک “دوستی مثلث” که در آن یک فرد است که به تدریج حذف شدند.

داشتن شده است در همه طرف از یک دوستی مثلث سمت چپ ممکن است در نظر بگیرید که یک جاذبه جنسی در حال توسعه است بین دو نفر از دوستان که در حال ترک او را.

شده است وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: آن است که یک امکان مجزا.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر