اشلند به میزبان عمومی COVID-19 تست رویداد

به عنوان ویسکانسین خواستار آن گارد ملی به مقیاس COVID-19 تست اشلند خواهد بود ذینفع از یک جامعه نمونه مجموعه سایت در روز پنج شنبه.

در حال اجرا از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر هر کسی سنین 5 و بزرگتر نشان دادن هیچ نشانه ای از COVID-19 خواهد بود واجد شرایط به آزمایش می شود.

تست رایگان خواهد بود و در واقع در دریاچه سوپریور, مدرسه ابتدایی, driveway, 1101 Binsfield جاده ها است.

این رویداد برای تمام اعضای جامعه در Ashland Bayfield و آهن استان ها و صخره سرخ و بد رودخانه قبایل. به منظور آزمایش یک فرد باید یکی از ساکنان ویسکانسین و یا کار در دولت است.

اهداف این رویداد به ارائه تست توده و به مردم بهتر بینش چگونه گسترده این بیماری در درون دولت است.

“اگر ما موارد مثبت از طریق این رویداد ما قادر خواهد بود برای منزوی کردن این افراد و ردیابی تماس های خود را برای جلوگیری از گسترش بیشتر در جوامع ما” گفت: انتشار اخبار از غرب ویسکانسین بهداشت عمومی آمادگی کنسرسیوم. “اگر وجود دارد هر گونه موارد مثبت به عنوان یک نتیجه از این رویداد ما می توانیم با استفاده از آن داده ها برای کشف بازگشایی کند.”

علائم به در نظر گرفتن قبل از به دنبال تست: تب و سرفه و گلو درد, لرز, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی خستگی و تهوع و تنگی نفس و سردرد و درد عضلانی استفراغ یا اسهال.

زیر تست مردم باید بازگشت مستقیم به خانه و خود را منزوی تا زمانی که علائم خود را پایان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>