به عنوان دانش آموزان سر کلاس در مکان های دیگر McClymonds بالا سم تست در ادامه

به عنوان McClymonds دبیرستان دانش آموزان آماده شدن برای از سرگیری کلاس ها در مکان های دیگر گفته مقامات تست در غرب اوکلند دبیرستان پردیس برای سموم در گازها و آب های زیرزمینی که هفته گذشته آغاز شد ادامه خواهد داد از طریق این هفته است.

در خارج از جامعه نشست دوشنبه شب در غرب اوکلند, دبیرستان, Kelly Bell, 50, گفت: او برای یادگیری وجود دارد که در آن او را 10 کلاس با 3.4 درجه-نقطه متوسط و علاقه زیادی به نگه داشتن او افتخار-رول وضعیت را تا پایان حضور در کلاس ،

“او عاشق رفتن به مدرسه و تاثیر او نیاز به رفتن به مکان های مختلف […] آنها در حال رفتن به راه اندازی مانند آنها به طور معمول راه اندازی” بل گفت. “آنها بیش از سه چهارم از راه را از طریق سال تحصیلی بنابراین امیدوارم آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار او بسیار است.”

اما بل گفت که او دیگر با اشاره به نگرانی.

“نگرانی من این است که یک زن و شوهر از بچه ها گذشت, فوتبال, بازیکنان, از سرطان و, آن می تواند از نشت,” او گفت:. “بچه های دیگر ممکن است که در سیستم خود را و آن را غیر قابل تشخیص است. و آنها در حال رفتن به ارسال آنها به پزشک و آنها را تست کرده ؟ آنها به دنبال؟”

داخل جلسه McClymonds مدیر دبیرستان جفری تیلور برشمرد گسترده چهار روز آموزش طرح اعزام دانش آموزان کلاس نهم به رالف J. Bunche آکادمی 10 و 11-دانش آموزان کلاس به غرب اوکلند مدرسه و 12 کلاس به Westlake دبیرستان.

معلمان برای دیدار با دانش آموزان در مدرسه و دانشگاه قبل از پخش به عنوان بخشی از یک “یادگیری بدون دیوار” برنامه آموزشی که ارسال برخی از دانش آموزان به سایت های مانند سان فرانسیسکو ده جوان هنرهای زیبا و موزه اوکلند را Chabot فضا و مرکز علوم و آفریقایی-آمریکایی موزه و کتابخانه است.

OAKLAND, CA – فوریه 24: والدین و دانش آموزان گوش دادن به اوکلند Unified School District ارشد سیستم ها و خدمات افسر پرستون توماس صحبت می کند در طول یک جلسه در غرب اوکلند مدرسه در اوکلند کالیفرنیا روز شنبه, فوریه. 24, 2020. جامعه, جلسه, برگزار شد به روز رسانی به والدین و دانش آموزان در بسته شدن McClymonds دبیرستان در حالی که مقامات آزمون ممکن است مواد شیمیایی موجود در آب زیرزمینی در اطراف محوطه دانشگاه. (جین Tyska/اخبار منطقه خلیج گروهی)

اما پدر و مادر و اعضای جامعه ادامه به بیان پریشانی در مورد روند با برخی از فشار مدرسه و منطقه کارکنان برای جزئیات برای اطمینان از حداقل اختلال در آموزش و حداکثر ایمنی و سهولت حمل و نقل به سایت.

دیگران به نام برای کارشناسان به توضیح اولیه آزمون, نتایج و همچنین به عنوان یک جدول زمانی برای تست اضافی با توجه به شروع و تا اواسط هفته است که ایده آل می تواند منجر به دانشجويان بازگشت به دانشگاه در هفته آینده.

پس از چند پرشور و عمیقا درگیر مبادلات سخنرانان مانند Dilan Roe, رئیس آالمدا کانتی خدمات بهداشت و درمان سازمان زمین آب بخش ساخته شده برخی از پیشرفت ترسیم آلودگی موجود Feb. 14 در محوطه دانشگاه پس از مدارس و شهرستان کارکنان بررسی آب های زیرزمینی-نتایج آزمون, اما همچنین در پاسخ به ساکنان تمایل مداوم برای مسئولیت پذیری و نگرانی در مورد محیط زیست عدالت است.

Roe گفت: تست های شنبه و یکشنبه از 200 نمونه هوا را پیدا بخار آثار در هوا در داخل McClymonds ساختمان و یا در درجه بالاتر از آن زمین فوتبال و یا در اطراف پردیس صلح پلازا.

اوکلند شهرستان Councilwoman Lynette گیبسون kirk mcguire دعوت اعضای جامعه به محیط زیست شهر-سالن نشست روز شنبه در غرب اوکلند ارشد مرکز 1724 Adeline سنت با نمایندگان فدرال و آژانس حفاظت از محیط زیست وزارت امور خارجه از مواد سمی و کنترل محیط زیست شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

مسئولین مدرسه گفت: یک مینی سایت به روز رسانی در نتایج تست در دسترس خواهد بود در https://www.ousd.org/mcclymondstce.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>