به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد, Duluth, نیروی کار مرکز می تواند کمک به اتصال مردم به شغل

در این میان افزایش بیکاری و نامشخص بازار کار CareerForce در دولوت ارائه خدمات مجازی برای افرادی که به دنبال کار در یک واقعیت جدید ردیابی کردن فرصت های شغلی و کمک به افراد جوان کشف کردن آنچه در آینده.

با افزایش قابل توجه در نرخ بیکاری بیش از چند هفته گذشته النا Foshay مدیر توسعه نیروی کار برای شهر دولوت گفت: کارکنان در حال گرفتن یک بار سنگین از سوالات در مورد چگونه به درخواست برای بیکاری.

“تمرکز ما در حال حاضر شده است که” Foshay گفت. “این همچنان ادامه دارد و مردم یا پیدا کردن خود را اخراج می گذرد به طور دائم و یا که آنها می خواهند برای تغییر شغل و پیدا کردن چیزی است که کمی با ثبات تر من فکر می کنم که ما در حال رفتن به افزایش اقبال مردم به دنبال خدمات ما بنابراین ما در حال آماده سازی برای آن است.

شامل آن دسته از خدمات زنده و تعاملی وبینار کارگاه های آموزشی برای اولین بار بود که در مورد نوشتن رزومه و میزبانی در هفته گذشته با بیش از 100 نفر ثبت شده است. یک بعدی است که برای برنامه ریزی مارس 16 و مصاحبه وبینار مهارت های برنامه ریزی شده برای تاریخ 14 آوریل.

این CareerForce نیز می تواند کمک به مردم برای تصمیم گیری در این مسیر است که حق را برای آنها و آنها را در ارتباط با دانشگاه و دیگر برنامه های آموزشی و حتی کمک به مردم در تلاش برای شروع کسب و کار خود را.

وجود دارد چند کار مختلف با انواع فعلی دهانه Foshay گفت: از جمله مراقبت های شخصی مسئولین در پرستاری و گروه, خانه, خرده فروشان مواد غذایی مانند فوق العاده یکی از شرکت های حمل و نقل و خدمات مشاغل — به طور خاص برای مراکز تماس — و مواد غذایی خدمات مشاغل در مدارس و خانه های سالمندان که در آن کمک های اضافی مورد نیاز است برای توزیع مواد غذایی خدمات.

در حالی که CareerForce می کند کمک به مردم با بیکاری برنامه های کاربردی کارکنان مستقیم مردم برای اولین بار سعی کنید سوالات خود را در بیمه بیکاری سایت.

“اگر مردمی نمی توانید پیدا کردن اطلاعات آنها به دنبال در وب سایت و سپس آنها می توانید سعی کنید تماس با ما و ما می توانید ببینید که اگر ما می تواند کمک به” Foshay گفت.

این مرکز اشتغال جوانان خدمات برنامه در دسترس است برای بزرگسالان جوان مانند سالمندان در دبیرستان که شاید تا به حال یک طرح از طریق سقوط با توجه به همه گیر Foshay گفت. این برنامه در خدمت افراد جوان تا سن 24.

CareerForce همچنین دارای خدمات خاص برای افراد بالای سن 55, Foshay گفت و حاضر است برای کمک به هر کس دیگری در میان است.

هر کسی با سوالات می توانید تماس بگیرید CareerForce دلوت در 218-302-8400. مجازی آموزشی را می توان در یافت careerforcemn.com/virtual-interactive-services-career-seekers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>