یک بسته در آناهایم به عنوان مایک Fiers مبارزات

سقوط قریب الوقوع بعد از نه بازی برنده خط خط صعود است تا کنون ،

مشکل شروع می شود و در بازگشت به عقب و زیان از شان Manaea و مایک Fiers در برابر لس آنجلس فرشتگان در Anahiem تقویت سقوط. پشت مایک Fiers’ خشن شروع و 13 strikeout شب برای یک جرم اوکلند کاهش یافت 6-0 برابر فرشتگان روز سه شنبه در آناهایم.

باید منصفانه یک را بازی کرده اند بازی در 11-روز مستقیم. آنها 14-بازی کشش بر روی عرشه پس از روز شنبه را روز….

“من فکر می کنم ما کمی خسته” مدیر باب ملوین گفت. “ما می تواند با استفاده از خاموش بعد.”

اگر نه بازی برنده خط خط به ما آموخت هر چیزی در مورد این است: آنها کالا می کردم به یکی از بهترین تیم ها در بازی بیس بال تا که در لس آنجلس داجرز و نیویورک یانکیز رده بندی لیگ. که سه بخش از چرخش در حال حاضر می توانید برش و تاس هر صف. که به این اغل گاو یا حشم نباید تیم مخالف’ هدف. که خفاش ها می توانید از بند باز کردن فلج جرم نزدیک به در خواهد شد.

اگر این دو بازی از دست دادن رگه به ما آموخت هر چیزی در مورد این است که آنها ممکن است هرگز نمره اجرا می شود چند برابر فرشتگان در سمت راست استارت دیلن باندی. Khris دیویس که به نظر می رسید برای همیشه او را عمیق در طول باندی زمان با Baltimore Orioles نمی تواند پیدا کردن هر گونه حرکت در برابر دشمن قدیمی. باندی بسته یک را در هفت نوبت سهشنبه, جمع آوری 10 strikeouts و اجازه می دهد چهار بازدید. بهبود از 6.2 نوبت یک-اجرای توپ او پرتاب برابر یک در باز سری.

چه ساخته شده روز سه شنبه شروع به بیشتر به چالش کشیدن ؟ باندی رفت و نرمتر و یک را خیره در او تنگ curveballs کشویی و changeups که سقوط حق به منطقه.

“Your’e رفتن نرم و سپس پرتاب fastball آن نقش بهتر از این سرعت به نظر می رسد. او فقط به حال ما تعادل” ملوین گفت.

و یک چیز دیگر: نگرانی ممکن است هنوز معطل در وسط خود را به چرخش. Fiers و تلاش از طریق فرشتگان ” دستکش بلند — مایک ماهی قزل آلا Shohei Ohtani آنتونی رندن — در 3.2 زمین باز یافته شروع سهشنبه و او داد تا بیشتر در صفحه اصلی اجرا می شود (سه) از او می تواند جمع آوری strikeouts (دو) با هفت بازدید. هر چند از آن است که بیشتر انتظار می رود خود را fastball cracked 90 مایل در ساعت فقط یک بار — یک مسئله تنها اگر او قادر نیست برای قرار دادن آن در دو اعتصاب شمارش — و او نمی تواند یک احساس برای موبایل و کامپیوتر.

“او مخلوط خود را در زمین به خوبی در اوایل” ملوین گفت.

“خوب, آن را قطعا نبود صاف در ابتدا” Fiers گفت. او می خواهم تا یک ضربه و دو پیاده روی بعد از همه. “من قطعا نامنظم و سپس در چهارم آنها فقط به من. آنها فقط با قرار دادن یک دسته از بازدید با هم.”

رندن در زمان اولین کرک که در چهارم homering به سمت چپ میدان در یک وزنه است که نزول نمی کند. سپس Ohtani رفت و Albert Pujols خاص راه اندازی جیسون کاسترو برای سه اجرا رو. برایان گودوین به دنبال آن است که با اجرای خانه و بت-تلنگر برای اندازه گیری خوبی.

Fiers تا به حال شروع به گرفتن احساس برای موبایل و کامپیوتر پس از آن اما دلهره آور فرشتگان صف در حال حاضر گرفتار. فراموش نکنید که در مورد قاتل ردیف از ماهی قزل آلا Ohtani و رندن. بالا و پایین صف از فرشتگان بودند بر fastball.

“هر زمان که یک تیم می تواند از بین بردن زمین آن را فقط باعث می شود آن را آسان تر بر روی آنها” Fiers گفت.

دانیل Mengden در تسکین اجازه David Fletcher صفحه اصلی اجرا کنید. اما این تنها اجرای او می خواهم اجازه می دهد در 3.1 نوبت — شکستن مسائل نگاه ترد. لو Trivino کردم یکی دیگر از نرم افزار در فرشتگان ، او تن به تن یک hitless زمین باز یافته.

یک خرده پوشش ممکن است که در طول این زمان پایین کلید اغل گاو یا حشم اسلحه رو تمدید استراحت به عنوان یک روز خاموش. این یک را دریافت فرشتگان یک بار دیگر روز شنبه بعد از ظهر قبل از یک اینتر-لیگ سفر جاده ای در برابر غول سان فرانسیسکو و آریزونا دایاموند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme