درخواست امی: دوست پسر من یک پسر دوست داشتنی و exes دیوانه هستند. یا شاید نه.

عزیز امی: من واقعا مرد جذاب. او بسیار دوست داشتنی است.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

او پنج بچه با دو زن (سه با یک و دو با دیگر). انجام محاسبات ریاضی دو تا از بچه ها حدود شش ماه از هم جدا, که بدان معنی است که او تا به حال هر دو زنان باردار در همان زمان.

او می گوید که من متفاوت از دیگر زنان که خود را exes فقط دیوانه.

او آنقدر بزرگ است اگر چه من می دانم که او رهبری یک زندگی دو با دو نفر دیگر زنان است. نه زن می دانستند این سال است.

او اخیر سابق می گوید که حتی خانواده اش مخفی زن دیگر (با دو بچه و یک نوزاد در راه) در حالی که او باردار بود.

سابق #2 احساس فریب خورده توسط او و تمام خانواده اش. او گفت که او را اختراع مبارزه با او را بدون هیچ دلیل و سپس او طوفان است. معلوم بود كه به سابق خود.

دوست پسر من می گوید که او دیوانه است که همه از این در سر او و که او را متنفر است.

من احساس می کنم تا برای او متاسفم برای او چه طریق بوده است. تا کنون او مرا درمان مانند یک شاهزاده خانم و خانواده اش مرا دوست دارد.

هر کس گذشته درست است ؟ من باید تاریخ را دارد ؟

تضاد

عزیز تضاد: دانستن آنچه شما می دانید در مورد این مرد و چگونه او را فریب و برگ زنان در زندگی خود را, شما نمی توانید می گویند شما نمی هشدار داده شده است. در اینجا معروف تعریف جنون: “…جنون انجام همان چیزی که بارها و بارها و انتظار داشتن نتیجه متفاوت.”

خود من توصیه به شما این است که به دو تا در روز تولد خود را کنترل و اصرار دارند که او با استفاده از کاندوم (برای محافظت از خودتان را از STDs). شما همچنین باید آماده شود فریب خورده و سپس برچسب “دیوانه” پایین خط.

عزیز امی: ما دختر و پسر-در-قانون رو دیوانه در آمریکا برای دادن برخی از آنها را از ارث خود را و در حال حاضر آنها حاضر به اذعان هدیه است که ما ارسال به grandkids.

ما فرستاده اند کریسمس و هدیه تولد برای آنها و آنها را همیشه در گذشته اذعان کرد ما هدیه با تشکر از شما متن.

در حال حاضر ما نمی دانیم که آیا یا نه به پدر و مادر داده اند نوه های ما هدیه ما فرستاده اند.

آنها صحبت نکرده و به ما و یا پاسخ داده متون در بیش از چهار ماه.

ما باید همچنان به ارسال هدیه به نوه های ما? آنها زندگی می کنند 300 مایل دور. بچه ها 10 و 12. بزرگسالان در 40s خود را و مدرک کارشناسی ارشد خود را. آنها پول خوبی زندگی می کنند و در $600 ، 000 صفحه اصلی. ما بازنشسته شد.

سخاوتمندانه پدربزرگ و مادربزرگ

عزیز پدربزرگ و مادربزرگ: اگر این پدر و مادر هستند به عمد مجازات شما را در این راه و سپس آنها را تحت عنوان فرزندان و پدر و مادر خوب.

هیچ کس نباید تسلیحاتی ارتباط با کودکان برای خدمت به یک دستور کار است. پدر و مادر باید خودداری رابطه بین شما و بچه ها و شما باید دزدکی پشت در ترس از آنجا که آنها نمی پیامک شما.

من پیشنهاد می کنم که با شما تماس دختر خود را. اگر او نمی کند, پاسخ, پاسخ خنثی پیام: “سلام فقط چک کردن در….” اگر شما صحبت می کنند و با شکستن یخ با: چگونه است که او انجام شده است ؟ چیزهایی باشه ؟ همه سالم ؟ چگونه بچه ها ؟ آنها در این نزدیکی هست ؟ آیا آنها می خواهم بگویم سلام ؟

پیام شما در نظر ارث موضوع بسته شده و در حال حرکت هستند. شما به آنها پاسخ آنها را دوست ندارد و به نظر می رسد آنها می خواهند به اخم در مورد آن. اگر دختر خود را می کند آن را به ارمغان بیاورد و سپس بحث چیز را از طریق آرامش — بدون دادن.

آنها می تواند فانتزی درجه و خانه های گران قیمت و هنوز هم تا به گوش خود را در بدهی. اما — آن است که وظیفه خود را به قید وثیقه ،

به عنوان یک پدر و مادر دختر خود را باید تشخیص دهد که مطمئنا وجود دارد که فرزندان خود را برای درخواست یا انتظار — چیزهایی که او نمی تواند و یا نمی خواهد ارائه دهد. خوب پدر و مادر گاهی اوقات می گویند و به شما می گویند هیچ.

و بله — به شما پاسخ مستقیم به سوال شما باید همچنان به ارسال متواضع هدیه و کارت به کودکان و نوجوانان به مناسبت این روز خاص در زندگی خود را.

عزیز امی: من شوکه شده بود در خود بی عاطفه پاسخ به “نا امید مادر” که می خواست مادرش را به بچهداری برای او یک روز در هفته است.

اعضای خانواده باید به مراقبت از هر یک از دیگر!

ناراحت

عزیز ناراحت: کاملا. و این خاص مادر بزرگ مشغول به کار بود به عنوان یک عامل املاک و مستغلات و همچنین کمک به دیگر نوه.

یک راه برای “نا امید مادر” به مراقبت از خانواده اش (که شامل مادر) خواهد بود به احترام این زن محدودیت داره.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>