به عنوان زمستان برف محو می شود, در اوایل بهار ارائه می دهد ریختن شکار ثروت باد اورده

“به هیچ وجه! من نمی توانستم مته یا اره به هر یک از این. آنها مانند بچه ها من … من فکر می کنم آنها آثار هنری تنها راه آنها هستند” Shead گفت: در حالی که برگزاری چند نوزاد خود را در آشپزخانه خود را. “برخی از مردم شما را ملاقات کند به شما نشان می دهد عکس از بچه های خود را. من به شما نشان می دهد عکس از شاخ.”

Joe Shead poses with a moose antler he found in northern Minnesota last year. Shead captured the same moose on a trail camera image before it shed its antlers. While he has more than 1,000 shed deer antlers in his collection, Shead said he now has the most fun finding moose sheds. (John Myers / jmyers@duluthnews.com)

جو Shead با شاخ گوزن شمالی او در بر داشت در شمال مینه سوتا در سال گذشته است. Shead اسیر همان گوزن شمالی در یک دنباله تصویر دوربین قبل از آن ریختن آن شاخ. در حالی که او بیش از 1000 ریختن شاخ گوزن در مجموعه خود Shead گفت: او در حال حاضر بیشتر سرگرم کننده پیدا کردن گوزن شمالی میریزد. (جان مایرز / [email protected])

که برای ماده, Shead حتی فروش میریزد او حتی به عنوان برگ ریزان فروش را تبدیل به کسب و کار در سراسر کشور. بزرگ همسان گوزن شاخ می توانید شروع در $1,000 برای این جفت ارز است. یک trophy whitetail ریخته می واکشی 275 دلار یا بیشتر. 22-inch “تاج گل” ساخته شده از چندین واقعی شاخ گوزن به فروش می رساند برای $350 در Etsy و واقعی شاخ لوستر می رود برای $2,798 آنلاین.

اما Shead هنوز اول ریختن او تا کنون یافت در سال 2001 و جعبه و جعبه پر از دیگران شکار و جمع آوری شده در هشت متحده و کانادا بوده است.

Shead (بله تلفظ “ریختن”) به معنای واقعی کلمه نوشت: کتاب در ریختن شکار در سال 2006 “ریختن شکار: راهنمای پیدا کردن گوزن دم سفید, شاخ.” از آن به بعد او تبدیل شده تا حدودی از ملی ستاره در جامعه در حال رشد از ریختن شکارچیان افرادی که شانه جنگل ها و مزارع از گوزن کشور به دنبال شاخ کاهش دلار بیش از زمستان است.

“این هنوز هم فروش خیلی خوبی است. این اساسا یک کتاب راهنمای بنابراین برای تازه واردان به ریختن شکار آن را واقعا تغییر زیادی نکرده است. آن را هنوز هم مربوط به” Shead گفت.

Joe Shead's popular book, first published in 2006, "Shed Hunting: A Guide to Finding White Tailed Deer Antlers,'' is still selling well. You can buy the book online at goshedhunting.com. (John Myers / jmyers@duluthnews.com)

جو Shead محبوب کتاب اول منتشر شده در سال 2006 “ریختن شکار: راهنمای پیدا کردن سفید دم شاخ گوزن” است که هنوز هم فروش خوبی. شما می توانید خرید کتاب آنلاین در goshedhunting.com. (جان مایرز / [email protected])

مرکزی ویسکانسین بومی و سابق سردبیر Deer & Deer Hunting, مجله, کتاب کمک کرده است تا او را به زندگی در خارج از منزل به عنوان یک راهنمای ماهیگیری, هوای آزاد, نویسنده, ریختن شکار کارشناس و نویسنده. اما آن را نیز به ارمغان آورد نفرین رقابت است.

“هر بار که من به جنگل بروید در حال حاضر من می بینم جدید بوت چاپ در جاهایی که تا به حال دیده نشده آنها را قبل از. من پیدا کردن رد پا از دیگر مردم از من میریزد این روزها” Shead گفت.

هنوز Shead, 41, که زندگی فقط تا ساحل شمالی از دو بندرگاه است که در تلاش برای نگه دارید تا تصویر خود را به عنوان یک ریختن شکار گورو. او را گرفته به Facebook و YouTube به “نگه داشتن نام خود را خارج وجود دارد به ماندن مربوطه” در ریختن شکار جهان است. او همچنین می نویسد به طور منظم ریختن شکار مقالات برای نشریات محلی در فضای باز.

Shead می گوید وجود دارد افزایش علاقه به صاحبان سگ شکاری, آموزش سگ خود را برای پیدا کردن میریزد. اما تا کنون او نیست ساخته شده است که حرکت می کند.

“من واقعا یک فرد سگ,” او گفت:.

و بله, او هنوز هم پمپ می شود هر زمان که او می یابد ریختن. این شاخ نیست و حتی باید از یک جفتک انداختن. او تشبیه ورزش به اعتیاد: هر شاخ او فراهم می کند یک شات سریع از آدرنالین. اما پس از آن او نیاز به یکی دیگر از تعمیر سریع.

و این زمان از سال آن را دریافت کنید.

این رفتن زمان

مارس, که برف شروع به عقب رفتن و افشای زمین لخت است زمان نخست برای ریختن شکار در Northland. این است که در سال گذشته شاخ طلا — ریختن ترین گوزن بین دسامبر و مارس — آغاز می شود به خودی خود نشان می دهد. خیلی زود و شاخ هنوز از برف پوشیده شده. خیلی دیر و شخص دیگری خواهد بود برگزاری خود را ریختن.

ریختن شکار تبدیل به یک راه محبوب برای بازگشت, خارج از منزل به گرفتن برخی از هوای تازه و ورزش پس از یک زمستان طولانی.

“به خصوص زمانی که من زندگی می کردند در Duluth, من استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از زمان راه رفتن در برف, گوزن, مسیرهای پیاده روی که در آن من تو را دیدم دیگران بزرگ … اما شما باید زمان آن را کاملا و آن را تقریبا غیر ممکن است به انجام. یک روز که من نمی رفتن خواهد بود بعد او (big buck) خواهد رها کردن (خود شاخ) و شخص دیگری را در پیدا کردن آن” Shead گفت. “در حال حاضر من معمولا صبر کنید تا برف ذوب شده بازگشت. بنابراین آن را به زمان برای رفتن است.”

بهترین مکان برای نگاه Shead یادداشت است که در آن برف است فقط ذوب دور افشای سر زمین. و شاخ.

در حالی که 15 سال پیش او را شکار سخت همراه دلوت دامنه میریزد او در حال حاضر بیشتر تمرکز بر وایلدر مناطق که در آن وجود دارد و رقابت کمتر است. او همچنین فراتر از شکار تنها در مینه سوتا و ویسکانسین. خود شاخ اعتیاد او را به شرق مونتانا در ماه ژانویه که در آن یک کم برف زمستان چپ به شدت سفر گوزن مناطق برای چیدن. در مقایسه با جنگل های انبوه از Northland, ریختن شکار می تواند آسان تر و سازنده تر در مناطق با بیشتر گوزن در هر مایل مربع و در فضای باز که در آن از آن آسان است برای دیدن شاخ در زمین و آسان تر برای دیدن پتانسیل نقاط مانند گوزن مسیرهای پیاده روی ملافه مناطق و تغذیه مناطق.

“در واقع بسیاری از دیگران هنوز نداده خود ریختن شاخ در عین حال, بنابراین ما احتمالا چند هفته خیلی زود” Shead گفت: از مونتانا سفر. “اما ما هنوز هم در بر داشت بیش از 30 هر یک از ما. ما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در چند روز وجود دارد از در یک سال تمام به خانه بازگشت.”

عمدتا گوزن شمالی

Shead به شکار گوزن شاخ در آیداهو و ساسکاچوان, گوزن شمالی میریزد در آلاسکا و مینه سوتا و حتی کربو سایبان در بالای دایره قطب شمال. اگر چه او آغاز شده به دنبال whitetail میریزد این روزها او صرف بیشتر وقت خود را به دنبال گوزن شاخ در مینه سوتا است.

“من شروع به دنبال گوزن ریختن درباره 2015 به طور جدی و در حال حاضر آن را واقعا آنچه من می خواهم به انجام بهترین. من هنوز هیجان از” گوزن آنتلرز Shead گفت. “اما واقعا چه می شود من در حال حاضر در حال گوزن شمالی.”

Shead و چند برگ ریزان شکار دوستان جای دنباله دوربین در گوزن شمالی محدوده شمال دو بنادر در پاییز به دنبال بزرگ گوزن با قفسه های بزرگ است. سپس آنها را به عنوان به زودی به عنوان برف محو می شود به اندازه کافی اجازه می دهد تا دسترسی است. با یک زن و شوهر از برف هنوز هم بر روی زمین در سراسر بسیاری از گوزن خاک در مینه سوتا, آن را به چند هفته بیشتر تا ریختن شکار می شود خوب است.

Shead ابراز تاسف که سوتا گوزن جمعیت است که تنها کسری از آنچه در آن یک بار بود. اما هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی گاو در اطراف به ریختن شکار سرگرم کننده است.

“من آرزو می کنم من می خواهم که انجام شده است این که چهار بار به عنوان بسیاری از گوزن شمالی,” او گفت:.

“وجود دارد به طوری که تعداد کمی از آنها که آن را می سازد آن را بسیار سخت تر (از گوزن ریختن شکار.) اما هنگامی که شما در پیدا کردن یک, آن را فقط باور نکردنی است. این جایزه واقعی.”

سال گذشته Shead در بر داشت یک جایزه جایزه نیمی از یک گوزن شمالی ریخته شد که نزدیک به رکورد کتاب-شایسته. این یکی از چندین گوزن شاخ که در حال حاضر تسلط بر زندگی خود را دکور اتاق. بهترین بخش این است که او یک دنباله عکس دوربین از همان گاو قبل از آن کاهش یافته و آن شاخ یکی از دو گاو نر که نشان داد تا در یک تصویر.

“من نمی دانم آنچه در آن است واقعا” Shead اذعان کرد. “اما چیزی در مورد این بزرگ شاخ این گاو که فقط جادویی به من.”

خرید کتاب

به منظور جو Shead کتاب “ریختن شکار: راهنمای پیدا کردن گوزن دم سفید, شاخ” یا ” دی وی دی “برو ریختن شکار با جو Shead” برو به goshedhunting.com/shop. کتاب $16. دی وی دی $15. منظور هر دو برای $28. $3 حمل و نقل و دست زدن به هزینه شامل تمام سفارشات. شما همچنین می توانید تعداد زیادی یاد بگیرند پس Shead آنلاین در goshedhunting.com در Facebook.com/joe.shead و در یوتیوب.

آیا شما می دانید ؟

اعضای گوزن خانواده cervidae ما تنها حیوانات است که رشد و دور بدن — شاخ — بر اساس سالانه. انواع نر گوزن, گوزن, گوزن شمالی و هر دو جنس نر و ماده کربو رشد شاخ در آغاز بهار است. در تابستان این شاخ به طور کامل رشد کرده است. در سقوط دلار و گاو با استفاده از خود شاخ به مبارزه با رقیب مردان و جذب جفت. در زمستان و یا اوایل بهار شاخ در حال ریختن و جدید شاخ شروع به رشد می کنند.

جو Shead ریختن شکار راهنمایی:

 • به دنبال سه حوزه اساسی: مکان های که در آن گوزن تخت پایین مکان های که در آن آنها خوراک و مسیرهای پیاده روی بین این دو است. به دنبال به اندازه کافی دیر مسیرهای طولانی به اندازه کافی در این زمان از سال و شما میریزد.

 • در اوایل بهار کنسانتره در جنوب مواجهه. دریافت می کنند بیشتر در اواخر زمستان, خورشید, برف و محو می شود در اینجا برای اولین بار. به علاوه گوزن خواهم به زندگی می کنند در اینجا خیساندن تا گرمای تابشی از خورشید است. “به دنبال برف خط. و یا درایو جنوبی تا زمانی که شما اجرا از برف و اجرا به زمین باز و نگاه درست در انتقال,” او گفت:.

 • انتظار نداریم که یک جور تنظیم در هر زمان. دیگران می توانید از دست دادن هر طرف خود را به شاخ ماه و مایل از هم جدا. “تا آنجا که گرفتن هر دو من احتمالا مانند لیگ ملی (بیس بال), پارچ, حلاجی در مورد .150,” Shead گفت. اما نمی دهد تا. نیز وجود دارد شانس هر دو طرف کاهش یافته و نزدیک به هم.

 • به آرامی راه رفتن. در حالی که شما ممکن است فکر می کنم پوشش زمین بیشتر است و بهترین پوشش کمتر زمین بسیار کامل می یابد در واقع بیشتر شاخ.

 • نگاه نزدیک به شما. شما لازم نیست که به دنبال به مراتب جلوتر است. شما می خواهید برای دریافت وجود دارد در نهایت پس از تمرکز بر روی که در آن شما هستند. Shead گفت: بسیاری از او میریزد و او را می بیند, برای اولین بار در حدود 10 فوت است.

 • نگاه برای اشکال غیر طبیعی. اگر یک شاخ می افتد تيغه-همه شما خواهید دید که منحنی اصلی پرتو. اگر آن را سقوط تيغه-شما فقط ممکن است سه یا چهار تيغه بیرون زده از برف. در برف, شما معمولا نمی دیدن کامل شاخ.

 • اتمام تنهاست همیشه سبز. دیگران می خواهم به بقیه تحت این تنها spruces یا jackpines یا بلسان فیرث. گاهی که جایی که آنها از دست دادن خود را به شاخ.

 • در به شدت ریختن-شکار مناطق مانند Duluth, شما باید به شکار قبل از ذوب برف. بسیاری از دیگران رها شاخ در برف, اما اگر شما صبر کنید تا برف ها ذوب می شود شخص دیگری احتمالا خواهد داشت شاخ.

مسئول ریختن شکار قوانین

 • می دانید که به کجا برود. آن را غیر قانونی برای ریختن به شکار در تمام پارک ملی مینه سوتا پارک دولت و وزارت امور خارجه علمی و مناطق طبیعی است. بسیاری دیگر از زمین های عمومی به ریختن شکار مانند جنگل های ملی و ایالتی جنگل و اراضی شهرستان. چند کشورهای دیگر آیا باید محدودیت های قوانین و محدودیت فصلی در هنگام ریختن شکار مجاز است: بررسی قبل از اینکه شما بروید.

 • مزاحم نشوید حیوانات: آیا رویکرد حیوانات و یا به دنبال همان آنهایی که به صورت روزانه به ویژه در اواخر زمستان و اوایل بهار زمانی که آنها در حال حاضر تاکید کرد.

 • احترام به مالکیت خصوصی. شما همیشه نیاز به اجازه بود در زمین های خصوصی. شاخ که در حال ریختن روی زمین های خصوصی زیر متعلق به صاحب ملک

 • آیا خودروهای آفرود. زمین است که آب وارد شده در این زمان از سال و آفرود در محل اشتباه می تواند آسیب های مهم حیات وحش و زیستگاه ماهی. سفر با پای پیاده و تنها.

 • سعی کنید در همان نقطه در هر روز است. آهو و گوزن شمالی ممکن است نیاز به در که نقطه برای مواد غذایی و یا پوشش و حضور خود را حفظ خواهد کرد آنها را از آن.

 • نگه داشتن سگ خود را تحت کنترل است. اجازه ندهید سگ رویکرد و یا به دنبال حیات وحش است. دولت قوانین منع سگ (و مردم را) از اذیت و آزار حیات وحش است.

منبع: اورگان گروه از ماهی ها و حیات وحش مینه سوتا, DNR

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>