درخواست امی: من می دانم که چرا آنها نمی خواهند به خانه او بروم اما به نظر می رسد بی رحمانه به او بگویید

عزیز امی: من متعلق به خانواده است که می اندازد مراسم هر پنج سال در کشور است. اعضای خانواده سفر از سراسر جهان (عمدتا آمریکا) برای بازدید از این مکان جذاب و لذت بردن از یک مراسم فوق العاده.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

پسر عموی من شده است به پس از دوران کودکی و زندگی در نزدیکی فرودگاه. او همیشه ارائه می دهد خانه خود را برای ورود اقوام, اما, او بهت زده چون هیچ کس (به جز من) همیشه او را طول می کشد تا به او ارائه می دهد از شام و یا یک محل برای خواب.

همه اعضای خانواده در حال وحشتناک خانه دار و خانه خود را (به خصوص مادر) به نظر می رسد پوشش داده شده با لایه ای از دوده. آنها به نظر نمی رسد به آن را ببینید و خود را سازگار با محیط زیست راه زندگی ممنوع بسیاری از مواد شیمیایی تمیز کردن از بودن در خانه.

آنها به خوبی تحصیل کرده و مهربان و دلسوز مردم است.

من ساخته شده صلح با این ظروف سرباز یا مسافر سال پیش و آن را خود من scrubby اسفنج و بی سر و صدا تمیز کردن حمام مهمان پس از من می رسند.

پسر عموی من است که به طور مستمر ناراحت زمانی که مردم را به بهانه بازدید نیست. او صدمه دیده است برای دیدن در Facebook که اعضای خانواده بودند و تنها چند مایل دورتر و هرگز متوقف در چای.

او فکر می کند آن را به دلیل چیزی است که او باید گفت یا انجام شده اما در جلسه grumblings از خانواده واقعا در مورد دوده.

من احساس می کنم گرفتار در وسط چون من قطعا درک معنی آنها. باید بگویم من فوق العاده پسر عموی درباره چگونه زندگی خود را از وضعیت درک است?

مراقبت از پسر عموی

عزیز مراقبت: شما باید به آرامی و با مهربانی صادقانه. شما می توانید احساسات خود را به صدمه دیده است اما او تحت بدتر فرض از واقعیت را نشان می دهد.

من پیشنهاد می کنم که شما را به او می گویند: “این سخت است برای من می گویند, اما من اعتقاد دارم که مردم نمی خواهند به سفر به دلیل بیماری از خانه خود را. شما می دانید که چگونه ضربه زننده و ضد عفونی کننده آمریکایی ها هستند و من فکر می کنم این است که چرا مردم نمی آمد بیشتر. خانه خود را بسیار متفاوت از آنچه که من استفاده می شود به, و من قطعا متوجه شده است که در طول سال, اما من اهمیتی نمی دهند در مورد آن را به عنوان بسیار به عنوان افراد دیگر ممکن است. اما این یک چیز شخصی است. همه آسین عاشق شما. من می خواهم به شما اطمینان دهم که چگونه عاشق شما هستند! من امیدوارم که شما می دانید که.”

شما پس از آن می تواند ارائه دهد برای کمک به او اگر او می پرسد برای کمک. در غیر این صورت اقامت و ماندن نوع است.

این پیام است که هر دو سخت به تحویل و سخت به شنیدن. من دوست دارم به شنیدن از خوانندگان که ممکن است در پایان دریافت از این نوع به چالش کشیدن بازخورد.

عزیز امی: من در حال حاضر در مدرسه, بنابراین من اجازه دهید من (سابق) دوست خوب قرض گران graphing calculator برای یک ترم. من بسیار روشن است که من ارزش این ماشین حساب که من انتظار می رود آن را به عقب زمانی که ترم بود.

ترم شده است و از من خواست او را به بازگشت به ماشین حساب من. در ابتدا او می گفت که آن را به من, اما او هرگز. در حال حاضر هر زمان که من با او تماس بگیرید یا متن خود را, او به سادگی پاسخ نمی.

این باعث می شود من عصبانی است. من نمی خواهم به صرف پول در یکی دیگر از graphing calculator. من نمی دانم که او آدرس — تنها جایی که او کار می کند.

باید چه کار کنم ؟

Recalculating

عزیز RECALCULATING: در این نقطه, آن بعید به نظر می رسد که شما با دیدن ماشین حساب خود را دوباره. شما می توانید سعی کنید متفاوت رویه درخواست سابق خود را به شما بازپرداخت آن ارزش تقریبی.

شما می توانید متن خود را: “من فرض کنیم که شما نمی خواهید به بازگشت به ماشین حساب من. دست دوم ماشین حساب از این نام تجاری به نظر می رسد ارزش [پر کردن مقدار] و بنابراین اگر شما بازپرداخت خواهد من برای هزینه جایگزینی آن ما می توانید تمام حرکت می کند.” شما سپس می توانید با ارسال یک لینک به یک آنلاین “P2P” (فرد به فرد) پول و ارز سایت و امیدوارم که او می پذیرد و پاسخ می دهد.

شما همچنین می تواند او را به دادگاه ادعا های کوچک سعی کنید برای بازیابی مقدار این آیتم استفاده کنید.

انجام محاسبات ریاضی در اینجا من محاسبه است که دوستی خود را یک 0 درصد شانس زنده ماندن این قسمت متاسفانه.

عزیز امی: یک قانون در پدر و مادر صادر مجازات در حال دنبال شدن از طریق زمانی که بچه ها در پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه باید: “هنگامی که شما بازگشت به خانه خود را مجازات خواهد بود ….”

پدربزرگ و مادربزرگ باید قادر به لذت بردن از نوه های خود را. این بدان معنا نیست که ما خواهد بود و بدون “قوانین خانه” اما آیا از بین بردن سرگرم کننده از رفتن به خانه های ما.

مادر بزرگ به 7!

مادربزرگ عزیز: من نمی مخالفم اما برای اولین بار شما را مجبور به این کار با پدر و مادر.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>