درخواست امی: او ویرانه شب با قلدری سیاسی

عزیز امی: همسر من و معاشرت با یک گروه حدود 12 نفر چند بار در سال.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

یک نفر در این گروه “جان” کاملا صریح در همه مسائل. ما به عمد اجتناب از بحث در مورد سیاست اما جان می افتاد با توجه به بسیاری از های مختلف مسائل اجتماعی و رویدادهای جاری.

جان را دفاع از عقیده خود را, اما زمانی که شخص دیگری به ارمغان می آورد تا دیدگاه مخالف است, جان آوازی می شود و گاهی فریاد دعوت مردم کم عمق, نام, gesticulating و اغلب و بارها و بارها گفتن دیگران است که اگر آنها نمی مانند راه کارهایی در حال حاضر آنها در حال خوش آمدید به ترک کشور است.

او غرق کردن هر گونه مخالفت با گفتگو. میزبان و میزبان سکوت در این قسمت.

این وضعیت بسیار ناخوشایند و خرابه شب چرا که هر کس احساس می کند بسیار ناراحت کننده است.

چگونه می توانم به شما نشان می دهد ما در رسیدگی به این حوادث و/یا این فرد ؟ ما با توجه به کاهش آینده دعوت نامه حتی اگر ما لذت بردن از بقیه گروه.

نا امید

عزیز نا امید: من مطمئن هستم که چرا هیچ یک از دیگر 11 بزرگسالان در جدول نمی گام به درخواست جان به نمایش ادب و رفتار بزرگسالان.

ما پدر و مادر برای همیشه گفتن فرزندان ما به پایه بلند در برابر قلدر و در عین حال در اینجا شما می گویند شما خواهد خانه ماندن و نه از کسی بخواهید شما ناهار خوری با تغییر لحن خود و انتقال حتی حداقل رفتار.

یک یا هر دو از میزبان گام باید در زمانی که این اتفاق می افتد به می گویند “جان شما یک مهمان در اینجا. لطفا پایین صدای خود را و من می خواهم آن را درک اگر شما نمی مردم توهین در جدول ما است.”

اگر شما در یک گروه رویداد در آینده و جان رفتار در این راه (و شما واقعا بر این باورند او خراب شب) شما باید به او بگویید تا چه در حال حاضر و یا بعد از آن زمانی که شما می توانید کلمات خود را با دقت: “جان شب گذشته فریاد زد: شما در دوستان خود و توهین چند تا از ما. رفتار خود را خراب شب برای من است. این اولین بار نیست. شما به نظر نمی رسد برای لذت بردن از این دریافت-togethers و من می دانم که من نمی لذت بردن از آنها را زمانی که شما رفتار می کنند که در راه است.”

عزیز امی: زمانی که من در حال رشد بود من تو را دیدم هرگز پدر و مادر من و یا دوستان خود معاشرت همراه با کودکان خود. پدر و مادر من همیشه به دوستان هم سن خود و هم فرزندان.

در گذشته 30 تا 40 سال من به تماشای من و خواهر و برادر و برادرزاده و خواهرزاده و حتی دوستان من معاشرت با فرزندان خود را. آنها حتی به ارمغان آورد فرزندان جوان خود را به احزاب که در آن وجود خواهد داشت مقدار زیادی از رفتار بد در رفتن.

من نمی فهمم این پدیده است. به این دلیل است که این باعث می شود این پدر و مادر جوان احساس و یا وجود دارد برخی از نوع از تنهایی در جوانان خود را?

آنچه می تواند آنها احتمالا در مورد بحث با این بچه ها داشتن چنین تفاوت سن?

فراتر از کنجکاو

عزیز کنجکاو: این امن است برای گفتن که پدر و مادر انجام بسیاری از چیزهایی که شما در حال رشد کردن است که آنها را همین حالا انجام دهید در حال حاضر (پدر من استفاده می شود به من ارسال به فروشگاه بر روی دوچرخه من برای خرید سیگار خود).

هنگامی که شما در حال رشد بودند تا اکثر خانواده ها تا به حال یکی از والدین که بیشتر یا کمتر وقت پدر و مادر است. این پدر و مادر زمان زیادی را صرف با کودکان و هنگامی که وجود دارد یک فرصت را به صرف زمان با بزرگسالان, پدر و مادر, استخدام یک پرستار بچه.

اخیر (قبل از همه گیر) پیدا کردن از اداره آمار نیروی کار ایالات متحده است که در خانواده های آمریکایی با ازدواج پدر و مادر 64 درصد از این خانواده ها هر دو پدر و مادر که شاغل هستند.

پدر و مادر در حال حاضر به نظر می رسد یکپارچه فرزندان خود را بیشتر به زندگی خود و نیز خیلی بیشتر درگیر در زندگی فرزندان خود بودند از پدر و مادر در نسل قبلی است. (آیا مردمی خود را حضور در رویدادهای مدرسه?)

نسبت بالاتری از پدر و مادر در تک والد کار خانواده در حال حاضر. این شامل پدر و مادر فرزندان خود در فعالیت های گاهی اوقات از گناه و گاهی ضرورت است.

بسیاری از والدین احساس نمی راحت ترک کودکان با پرستار بچه, مگر اینکه فرد است که یک عضو خانواده است. مهد کودک گران است و سخت به آمده است. کمتر نوجوانان بچهداری (شاید به این دلیل که همه آنها در احزاب کوکتل با پدر و مادر خود).

عزیز امی: من به شدت مخالفت خود را با وحشتناک مشاوره به “معلم” که او را نادیده گرفته پدر و مادر “تعصب” در جمع های خانوادگی.

من نمی توانستم باور است که به شما گفته این زن به آشکارا بی احترامی او 80 ساله پدر و مادر خود را در خانه!

ناراحت

عزیز ناراحت: این افراد بودند رفتار disrespectfully با هیچ بازخورد از دختر خود را در مورد چگونه اظهارات خود دریافت شده در طول سال. به اعتقاد من او مدیون آنها صادقانه واکنش.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>