رفتن به نوشته‌ها

درخواست امی: من پیدا کردم من یک نوه و من توطئه برای دیدن او

عزیز امی: من شده اند جدا از پسر من حدود 12 سال; او حاضر به هر گونه تماس با من. این بود که تصمیم خود را به زودی پس از من طلاق گرفته ،

جالب اینجاست که چند سال پس از آن رویداد پسر من طلاق از همسر اول خود.

او در حال حاضر دوباره ازدواج کرد. من به تازگی آموخته است که او و همسر دوم خود را فقط به حال یک نوزاد دختر من نوه.

من فکر متناظر با همسرش — دختر من-در-قانون — به منظور متقاعد کردن او را که من باید قادر به دیدن نوه.

از جمله تلاش می تواند ایجاد اصطکاک در پسر من ازدواج است. من باید سعی کنید برای متقاعد کردن من مادر در قانون است که من باید قادر به دیدن نوه یا فقط رها کردن همه تلاش و منتظر یک زمان است که پسر من ممکن است به دنبال آشتی?

غمگین پدر

عزیز بابا: شما باید تلاش برای “متقاعد کردن” هر کسی از هر چیزی. شما باید رسیدن به فرزند و همسر خود را در یک خنثی و مثبت راه را به آنها تبریک می گویم در تولد فرزند خود هستند. به اشتراک گذاری یک نشاط حافظه خود را از پسر عمر: “من هرگز فراموش نکنید که شادی من احساس زمانی که من پدر است.”

بیان صادقانه تمایل به آشتی بدون فشار بیش از حد سخت است.

عزیز امی: من بازنشسته هستم. من رشد دختر همیشه برگزار شد و پرداخت صورتحساب خود را در زمان.

به دلیل COVID ویروس خود درآمد قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. من پیشنهاد به پرداخت اجاره بها و انجام داده اند تا برای چهار ماه گذشته.

نگرانی من این است: من در نوشتن چک قابل پرداخت به صاحبخانه از او شش واحد ساختمان و ارائه آن را.

او شده است در آپارتمان برای حدود سه سال و او جایگزین او با کاهش اجاره بها کمی در ارز برای مراقبت از حیاط کوچک جلو و پارو برف در زمستان.

من سوال بود که اگر او تعجب که چرا چک می آیند از من و نیز به همین دلیل به او سپرده نمی شود هر یک از چک.

من نمی گفت دختر من که چک نشده اند فرآوری شده (و طرح نیست به او بگویید).

من فقط نمی دانم اگر او فقط نامنظم شیوه های بانکی و یا اگر او به عمد و نه تجاری چک به دختر من بسیار سخاوتمندانه البته محرمانه شکستن به مدت چهار ماه. اگر این مورد است, من احساس می کنم بسیار به شدت که من باید از او تشکر کنم.

من باید صبر کنید برای یکی دیگر از دو ماه یا بیشتر برای دیدن اگر او می کند و در نهایت فرایند چک یا باید من به او ارسال یک توجه داشته باشید در حال حاضر فرض کنید او که مهربان و بخشنده?

اشتباه سپاسگزار

عزیز اشتباه: شما در حال overthinking این یک مایل. اول از همه صاحب خانه خود را در حال رفتن به مراقبت است که نوشتن چک اجاره به عنوان طولانی به عنوان آن را پاک می کند. بسیاری از مردم در همان موقعیت شما دختر است و اجاره در حال آمدن است از غیر منتظره چهارم.

شما باید نگه دارید هر یک از این محرمانه از دختر خود را. او مستاجر او موافقت کرده است به این ترتیب با شما و او است که با ارسال چک به او صاحبخانه است.

یا او ؟ این باید اولین سوال.

صاحبخانه او ممکن است پیشنهاد خود را به طور موقت اجاره عفو و او می تواند “بانکی” این چک ها (حلق آویز در به آنها) برای استفاده های بعدی. و یا او با ارسال چک به او و او در حال پردازش آنها را به خاطر او نبوده است به پست خود جعبه در یک زمان طولانی است. و یا — به عنوان اتفاق افتاده است به من یک بار این چک ها فرود آمد در آن فضای کوچک بین میز و دیوار. (من فکر کردم من تا به حال کاهش یافته است به جادویی راز ثروت باد آورده تا من ناگهان صاحبخانه نقد شش اجاره چک در یک بار.)

در هر صورت شما باید پیدا کردن آنچه در جریان است. اگر صاحبخانه نشده است دریافت پرداخت برای آپارتمان خود را (به هر دلیلی) این زمین می تواند او را در جام جم.

اولین دختر خود را بپرسید. پس از تایید با صاحبخانه که او دریافت این چک و از او بخواهید اگر یک دلیل وجود دارد که او نیست نقد آنها. اگر آن را خارج از خوبی از قلب خود را و سپس شما می توانید با تشکر از او را شخصا.

عزیز امی: من همیشه موافق با مشاوره خود را, اما من باید اعتراف که من به اشک نقل مکان کرد توسط خود پاسخ “نه متولد شده در ایالات متحده آمریکا و” مهاجر که می خواستم برای تبدیل شدن به بیشتر “آمریکایی است.” خود را متنوع فرهنگی نمونه به من یادآوری پیچیده و شگفت انگیز — این کشور است.

متولد شده در ایالات متحده آمریکا

عزیز متولد: با تشکر از شما. من می خواهیم هر کسی تعمق دولت از ملت ما به سعی کنید به توصیف آن به یک شهروند جدید.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در بی تایمز

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول