درخواست امی: من می ترسم من آسیب دیده من شگفت انگیز, دختران نوجوان

عزیز امی: من و شوهرم دو شگفت انگیز, دختران نوجوان. آنها مادر باهوش و با وجدان.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

من بسیار افتخار از آنها را و نگاه به جلو به دیدن آنچه که آنها در زندگی خود را, اما این نیز که در آن ترس من نهفته است.

آنها بزرگ شده اند تا شاهد ناسالم codependent رابطه بین پدر خود را و من.

اگر چه ما در حال حاضر در حال کار به سمت یک راه حل سالم من از ترس است که برخی از آسیب انجام شده است.

دختران ما بودند هرگز در خطر است و به عنوان پدر و مادر ما همیشه سعی کردم به اولویت بندی نیازهای خود را بیش از خود ما اما من دیدن برخی از من نیست بنابراین قابل تحسین صفات عزت نفس پایین و نکات رفتار اعتیاد آور خود را در آنها نیز هست.

من می ترسم آنها را همان اشتباهات را انتخاب کنید و عادات ناسالم و/یا روابط.

چه مشاوره می تواند به شما برای کمک به آنها در تشخیص و جلوگیری از این ؟ من قطعا امیدواریم که این سیب سقوط دور از این درخت.

پدر و مادر نگران

عزیز نگران: شما نمی رئوس مطالب خاص ماهیت پویا در خانواده شما اما من سرمایه گذاری یک حدس است که برخی از این صفات اشاره کردید ممکن است متصلند برای دختر خود را در حالی که دیگران در حال موقعیتی و رفتار آموخته شده (بر اساس پویا آنها شاهد و جذب در اوایل دوران کودکی).

مهم و مفید به عنوان صادقانه به عنوان ممکن است خود را با دختران نوجوان در مورد خود را از اشتباهات و نقایص و ضعف اما وقتی که می آید به پدر و مادر “را به عنوان ما می گویند نه به عنوان ما” بسیار محدود سودمند است.

اگر شما و/یا شوهر خود را در حال مبارزه با اعتیاد و حیاتی است که دختران خود را مسئول دریافت اطلاعات و پشتیبانی. معرفی آنها به “دوستان و خانواده” همکار گروه پشتیبانی مانند Alateen (Al-anon.org).

من فکر می کنم مهم است که شما به دنبال کمک های حرفه ای خود را. پیام باید “من به دنبال کمک برای مشکلات من; من کار من برنامه و کمک به آن است.” را پنهان نمی کند و یا به نقش درمانی یا حمایت از گروه این خطوط.

در علاوه بر این به تمام این صحبت آن حیاتی است که شما گوش دادن. دختران شما نیاز به دانستن است که می توان آنها را صادقانه با شما و که شما گوش دادن با شفقت و انجام بهترین خود را برای حمایت از آنها را زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

عزیز امی: من عاشق شوهر 45 سال درگذشت ناگهانی سه سال پیش. او بیشتر محبت, مراقبت از شخص من تا کنون ملاقات کرد. من تا به حال یک دختر جوان از یک, قبل از ازدواج زمانی که ما ملاقات کرد. او به تصویب رسید دختر من و درمان او و پسر ما تا به حال با هم زیبایی.

شوهر من 71 هنگامی که او درگذشت. من شده اند قادر به گرفتن با زندگی من. مردم به من بگویید که او نمی خواهد من می خواهم به حرکت می کند با زندگی من, اما او زندگی من بود. او بهترین دوست من بود — او همه چیز را به من.

من به طور منظم گریه خودم را به خواب.

چه هستم من انجام دهید در حال حاضر ؟ مادر من به من کمک کرد اما او و پدر ازدواج کرده بودند برای 63 سال تا سال گذشته درگذشت. زنان در خانواده ما زندگی طولانی است.

من دعا می کنم همه زمان و این کمک کرده است اما من نیاز به انجام کاری دیگری.

می تواند به شما کمک کند ؟

عزادار

عزیز عزادار: من خیلی متاسفم برای ضرر و زیان خود را. غم و اندوه است و بیشتر به چالش کشیدن از تمام احساسات و دلیل آن را کاهش می کردن حتی از کوچکترین لذت از زندگی در جهان است.

اتصال با دیگر انسان در راه معتبر به شما کمک خواهد کرد اما غم و اندوه خود را به طور موثر شما قطع از دیگران است.

به شما می گویند که نماز کمک می کند و از آنجا که شما به نظر می رسد معنوی گرا, من پیشنهاد می کنم که شما پیوستن به یک جامعه ایمان. از زمان همه گیر است و در واقع باز کردن فرصت هایی برای عبادت از آنجا که بسیاری از خانه عبادت منتقل شده اند خدمات خود را آنلاین.

تحقیق در مورد سوال شما من چندین الهام بخش خدمات — همه در دسترس آنلاین, هر روز از هفته است. یک جستجو در اینترنت باید به شما آغاز شده است.

حرفه ای مشاوره غم و اندوه را به شما کمک کند فوق العاده است. پزشک شما می تواند کمک به شما را در ارتباط با یک مشاور. محلی خود را به آسایشگاه مرکز برگزار خواهد شد در شخص (یا آنلاین) غم و اندوه از گروه های که در آن شما می توانید با اتصال و برقراری ارتباط با دیگر مردم عزادار. فکر می کنم: ارتباطات و جامعه است. این راه رو به جلو است.

عزیز امی: “آلرژی” شکایت بسیار جدی آلرژی به پیچک اغلب منتقل شده به او توسط سگ زمانی که آنها rub تا در برابر او و در مسیرهای پیاده روی.

به جای تعزیر صاحبان سگ چرا شما به سادگی نشان می دهد او با استفاده از یک های مختلف دنباله?

نا امید

عزیز نا امید: این واقعا یک مورد از دنباله wagging سگ. شاید این سگ باید با استفاده از یک های مختلف دنباله.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme