درخواست امی: من گفت: دختر من سوء ظن من در مورد دوست پسر او را در تمایلات جنسی

عزیز امی: من دختر “لورن” است که در اوایل 30s و تا به حال تعداد انگشت شماری از جدی و بلندمدت روابط در طول سال با مردان جوان است. این روابط کار نمی کند به دلایل مختلف.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

او ملاقات یک مرد آنلاین. او کاهش یافت و برای او فورا (و او برای او). او می گوید: او هرگز ملاقات کرد کسی که خیلی متفکر و او است که بر خلاف هر کسی که او همیشه قبل از ملاقات.

او به ارمغان می آورد گل در هر هفته آشپز برای او باعث می شود ناهار او را به کار (با کمی یادداشت داخل) اقدام به خرید او هدیه کوچک ،

به شوخی گفتم: “او خیلی متفکر و پرورش او برای تلفن های موبایل مانند یک زن — درست مثل من!”

پس از دیدار و صرف یک شب با آنها من نمی تواند کمک کند احساس او ممکن است کاملا با جنس مخالف.

او به نظر می رسد به اندازه کافی خوب فرد اما او نمایشگاه بیشتر زن یا زنانه ویژگی ها و رفتار بازیگری بیشتر شبیه یک دختر از یک پسر.

او به تازگی تغییر نام او و نیز حذف همه آثار از رسانه های اجتماعی آنلاین, بنابراین وجود دارد هیچ عکس و یا دیگر سرنخ به روابط گذشته یا زندگی قبل از جلسه ،

من نفرت را به او صدمه دیده است و یا فریب دوباره و هرگز داوطلب سوء ظن من به او مگر او پرسید: اما شهود من به ندرت اشتباه است.

شما چه فکر می کنید ؟

اعتماد روده

عزیز اعتماد: به نظر می رسد شما فکر می کنم که “نه کاملا با جنس مخالف” است یک چیز بد است. یا که کردار و پرورش منحصرا زن صفات.

من می دانم بسیاری از مردم که بسیار خوشحالی بود با کسی که نیست تا به قفل خاص جنسی و یا هویت جنسیتی.

و نه می توانم تصور کنید که چرا خود را وحی یا بینش لزوما شوک دختر خود را. مطمئنا او متوجه همان ویژگی های دوست داشتنی است که شما را متوجه شده است.

“لورن” زمان شریک ممکن است دگرگون سراسر جنسیتی طیف به زمین راحت نقطه که در آن او است که ترکیبی زیبا از زن و مرد صفات. اگر چنین است — مگر در مواردی که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از بی فریب یا دستکاری درگیر مرتب کردن بر اساس کردار و مهربانی او نمایش باید جشن گرفته شود.

من موافق است که فقدان آنلاین “رد پا” را افزایش می دهد یک پرچم قرمز و لورن باید آگاه باشند از این کار و انجام او خود علت سعی و کوشش در مورد او. او باید به آرامی ادامه و متفکرانه.

با این حال او است ، او ممکن است بسیار آگاه تر از جنس پیچیدگی و عوارض از شما متوجه. او ممکن است در خود جنسیتی سفر.

بدون در نظر گرفتن این تعریف از “ذهن کسب و کار خود را.”

عزیز امی: من به تازگی از دست من شریک زندگی از 40 سال, و همچنین به عنوان آخرین خواهر و برادر (خواهر معشوق من).

در هر نمونه در بیمارستان ها و سردخانه در کشورهای مختلف هر یک به عنوان شد “بدن” و یا حتی بدتر “باقی مانده است.”

این سردی چیزی جدید است ؟ چرا نمی توانستم آنها می گویند نام این فرد ؟

من امیدوارم که مردم در این زمینه را متوجه و کلمه عبور.

هنوز هم عزادار

عزیز عزادار: من خیلی متاسفم شما تحمل این درد ضرر و زیان است. تجربه خود من با مرگ است که تجربه واقعا افزایش آگاهی و حساسیت نسبت به بسیاری از فعل و انفعالات اطراف آن از دست دادن.

یکی از دلایل استفاده از این غیرشخصی اصطلاحات خواهد بود زیرا بسیاری از مردم شناخته شده با نام های مختلف از این است که خود گواهی فوت است. اگر شریک زندگی خود را به نام “جیمز” بود اما شناخته شده به اعضای خانواده توسط میانی خود به نام “توماس” با اشاره به او را با نام اشتباه می تواند ناراحت کننده باشد.

و حرفه ای ممکن است همیشه بدانید که رابطه فرد آنها پرداختن به مرحوم. به عنوان مثال با اشاره به شریک زندگی خود را به عنوان خود را “شوهر” ممکن است نادرست.

این است که از بهداشت و خدمات انسانی است (HHS.gov) وب سایت: “HIPAA قانون حریم خصوصی محافظت می کند به صورت جداگانه قابل شناسایی اطلاعات سلامت در مورد مرحوم 50 سال پس از تاریخ مرگ فردی است.” این پوشش قابل شناسایی اطلاعات سلامت; حرفه ای ممکن است با اجرای این طریق (بیش از)فراوانی از احتیاط.

من کاملا با شما موافقم که اشاره به یک دوست به بدن به عنوان “باقی مانده” است سرد مضر و ناراحت کننده است. ببخشید این برای شما اتفاق افتاده است.

عزیز امی: اخیر پاسخ به “لی در سانتا کروز” به بررسی این ننگ از بزرگسالان زندگی با پدر و مادر خود را.

ننگ است که خیلی از زندگی با پدر و مادر خود را به عنوان آن است که از leeching کردن پدر و مادر.

بزرگسالان زندگی در زیرزمین خانه پدر و مادر مراقبت فقط برای نیازهای خود را در نظر گرفته است به طور کامل متفاوت از بزرگسالان است که کار و پرداخت اجاره و کمک به خانواده.

شده است وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: بله من کاملا با شما موافقم.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>