درخواست امی: او توهین در رسانه های اجتماعی می تواند هزینه های زیادی از پول

عزیز امی: من برادر عزیز درگذشت چهار سال پیش ترک دختر خود را “پتسی” خود را به عنوان تنها وارث.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

برادر من طولانی-طلاق و زندگی یک زن و شوهر از ساعت دور از من خواهر من است. هر چند ما باقی مانده است نزدیک به او را ما نمی دانیم پتسی و مادرش فکر نمی کنم خیلی از ما. با اینحال من او را فرستاده تولد کارت فارغ التحصیلی و هدیه عروسی و غیره. (هر چند که من هرگز دریافت کرد با تشکر از شما).

من به تازگی تبدیل 70 و هر چند در سلامت خوب آغاز کرده اند به نظر اجتناب ناپذیر است. من بدون فرزند و نه خواهر من.

من سعی کردم به تعامل پتسی در Facebook, که در آن او است نیرومند حضور. من می دانم که خیلی افتضاح در مورد او بچه ها و سیاست! به عنوان کشور زندگی سیاسی بدست فوق العاده شدید, من سعی کردم برای مقابله با برخی از افراطی ترین ادعا می کند. من تحقیقات من حقایق استفاده از آرامش و احترام زبان هستم سریع به اعتراف به اشتباه و جلوگیری از تشدید.

پاسخ من در حال واکنشی احساسی, توهین به و در همه کلاه! نامزدش مآبانه است, بی اعتنا و بیعار. من دیگر نمی خواهد به دنبال آنها در رسانه های اجتماعی.

در اینجا معضل: من و همسرم باید قابل توجه و مستغلات. ما کار را برای هر پنی از آن است. در حال حاضر پتسی تنظیم شده است به ارث یک تکه بزرگ از آن و من می دانم که او می تواند از آن استفاده کنید. اگر من او را با پول به موسسات خیریه و شوهرم در بسیاری از برادرزاده ها و برادرزاده همه آنها بسیار خوب برای من است.

برادر من خواهد رول بیش از در قبر او اگر او می دانست که چه پتسی تبدیل شده است. من می خواهم به قطع او را از من خواهد شد و من خیلی عصبانی است که من می خواهم به می دانم که من باید او را قطع کند که باعث می شود من احساس می کنم مانند دستکاری ميانگين عمه در یک قرن 19 رمان. آیا من می توانم او را قطع کند اما نه بگویید ؟

او ممکن است شمارش را بر ارث. من بودن خرده?

خاله

عزیز خاله: “پتسی” در حال حاضر دریافت ارث از پدر او. من فکر می کنم که شما با قابل توجه و مستغلات و دیگر مردم و علل را به — ممکن است خود را کنار بگذارند مقدار اسمی برای او شناخت خانواده کراوات. سپس شما باید به اهدا و اعطای بقیه با توجه به منافع خود و ارزش ها. (یک پیشنهاد است برای انجام بخش عمده ای از شما اگر ممکن است در طول عمر خود را.)

آنچه شما باید انجام دهید این است که به استفاده از پول خود را (و یا چشم انداز وارث آن) به دستکاری و یا مجازات هر کس دیگری.

وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای بحث در مورد برنامه های خود را با پتسی. او داده pugnacious نگرش شما او خواهد بود یک احمق به انتظار زیاد است.

برگزاری ارث بیش از یک بستگان خود سر ساخته شده برای شخصیت های قانع کننده در دیکنز رمان اما کاملا وجود دارد هیچ چیز به دست آورده برای هر کسی که در رفتار این راه است. پتسی یا نه ساخته شده و ارتباط بین رفتار او و پول خود را و یا او ساخته شده است که اتصال و مراقبت می کند تا شما را از قلاب.

عزیز امی: من 20 سال و من در شغلی که در آن ميانه سن 30. نزدیک ترین فرد به سن و سال من هنوز پنج سال از من بزرگتر بود.

من احساس می کنم مانند آنها هرگز اجازه بدهید که من خیلی جوان و با وجود مدارک و گاهی رفتار آنها با من به عنوان اگر من هیچ چیز نمی دانم.

این چیزی است که من بوده ام در برخورد با تقریبا تمام زندگی من به عنوان شروع کردم به مدرسه اولیه, اما من هنوز هم نمی دانم که چگونه به آن را اداره کند.

من نمی بینم همکاران من به عنوان قدیمی, اما من تلاش به تناسب وقتی که من به سختی می تواند هر چیزی می گویند بدون اینکه یادآوری سن و سال من. باید چه کار کنم ؟

بیش از حد جوان به درک

عزیز بیش از حد جوان: قطع در. این حرکت نزولی بودن زودرس. من اسمش را “Doogie Howser Syndrome” (به دنبال آن).

شما باید کار خود را برای یک دلیل. تخصص خود را با ارزش است و در غیر این صورت شما نمی خواهد وجود دارد. شما ممکن است با تدبیر باز گشت که با این نسخهها کار برای شما –”یک دقیقه صبر کنید. من فکر می کنم من سمت چپ من sippy جام در جعبه ناهار…” — اما به طور عمده من امیدوارم که شما شروع به دیدن جوانان خود را به عنوان یک دارایی ارزشمند به دلیل آن است.

عزیز امی: در پاسخ خود را به “نه متولد شده در ایالات متحده آمریکا” من نمی توانستم باور است که به شما توصیه می کنم تماشای خشونت وحشتناک فیلم مانند “رفقای خوب” به کسی که مایل به یادگیری بیشتر در مورد امریکا! من خیلی نا امید در انتخاب های خود را.

ناراحت

عزیز ناراحت: راه من آن را ببینید, “رفقای خوب” است که آمریکا به عنوان دالی پارتن. من خوشحال بودم که شامل هر دو.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>