عزیز امی: من یک زن هستم من در اواسط 20s. در دبیرستان من از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط یک همکلاسی. وقتی که من رفتم به یک معلم برای کمک به, نگرانی های من رد شد به عنوان “پسر بودن پسران است.” به من گفته شد که این سوء استفاده فقط به این معنی است که پسر در سوال دوست من.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

پس از من معلم موفق برای کمک به من, من سعی کردم برای رسیدن به پدر و مادر من. من وحشت زده به آنها بگویید چرا که آنها مؤمن مسیحیان و همیشه آموخته است که رابطه جنسی قبل از ازدواج قابل قبول نیست. من می ترسم که مرا سرزنش و آزار دهنده استفاده می شود این ترس در برابر من با تهدید به دیگران بگویید که من “آسان است.”

من سعی کردم به صحبت کردن با پدرم در مورد آن, اما من اشاره کرد اطراف آن را به ببینید که چگونه او آن را. او آشفته بود و صحبت در مورد چگونگی هر چه من در حال حاضر با کسی که دور از همسر آینده رابطه با من. من غذای آماده بود: “شما در حال خراب از آنچه اتفاق افتاده است به شما و هیچ کس دیگری را می خواهید.”

این آغاز یک مسیر طولانی از خود نفرت و سرزنش خودم. من شروع به برداشت من شروع به خودآزاری من توسعه یافته خوردن نظم و پدر و مادر من اغلب مبارزه با من در مورد “دمدمی بودن” یا “بودن دشوار است.”

من هرگز به آنها گفتم در مورد سوء استفاده.

من شده اند با رفتن به درمان, و یکی از چیزهایی که من به خاطر آمدن به گفتن است پدر و مادر من در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

من شده اند می ترسم که آنها را به واکنش ضعیف یا سرزنش من یا نظر من متفاوت است. من می خواهم آنها را به درک که من یک بچه بد اما که من بچه بودم که صدمه زدن و نمی دانم که چگونه به درخواست برای کمک.

من نگران که اگر من بگویم پدر من در مورد گذشته من, من قلب او را شکسته و او را سرزنش خود. من فکر می کنم به اندازه کافی خود را سرزنش و خود نفرت را آلوده زندگی من, و من نمی خواهید آن را بر روی هر کسی است.

بهترین سناریو این خواهد به من کمک کند پیدا کردن از بسته شدن. بدترین سناریو آن می تواند آسیب رابطه من با پدر و مادرم.

من در از دست دادن. من باید این را به عنوان یک راز از من پدر و مادر ؟

زخم های قدیمی

عزیز زخم های قدیمی: نه, من فکر نمی کنم شما باید نگه دارید این یک راز است. شما باید این کار را از طریق خود را با کمک درمانگر. شما ممکن است بخواهید با پدر و مادر خود را برای دیدار با شما در دفتر درمانگر بنابراین شما باید هدایت مربیگری برای رسیدگی به افشای خود را.

به عنوان یک پدر و مادر من می توانم به شما بگویم که یک کودک درد کاهش پدر و مادر بسیار عمیق است. پدر و مادر خود را ممکن است بلافاصله واکنش نشان می دهند به هیچ انتظار یا پیش بینی راه است.

آنها ممکن است احساس ناراحت اشتباه و گناه. آنها ممکن است ضربه — یا سعی در انکار این قسمت و یا کاهش تاثیر آن بر شما.

آنها ممکن است نیاز به زمان برای کشف کردن که چگونه به طور مناسب حمایتی. اما شما باید به آنها این فرصت را به عشق شما از طریق این. این خواهد بود یک چالش کشیدن روند برای همه شما, اما از آن است که یکی از شما باید شروع — هنگامی که شما آماده هستند.

عزیز امی: من و همسرم طلاق گرفته اند و برای بیش از 15 سال و دیدن هر غالبا در خانواده ما کرده است. هیچ کدام از ما دارای یک دیگر قابل توجه است.

ما جوانترین دختر فرار در ماه نوامبر و می خواهد به دریافت این تابستان. شوهر سابق من مالی بسیار پایدار است و صاحب خانه اش, وسایل نقلیه, و یک قایق.

من (از سوی دیگر) زنده به چک چک. من فقط شروع به جمع آوری امنیت اجتماعی و مبارزه هنوز هم.

او به من گفت که او خواهد پرداخت $5,000 برای پذیرش اگر من پرداخت می شود $1,000. من نمی تواند استطاعت به پرداخت هر چیزی را به سمت این عروسی و به او گفت ، چه چیزی شما را نشان می دهد ؟

شکست, عروس, مادر

عزیز مامان: من پیشنهاد می کنم که دختر خود را لذت بردن از $5,000 (یا $4,000 یا هر پدر او تصمیم می گیرد به کمک مالی دریافت.

شما می تواند مفید باشد با پیدا کردن راه هایی برای کمک به دختر خود کشش این پول دورترین.

عزیز امی: من در پاسخ به لمس توجه داشته باشید از “من پسر مامان.” پسر او تا به حال مشکل شده است و او تعجب در مورد تماس با مشاوران مختلف به اجازه دهید آنها را می دانم که او از فارغ التحصیلی از دبیرستان.

به عنوان یک خدمات حقوقی وکیل در خدمت عدالت-درگیر جوانی من می خواهم برای تشویق این مادر برای به اشتراک گذاشتن خبر خوب.

من احساس می کنم مانند شادی وقتی که من دریافت یادداشت در مورد پیشرفت ها و نقاط عطف از جوانی من با کار کرده است.

با تشکر از شما به پدر و مادر و جوانان که اجازه دهید ما می دانیم دستاوردهای خود را.

ما عاشق ساخت یک تفاوت.

 پتی

عزیز پتی: با تشکر از شما برای انجام کار خوب.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im