عزیز امی: من در حال حاضر مشغول به یک مرد من تماس بگیرید من شاهزاده جذاب.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

من او را دوست دارم. زمانی که من او را من می خواهم که دختر شاد له بیش از همه دوباره.

مشکل این است که من ترس از ازدواج. قبل از او من قبلا مشغول کردم و ریخته چهار ماه قبل از عروسی ما.

من نمی خواهم به او, اما من می ترسم که من خواهد بود reliving همه چیز را دوباره و دوباره.

همچنین ما اصلا با هم زندگی می کنند که من نیز می ترسم در مورد در حال حرکت در کنار هم با توجه به آنچه اتفاق افتاده است قبل از او. باید چه کار کنم ؟

نگران

عزیز نگران: من امیدوارم که شما می توانید درک کنند که زمانی که به شما اجازه قبلی خود را تجربه کنترل شما, شما در واقع اجازه دادن به سابق خود را به زندگی می کنند زندگی خود را برای شما.

ایده این است برای یادگیری از تجارب خود و اشتباهات بدون نیاز به بطور منظم احساس آنها را در یک حلقه. در حال حاضر, نگاهی به ازدواج کردن جدول از بین بردن فشار است که به نظر می رسد وزن شما پایین است.

که سمت چپ است که قطعا شخصا پس از سانحه (شده است وجود دارد, کردم, تی شرت). مشاوره کمک خواهد کرد که شما را به خود ترس خود را بدون اینکه نامزد خود را پرداخت.

این واقعیت است که هیچ کس تضمین شده است یک افسانه, اما راه به سوی یک پایان خوش آغاز یک گام در یک زمان. شما شاید می تواند برخی از پیشرفت اگر شما توافق برای ماندن با نامزد خود را برای یک محاکمه دو هفته (داشتن پایان تاریخ برای زندگی مشترک ممکن است اولین گام ساده تر).

عزیز امی: من در مورد به من تلفن دوم ،

قبل از همه گیر در هنگام مصاحبهها در شخص من افتخار بزرگی در نشان دادن خاموش من خوب مهارت های مردم و با اعتماد به نفس رفتار است. من لذت می برد مودبانه تبریک من مصاحبه, فلاش یک لبخند بزرگ و ارائه یک جامد دست دادن. من صرف بسیاری از سال در خدمات به مشتریان بنابراین من می دانم که چگونه به لبخند بیش از این گوشی اما من چگونه می توانم جبران تمام چیزهای دیگر?

آیا شما هر گونه توصیه برای مقابله با تلفن مصاحبه?

زندگی طبیعی جدید

عزیز زندگی: خود من تجربه کار با شکار است که در مصاحبه حضوری بود عقب کشیدن طولانی قبل از همه گیر رسید. بسته حرفه ای به طور معمول کار نامزدها انتظار می رود را به صورت آنلاین تست های شخصیت نوشتن مقالات توصیف رنگ از چتر نجات خود و سپس از طریق حداقل دو مصاحبه های تلفنی — قبل از فارغ التحصیلی به یک تماس اسکایپ. و بله, آن می تواند بسیار چالش برانگیز به آمار تمام یادداشت ها حق هنگامی که شما نمی توانید با تکیه بر حالات چهره و زبان بدن است.

توصیه من این است که شما برای مشق شب خود را تحقیق در مورد شرکت شما مایل به عضویت و کار شرح و موقعیت. درک و نوشتن معیارهای کلیدی قابل اجرا برای این کار است. ارتباط با مصاحبه (در صورت امکان) در LinkedIn و یا دیگر رسانه های اجتماعی.

باید رزومه تان را چاپ و در مقابل از شما. آوردن یادداشت ها به تماس.

شروع به گوش دادن — فرد مصاحبه شما خواهد شد مجموعه ای از صحنه است. نگه داشتن هر شخصی حکایات کوتاه است.

ارتباط خاص مثبت سوابق شغلی است که افزایش درخواست خود را (“برخورد من با یک نسخه از آن در شرکت قبلی. اینجا چیزی است که ما …”).

آماده به بحث در مورد (آه) بزرگترین ضعف شما و یا تاسف بار شکست. (توجه داشته باشید: “من مراقبت بیش از حد و کار بیش از حد سخت” است نه پاسخ.)

درخواست یک صنعت خاص سوال بر اساس تحقیقات خود را (و یا چیزی در این مصاحبه گفته شما).

اتصال هر گونه خارج قابل تجربه است که ممکن است جالب به یاد ماندنی و یا دمدمی (من استفاده می شود به یک سالن خواننده و مهم نیست که من مدارک حرفه ای از این مصاحبه ها همیشه بیشتر کنجکاو در مورد).

پایان دادن به تماس یک نکته مثبت: “این واقعا لذت بخش بوده است به صحبت کردن با شما; چه گام های بعدی در این روند؟”

صبر کنید چند ساعت و ارسال (کوتاه) “با تشکر از شما” ایمیل ارجاع به حداقل یکی از جزئیات از مصاحبه. اکسپرس خود را صادقانه شور و شوق برای این موقعیت. با پایان “من مشتاقانه منتظر شنیدن از شما.”

و پس از آن در انتظار آغاز می شود.

عزیز امی: “Untexted در تگزاس” گفت که شوهرش پیامک یک دوست قدیمی از دبیرستان چند بار در روز.

من همسر سابق متون من غالبا حتی اگر او را با خوشحالی ازدواج به شخص دیگری. ما شناخته شده هر یک از دیگر برای تقریبا 40 سال و از او مراقبت چگونه من انجام, به خصوص از آنجایی که من به تنهایی زندگی می کنند.

اگر Untexted یک رابطه خوب با شوهر او باید اعتماد او را تا زمانی که او می دهد او یک دلیل به او اعتماد کنند. اگر او نمی کند, یک رابطه خوب او باید کار کند که برای اولین بار.

پیامک

عزیز پیامک: Untexted شوهر به او دلیل خوبی نیست که به او اعتماد بودن مرموز خود را در مورد پیام کوتاه عادت.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im