عزیز امی: من خواهر و برادر پیدا کردم از طریق یک ایمیل از خود و خواهرزاده (پسر من) که من هستم رفتن به مادر بزرگ.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

من دور بود در آن زمان با داشتن فقط پیدا کردن خودم.

همه آنها ایمیل فرستاده خود را برادرزاده به ارائه تبریک می گویم.

آن است که در حال حاضر چهار روز بعد و نه یکی از آنها با من تماس تبریک به من در مورد این واقعیت است که من می خواهم به یک مادر بزرگ.

ما در غیر این صورت باید به طور منظم در ارتباط است.

من بودن بیش از حد حساس به آنها حساس?

به زودی مادر بزرگ

مادر بزرگ عزیز: من فکر می کنم شما بیش از حد حساس. خواهر و برادر خود را ممکن است بر این باور اند که پسر خود را که قرار بود برای به اشتراک گذاشتن اخبار خود را با شما در یک راه خاص. از آنجا که شما دور بودند و در زمان آنها ممکن است می خواستم به هاپ بر روی این اخبار فقط در مورد شما تا به حال گفته شده است.

و یا آنها ممکن است به سادگی متمرکز شده است در پاسخ به کسی که این اخبار با آنها — پسر خود.

در حال حاضر که شما در حال رفتن برای ورود به ویژه وضعیت دسته از “پدربزرگ” شما باید سهام را از نیازهای خود حساسیت و روابط.

اینکه پدربزرگ و مادر بزرگ یک فرصت بزرگ برای تبدیل شدن به بیشتر گسترده و سخاوتمندانه و لطفا کمتر حساس است.

اگر شما هیجان زده می گویند ، تماس با خواهر و برادر خود گفت: “من فکر می کنم شما در حال حاضر شنیده می شود خبر خوب! من واقعا هیجان زده هستم. جدیدترین عضو خانواده است که به علت این تابستان.” این به آنها این فرصت را برای پاسخ به طور مستقیم به شما. به خاطر خود من امیدوارم که خواهر و برادر خود را به شما آنچه شما می خواهید.

عزیز امی: پسر از ازدواج در ماه مارس است. او و نامزدش با هم زندگی کرده اند برای چندین سال. هر دو 30-ish و شاغل.

آنها در حال برنامه ریزی یک عروسی گران قیمت و به دنبال آن گران ماه عسل به تایلند و ایجاد یک رجیستری درخواست برای کمک های مالی برای ماه عسل خود را و یا خانه های آینده است.

همانطور که ما علاقه مند در کمک به این هزینه ها می شود آن را مناسب برای کمک به یک موسسه خیریه به افتخار nuptials خود را?

تحت این شرایط ما برنامه ریزی برای صرفه جویی در پول ما با کاهش عروسی دعوت می ترسم که یک زن سبک و جلف شیشه ممکن است به پرداخت برای این مراسم است.

بهت زده

عزیز بهت زده: اگر این زن و شوهر ثبت نام برای یک اجاق گاز آهسته از جعبه و بشکه را کاهش آن را به آنها اعتقاد داشتند که چون آنها شاغل هستند و با هم زندگی می کنند در واقع آنها نمی مستحق دریافت چیزی به طور خاص چرا که آنها خواسته ایم برای آن ؟

نظر من این است که ایده پشت آنها همواره سعی کنید به زن و شوهر چیزی است که آنها در واقع می خواهند و استفاده خواهد شد.

حتی اگر شما بلک در ایده کمک پول برای یک زن و شوهر مرفه در برخی از فرهنگ ها پس از یک عروسی — صرف نظر از موقعیت اجتماعی زن و شوهر — مردم محل پول را در پاکت و دست آن را به طور مستقیم به عروس که مکان های پاکت در یک ویژه کیف پول. دیگران با استفاده از “درخت پول” خود هدیه جدول و برخی از مهمانان پین نقدی بر روی یک فلز درخت برای زن و شوهر به استفاده از به تامین هزینه های.

کمتر آشکار درخواست برای پول نقد ماه عسل در حال ثبت (و یا حتی به اصطلاح “نقد” ثبت) است که بسیار محبوب تبدیل شده اند. مورد علاقه من ثبت شامل موارد خاص شما می توانید خرید برای زن و شوهر برای لذت بردن از در حالی که در سفر ماه عسل خود را مانند “zip-پوشش از طریق جنگل های بارانی” و یا “یک بعد از ظهر گشت و گذار.”

با استفاده از یکی از این ثبت من کمک برای honeymooning زن و شوهر به قهوه و شیرینی های رولتی در یک کافه در طول سفر خود به پاریس است. آنها به من یک کارت پستال از سفر خود ضمن تشکر از من برای هدیه و تکمیل دایره. خوب!

فقط به خاطر یک رجیستری راه اندازی یک مهمان موظف است به استفاده از آن. در واقع از آنجا که شما می خواهید به جست و خیز این عروسی شما موظف به زن و شوهر هر چیزی در همه.

اما شما می توانید خودتان را در پشت پت به دلیل کمک به یک ارزش غیر انتفاعی است که همیشه یک ایده خوب است حتی اگر انگیزه خود را برای انجام این کار بیشتر منفعل-تهاجمی از سخاوتمندانه.

عزیز امی: در ستون های اخیر شما در پاسخ به یک سوال از “از جان گذشته” یک دانشجوی پزشکی بود که پاره شده بین تمایل خود را به زندگی می کنند زندگی در شهر کوچک و دوست پسر قدیمی خود را نیاز برای زندگی در یک شهر بزرگ است.

در لیست خود را از مناطق شهری است که به نظر می رسد به ارائه مزایای هر دو بزرگ-زندگی شهری و نزدیکی به طبیعت زیبا, شما اشاره کردید من در شهر پورتلند ،

مطمئن — ما قدردانی از فریاد اما لطفا از ارسال هر گونه بیشتر مردم اینجا امی. همه ما در حال کامل کردن.

مبارک در پورتلند

عزیز شاد و پاسخ خود را است … کامل در Portlandish.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im