یک: Stephen Piscotty بود “از دست رفته در سال گذشته است.” به همین دلیل او احساس می کند بهتر از همیشه

هنگامی که ما در گذشته شاهد Stephen Piscotty — شش فوت دور یکی مارس روز در مسا قبل از بیس بال تعطیل — او تاسف “چرخه دائمی از صدمه” او نمی تواند فرار. با خاموش کردن ارائه زمان برای تجدید قوا و تمرکز, Piscotty ظهور در بهار آموزش 2.0 به عنوان یکی از مهمترین و قفل شده است و در hitters.

“من فصل از یک دیدگاه شخصی بود یک بیت از یک ناامیدی در سال گذشته” Piscotty گفت: در تماس با خبرنگاران. “در حال حاضر من به دنبال جستن به عقب.”

Piscotty ابدی مبارزه با آسیب آغاز شد و در ژوئن 2019 زمانی که او رگ به رگ زانو خود را در یک بازی در برابر فرشتگان است. بازگشت او بود ملاقات با یک رگ به رگ راست مچ پا پایدار در اوت که او را نگه داشته و کردن کارت های وحشی فهرست. او نمی توانید یک بهار آموزش در خفاش در ماه های فوریه و مارس به دلیل بین دنده ای فشار او پایدار در قفس.

Piscotty نمی تواند به طور کامل درک سه ماه اخراج که اجازه داده او را هم به طور کامل درمان.

“من فکر نمی کنم از آن را در راه مثبت از آنجا که من آرزو می کنم این سال عادی بود,” او گفت:.

اما مثبت هستند چشم پوشی کرد. فراتر از 100 درصد سلامت او می گوید: او رسیده, زمان داد تا 29 ساله outfielder فضا به برخی از ترفند های کلیدی خود را به هدف قرار دادن رویکرد است. و نیشگون گرفتن و کشیدن بود دقیقه است.

هدف قرار دادن مربی دارن بوش متوجه شده است که Piscotty شد lunging سر خود را به جلو در طول نوسان خود را. با موقت قفس ساخته شده فقط توری و توپ را روی گوه خود را پشت پاسیو Piscotty وارد lunge.

“جالب است که در این جعبه پس از بازی نیست برای مدت طولانی و در حال حاضر احساس راحتی پس (بوش) نقطه بود که” Piscotty گفت. سازگار آسیب تشدید Piscotty ذهنیت را بیش از حد. در چند بازی بین ایل نانامی به بازی او به Piscotty از دست رفته خود تلاش تکرار یک 2018 نیمه دوم که در آن او ضربه زد .272 با 15 خانه اجرا می شود و یک .873 OPS.

“من احساس می کنم مثل من فقط از دست رفته در سال گذشته در تلاش برای تکرار 2018,” او گفت:. “و من فکر می کنم در حال حاضر من درک درستی از آنچه که من انجام شده بود که من نمی ممکن است فکر.”

مربیان و بازیکنان باید گفت که Piscotty — همراه با آینده نگر دوم baseman فرانکلین Barreto — آیا تا به حال قوی ترین در خفاش ها در این هفته برای اولین بار از تابستان اردوگاه.

“به نظر می رسد مانند آنها مستقیما از بهار آموزش به فصل” ابزار بازیکن چاد Pinder گفت. “آنها هر دو نگاه بسیار جذاب است.”

“او آمد و به نظر می رسد واقعا خوب است” دستیار ضربه مربی اریک مارتینز گفت: از Piscotty. “بهتر از سال گذشته است.”

دانیل Mengden کامل و ممکن است یک کلید همه کاره پارچ

یک راست دست پارچ دانیل Mengden نشان داد تا به مسا در ماه فوریه با پرتاب بازو پیچیده شده در یک زنجیر. جراحی آرتروسکوپی و 60 روز IL انتقال خواهد به یک را برخی از زمان برای تصمیم گیری در Mengden است که از جزئی لیگ گزینه و بدون شناخته روزمره نقش در لیگ های تیم ملی.

این فصل 30-مرد فهرستی فراهم می کند Mengden واضح تر راه به لیگ گردش — و یک شانس برای او وجود دارد و سالم. او هنوز هم نیاز به نقل مکان از 60 روز IL قبل از فهرست اسامی به علت است.

Mengden پرتاب تمام زمین است و “full-go” مدیر باب ملوین گفت.

“از آنچه که من دیده ام او را آماده رفتن به,” او گفت:. “من انتظار نداشتم که او را به مراتب همراه اما من نمی خواهد می گویند وجود هر گونه محدودیت در او.”

سالم Mengden می تواند در تبادل کارکنان به عنوان ممکن است پشت سر هم و یا piggybacking گزینه است. حتی اگر Mengden است شروع تجارت — او دو بازی کامل با یک, یک 4.78 عصر در 16 شروع می شود فشرده بین صدمات و گزینه های او انتظار می رود به دنبال کریس بسیت سرب به عنوان یک swingman از انواع.

“دانیل خواهد شد که از طریق آن شما را مجبور به قبول است که اگر شما می خواهید به اکسل” ملوین گفت. “او را در یک نقطه که در آن او متوجه می شود که از شما خواسته شده به زمین فقط زمین و یک روال برای زمانی که شما در آینده برای تسکین. باید یک روال زمانی که شما در حال شروع و نگاه به جلو به این فرصت را به بر روی تپه. که یک چیز دشوار به هوای جدید خو گرفتن به, اما او را از نزدیک شدن به آن است.”

مت اولسون زده از برابر او در روز یکشنبه بازی شبیه سازی شده و خود را ستایش “شلاق-y” دست اقدام است.

“من مواجه Mengden بیش از حد, اما تمام شد و بیرون پریدن از دست” اولسون گفت. “او به من انداخت واقعا تیز موبایل و کامپیوتر. آن نگاه مانند او فرمانده و… چیزی است که شما فکر می کنید نمی خواهد بر شما است بر شما سریع واقعی است.”

فراموش نکنید که برچ اسمیت

اسمیت — مرد از نادر یک, San Francisco Giants تجارت تکمیل این فوریه — ساخت علامت خود را به عنوان یک کلید مسکن.

تبادل مربی اسکات امرسون ستایش اسمیت fastball چرخش رای — که در 54 درصد در میان لیگ هر Statcast. در روز یکشنبه بازی شبیه سازی شده اسمیت بیرون زده طرف: Barreto گیر Austin آلن و infielder Eric Campbell قبل از رامون Laureano پرواز.

“او واقعا جامد” اولسون گفت. “او را قرار دادن آن در جایی که او می خواهد و اجرای تمام زمین.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>