درخواست امی: او حسرت بودن تنها یک کودک. من باید اجازه دهید او را می دانم که او نمی باشد ؟

عزیز امی: من خواهر بزرگتر ازدواج اول بد به پایان رسید. شوهرش فریب خورده او را چندین بار و به سرقت پول از ما مردمی است. زمانی که آنها طلاق گرفت و بچه ها.

مقاله نویس امی دیکینسون (بیل هوگان/شیکاگو تریبون)

من هنوز در دبیرستان بود و نه ضروری به این دلیل است.

هیچ یک از ما در کنار خانواده دیده می شود خواهر من کودکان برای بیش از 20 سال است. من هرگز را فراموش کرده و در مورد آنها. با پیشرفت رسانه های اجتماعی, من در نهایت قادر به آنها را پیدا کنید.

خواهر من است پس دوباره ازدواج کرد و دارای یک پسر است که از 10 سال جوان تر از نیمه خواهر و برادر. من بسیار نزدیک به این برادرزاده. او به ذکر است که او گاهی اوقات خواسته های او تنها یک کودک است و او اغلب احساس تنهایی.

من تقریبا ریخته لوبیا حق در آن وجود دارد که او را دو نیمه خواهر و برادر, اما من قادر به نگه داشتن زبان من.

خواهر من است به مسائل مربوط به سلامت در حال حاضر و رفتن کور. من می خواهم برای خانواده ما دوباره به هم متصل با خواهر زاده و برادرزاده و من می خواهم به دیدن بچه ها او را در حالی که او هنوز هم می تواند.

من به مادرم در مورد من کشف. او به من گفت که این ممکن است بیش از حد استرس زا برای خواهر و توجه به سلامت. او از من پرسید نه به ذکر است آن را به او.

من خیلی پاره شده. من فکر می کنم خواهر من خیلی دوست دارم برای دیدن او طولانی از دست رفته کودکان و نوجوانان اما در همان زمان او ممکن است احساس شرمندگی و دل برای همه سال او نبود برای آنها وجود دارد.

شوهرم فکر می کند من فقط باید این ترک به تنهایی آن را به عنوان نه من داستان برای پیدا کردن پایان دادن به, اما من فقط نمی تواند به نظر می رسد به انجام این کار.

من واقعا عاشق آن بچه ها و مایل به دیدن آنها و ارتباط با آنها. من فکر می کنم من جوان برادرزاده سزاوار می دانم که او خواهر و برادر. باید چه کار کنم ؟

غمگین وضعیت خانواده

عزیز غم انگیز: با وجود مادر خود را حفاظتی, مشاوره, من فکر می کنم شما باید این را به خواهر خود را. اجازه دهید او تصمیم می گیرید چه او می خواهد به انجام است. اگر او می خواهد به تلاش برای آشتی دادن شما می تواند برای کمک به ایجاد اتصال.

شما باید قبول آن به عنوان یک داده است که هیچ کس در خانواده شما می خواهد شما را به احساس صدمه دیده و یا ناراحت اما – این ممکن است وزن به شدت در ذهن و قلب است. شما می توانید امیدواریم که با حمایت شما — او را احساس می کنید به اندازه کافی شجاع به تلاش برای آشتی.

همه شما نیاز به درک که در تماس با این طولانی از دست رفته کودکان را تضمین نمی کند نتیجه خوشحال. آنها ممکن است می خواهم دوباره به هم متصل. شما می گویند شما نمی دانید که دلیل آنها نمی باید هر گونه تماس با مادر خود (آنها ممکن است امن با او). اگر آنها مطرح شده توسط پدر خود او ممکن است ایجاد یک روایت در خانواده خود را می کند که به نفع صلح و آشتی است.

شما باید این اطلاعات را به برادرزاده جوان خود را. شما لازم نیست ذکر سن و سال او, اما او باید قرار داده نمی شود در اتهام به چالش کشیدن این معضل تا زمانی که از لحاظ عاطفی به اندازه کافی برای خود را انتخاب و تحمل عواقب آن.

عزیز امی: این COVID-19 همه گیر است و ایجاد سلامت روانی بحران برای برخی از مردم است. لطفا به یاد خوانندگان خود را که بحث درمان مفید است و می تواند نجات بخش. درمانگران و اجتماعی کارگران را به سرعت به تصویب رسید “telehealth” ابزار مجازی برای دیدن مشتریان. وب سایت های مانند Teladoc, Amwell, MdLive, دکتر, در تقاضا و روانشناسی ارائه دایرکتوری از درمانگران و تخصص. بسیاری از شرکت های بیمه به طور موقت waiving شرکت می پردازد.

پزشک

عزیز پزشک: از شما بسیار سپاسگزارم برای ارائه این اطلاعات است. اضافه می کنم که بحران خط متن است که بسیار آسان برای استفاده و می تواند ارزشمند اولین توقف برای کسی که در بحران است. به سادگی متن 741-741 و یک داوطلب مددکار اجتماعی و بحران مشاور پاسخ خواهد داد به سرعت از طریق متن. این سرویس رایگان است و در دسترس 24/7.

عزیز امی: من فقط به عنوان خوانده شده شما پاسخ به “تعجب همسر” چه کسی تا به حال این بینش که شوهرش ممکن است Aspergers.

من شده اند به یک مرد فوق العاده برای تقریبا 50 سال است. که نشان می دهد “نظریه انفجار بزرگ” برای اولین بار بیرون آمد به من گفت: “من می دانم که مردم می خواهم که — در واقع من یکی ازدواج!”

با تشکر از شما برای نوشتن که Aspergers (اختلال طیف اوتیسم) است “نه یک بیماری یا بیماری. آن است که به سادگی یک راه منحصر به فرد از فکر دیدن و تعامل.”

من داد تا “تعجب” در مورد شوهر من سال پیش.

یکی از نیاز به نگاه گذشته اقدامات خود و قرار است “کاستی” به آنچه در قلب خود را.

CS

عزیز CS: یادگیری بیشتر در مورد چگونه افراد مبتلا به ASD درک و واکنش نشان می دهند به جهان و داشتن یک برچسب است که متناسب کمک می کند.

شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>