یک امکان استفاده از تیز Ohtani, Yusmeiro Petit رزین کلید باز یافته در پیروزی بر فرشتگان

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

اوکلند — A را 6-4 برنده پنج شنبه بیش از فرشتگان پایین آمد به یک امداد ظاهر در پنجم زمین باز یافته.

Yusmeiro خرده آهن مرد از یک اغل گاو یا حشم یک سال پیش بیش از زمان برای استارت مایک Fiers در پنجم با دوندگان در گوشه و کنار هیچ استراحتی دو اجرا منجر شود و بهترین در بیس بال hitter وظیفه به خفاش.

مایک ماهی قزل آلا به حال آمار سه اجرا شروع اجرا در قبلی خود در بت و برش و پنج اجرا منجر به یک تا به حال ساخته شده است در اولین ورود در برابر Shohei Ohtani. پتیت محدود ماهی قزل آلا به یک ساس پرواز ساخت نمره 5-4 سپس رو Tommy La Stella (پرواز توپ) و زده از جاستین آپتون با موبایل و کامپیوتر برای پایان دادن به این تهدید است.

“که بزرگترین شتاب تغییر بازی” مدیر باب ملوین گفت. “برای بیرون آمدن از آن با تنها یک اجرا. این که آیا شما زمین (Petit) در چهارم یا هفتم او همیشه دشوار نقش و او امروز است. این یک بازی بهینه ساز.”

رسمی صرفه جویی در رفت و به لیام Hendriks; او به دست آورده آن را با چهار outs.

در اینجا برخی از takeaways.

یک را به اجرا نمی تیز Shohei Ohtani

Ohtani فرشتگان ” دو ستاره راه و 2018 rookie از سال, ساخته, اولین حضور خود را بر روی تپه از سپتامبر. 2, 2018 پس از تبادل فصل گذشته زیر تامی جان عمل جراحی است.

او به طول انجامید شش batters گذاشت هیچ کدام از آنها.

Ohtani تا به حال کمی کنترل و یا فرمان از خود را ارائه. او fastball — که به طور متوسط حدود 97 مایل در ساعت در سال 2018 — ماند اطراف 92 به 93 مایل در ساعت. او پرتاب خود را بدنام گه شکاف یا نه.

“آخرین باری که او را دیدم او پرتاب کمی سخت تر انداخت بیشتر انشعابات او ممکن است تمام راه وجود دارد هنوز” ملوین گفت. “شما به آن انتظار بیشتر از نظر velo. ما مطمئن نبودند که به انتظار ما می دانیم که او یک استعداد اما ندارد, بهترین چیز و یا دستور امروز.”

علامت Canha دو اجرای تک در زمین باز یافته بود سنگین ترین پایکوبی در Ohtani بازگشت. Ohtani تا به حال راه می رفت و در یک اجرا بعد از دادن سه batters مستقیم عبور می کند — رامون Laureano مت چپمن و مت اولسون — و Canha تا به حال به انجام کار کمی بیشتر. او با خراب کردن یک زن و شوهر دو اعتصاب لغزنده قبل از ضربه زدن تنها از طریق میدان مقابل شکاف.

“این کاملا فوق العاده در بت و او سوار یک توپ را به چهار سوراخ” ملوین گفت. “سه سال پیش خوانده شده را علامت Canha قصد ندارم که در خفاش. آن بود که بسیاری از کشش زیادی نیست ، او را به طور کامل دگرگون شده خود را به عنوان یک hitter وظیفه و انجام آن در پرواز را تغییر چرخ دنده های واقعی به سرعت.”

رابی گراسمن که تا به حال دو آمار بازی یش در یکی دیگر از اجرا به دست کشیدن Ohtani از بازی.

شان مورفی سکته مغزی قدرت باعث می شود که اولین آن

این یک شکارچی به بهار به عنوان یک تازه کار از سال نامزد به دلیل چشم ظاهر قدرت در بشقاب و دفاعی زرنگ و دانا در پشت آن.

در پایین سفارش مورفی در خفاش ها می تواند گاهی اوقات در زدن دست داده. او خاطر نشان کرد ما از حضور او در صف و نگران کننده گردیده و قدرت فوق العاده Noe رامیرز اولین-زمین curveball برای خانه اول خود اجرا 455 پا به سمت چپ زمینه سفید.

پشت بشقاب او rifled یک پرتاب به پایه دوم که تقریبا گرفتار David Fletcher سرقت با وجود فلچر داشتن بدست یک پرش بزرگ.

لیام Hendriks می شود چهار را نجات دهد

Hendriks می گوید که او دارای یک حافظه بد, اما او تا به حال را فراموش کرده اید شب جمعه. این زمانی است که فرشتگان گیر Jason Castro سابق دانشگاه استنفورد ستاره از شرق خلیج آمار بازی-بستن هومر خاموش Hendriks.

بنابراین صرفه جویی در یکشنبه بود کمی شیرین است که در یکی از ناشران آمد و کاسترو.

این یک نزدیک گفت که او احساس ذهنی شادابی پس از تماشای فیلم از عملکرد جمعه. او می خواهم احساس بیشتر پیش رو در تحویل خود را نسبت به او واقع بود. او را دیدم که خود را شکستن توپ بود در آینده از دست خود را به جایی که او آن را می خواستم: تونل از همان حافظه خود را به عنوان fastball که می توانید برخی از مکان اشتباهات.

“من نیاز به کار بر روی موبایل و کامپیوتر هر چند” Hendriks گفت. “آنهایی که من انداخته اند برخی از چمن لکه ها.”

او fastball سرعت چند می کنه و پایین تر از آن 96-97 مایل در ساعت به طور متوسط در فصل گذشته اما Hendriks گفت: بازوی خود را دقیقا همان جایی که آن را باید در آغاز فصل است.

“چیزی متفاوت از آنچه من پرتاب در ماه آوریل گذشته,” او گفت:. “در واقع من احساس می کنم چند ماه جلوتر از جایی که او در سال گذشته بود.”

T. J. مکفارلاند و جیک Diekman به دنبال تیز

Diekman نگاه ویژه تیز او در دو از تفرج برش های کوتاه وقتی که مت چپمن نمی تواند کاملا اتصال با مت اولسون به مایکل ارموسییو ٬ سونورا ،

The left-hander حفظ شده بود در offseason برای خود کارآمدی در برابر هر دو سمت چپ و راست دست batters. او را زده righty جاستین آپتون کردم و حسابی چپی Tommy La Stella به زمین است. کمی وحشی در ظاهر خود را برای یک سال گذشته Diekman تا به حال هیچ مشکل ضربه لکه های خود را با نوار لغزنده.

“این فوق العاده است به خصوص زمانی که شما در حال پرتاب یک اب زیر کاه 94-95 mph fastball,” ملوین گفت.

T. J. مکفارلاند تن به تن یک hitless زمین باز یافته یکشنبه, ساخت او را دو به دو در این زمینه است. عنوان آگهی او القا زمین توپ از هر دو righties و چپی.

مایک Fiers تسلیم به ماهی قزل آلا

Fiers مشغول به کار چهار نوبت, اجازه هفت بازدید با چهار دست آورده اجرا می شود. او ضبط شده هیچ strikeouts و هیچ راه می رود.

Fiers جامد بود اما آمار خط مخدوش عمدتا توسط ماهی قزل آلا را اجرا شروع اجرا در سوم زمین باز یافته. ماهی قزل آلا راه اندازی Fiers’ 3-0 شناور وزنه بیش از سمت چپ میدان نرده.

ماهی قزل آلا دیده است 211 3-0 شمارش خود را در زندگی حرفه ای و این اولین بار است که یکی که در آن او ضربه اجرا خانه. برای بافت او راه می رفت در 203 از کسانی که در خفاش ها (نیمی از عمدی پیاده روی) با دو بازدید.

Khris دیویس نشسته علیه RHP سوئیچ-hitter وظیفه Vimael ماشین باعث می شود MLB اولین

این یک خفاش در حال سرد و دیویس بدون استثنا بوده است. DH سه strikeouts و هیچ بازدید در دو بازی.

ملوین برنامه ریزی برای نشستن دیویس در هر رویداد در روز یکشنبه ، ماشین نوسانی شد یک خفاش در اردوگاه با توجه به هم تیمی های او مواجه شده و مربیان است. در برابر یک راست دست Ohtani, ملوین می خواستم به ماشین برخی از خفاش ها و همچنین چپ دست ضربه دوم baseman کمپ به صف.

دوشنبه

این یک خواهد شد و پایان این چهار سری بازی شنبه. RHP کریس بسیت تنظیم شده است به صورت RHP گریفین کنسرو. در اینجا چیزی است که بسیت تا به حال به می گویند امروز در مورد هم تیمی جخوزس Luzardo که می تواند به پیوستن به او در چرخش زودتر از بعد.

“من درک می کنم ما در حال اوکلند و آن را یک بازار عمده اما او پتانسیل به بهترین پارچ در این بازی است. او به معنای واقعی کلمه می تواند یکی از سه لیگ برتر کوزه در این بازی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر