به عنوان کاهش قیمت نفت انجام Northland قیمت بنزین

در روز پنج شنبه, M&H در دولوت شد فروش گاز $1.85 هر گالن در حالی که Wrenshall General Store گزارش یک قیمت از $1.66 در هر گالن و Kimmes تایر در برتر بود $1.59 در هر گالن است.

در شهرهای دوقلو در روز چهارشنبه و گاز و حتی سقوط به زیر 1 $در هر گالن در برخی از ایستگاه های.

این نتیجه از یک تولید نفت جنگ بین روسیه و عربستان سعودي جاری شدن سیل در بازار نفت و کاهش تقاضا به عنوان دستياران سرپا ایستادن به سرعت گسترش COVID-19 گفت: Patrick د هان یک تحلیلگر نفتی در GasBuddy.

“اگر شما در حال تنظیم برای تورم (سه شنبه) قیمت بسته شدن از شیکاگو نقطه بنزین خواهد بود معادل همان گالن فروش در یک پنی در هر گالن در سال 1939” د هان گفت. “مشروع ما به دنبال در امکان تمام وقت تورم پایین بنزین. منظورم اینه که چقدر مسخره است؟”

اکثر ایالت دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

این بدان معناست که مردم کمتر در حال رانندگی است. در مینه سوتا برای مثال ایالت ترافیک حجم پایین 38% در روز چهارشنبه و پایین بیش از 54 درصد بیش از آخر هفته با توجه به بخش مینه سوتا.

در سراسر ایالات متحده و بنزین و تقاضا کاهش یافت و به 6.6 میلیون بشکه در روز در هفته گذشته به پایین ترین سطح از سال 1994 با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده.

اما در روز پنج شنبه خبر آمده است که یک معامله برای پایان دادن به روسیه-عربستان سعودي جنگ نفت می تواند به پایان رسیده و تولید می تواند برش وال استریت ژورنال گزارش داد.

آن را ممکن است ماه برای قیمت به بازگشت به سطح عادی و طبیعی به دلیل تولید ادامه دارد موجودی در حال پر کردن و آن زمان را که برای پر کردن استفاده می شود د هان گفت.

“هر زمان که ما شروع به عقب بر گردیم به حالت عادی هر گاه مردم شروع به رفتن به کار هر زمان که ساحل روشن است و من مطمئن هستم که قیمت شروع خواهد شد برای رفتن تا آنجا که تقاضا خواهد شد شروع به بازگشت” د هان گفت.

سقوط قیمت نفت به غرب کانادا را انتخاب کنید قیمت به 5 دلار در هر بشکه در روز چهارشنبه با اشاره به این که یک بشکه یا 42 گالن نفت را از آلبرتا نفت ماسه در حال حاضر ارزان تر از یک پاینت آبجو و یا حتی یک بشکه از میمون ها.

Enbridge با یک سری از خطوط لوله نفت در حال اجرا از آلبرتا به, برتر, است, به دنبال جایگزین آن پیری خط 3.

در حالی که کانادا و ویسکانسین بخش از خط 3 در حال حاضر در سرویس مینه سوتا بخش که به دنبال یک مسیر متفاوت را از طریق بسیاری از دولت هنوز هم نیاز به چندین مجوز قبل از ساخت و ساز می تواند آغاز خواهد شد از جمله یکی از آب مجوز از آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا. این MPCA در حال حاضر وزن مجوز و گرفتن نظرات عمومی از طریق آوریل 10.

در مارس 26, نامه ای به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz, مایکل, Fairbanks, رئیس, سفید, زمین, باند, خواست, مینه سوتا, فرماندار مستقیم MPCA رد اجازه و ذکر قیمت نفت پایین است.

“مهم ما خاموش-رزرو معاهده حفاظت از منابع طبیعی حیاتی هستند که برای حمایت از حقوق ما برای شکار ماهی, دام و جمع آوری روبرو هستند غیر ضروری نظارتی خطر زمانی که coronavirus این است که به سرعت سقوط قیمت نفت” فربنکس نوشت.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به اخبار تریبون Enbridge سخنگوی Juli Kellner گفت: این شرکت همچنان به کشتی نفت همراه خود اصلی به آمریکای شمالی پالایشگاه که به آن نیاز دارید.

“ما را دیده اند و نه یک ماده تغییر در تقاضا در ما مایعات سیستم با توجه به COVID-19 همه گیر” کلنر گفت. “فضا در اصلی نامزد دریافت جایزه شده است به صورت ماهانه و حال ما برای دیدن اگر وجود دارد یک تغییر در تقاضا برای آن فضا است.”

و Enbridge می توانید آب و هوا رکود, او گفت:.

“Enbridge است رونق در سخت بازارهای مانند قبلی بحران های مالی و بسیاری از کالا رکود مانند امروز” کلنر گفت. “ما خود را به نفت خام است که سفر از طریق خطوط لوله, کار ما این است که با خیال راحت به آن حرکت می کند که در آن نیاز به رفتن.”

د هان گفت: شرکت خط لوله می تواند احساس اثرات بعد.

“بسیاری از این حمل و نقل اختصاص داده شده است هفته پیش قبل از اینکه کل این وضعیت آغاز شده و پس از آن را تحت تاثیر قرار, آینده, اما آن را احتمالا نمی خواهد آنها را تحت تاثیر قرار در حال حاضر” د هان گفت.

همانطور که برای پالایشگاه های عرضه شده توسط خطوط لوله? آنها با تکیه بر دیزل تقاضا با افزایش قیمت و د هان گفت.

“دیزل تنها چیزی که نگه داشتن پالایشگاه در کسب و کار در حال حاضر … بسیاری از شرکتها در حال رفتن به دریچه گاز در روز و هفته های آینده به دلیل وجود فقط تقاضا است. پالایشگاه های در حال چرخش تا آنجا که آنها می تواند به تولید به اندازه تقطیر سوخت, سنگین, سوخت دیزل و آنها احتمالا افزایش سرعت بنزین تقاضا پایین تا آنجا که آنها می توانند در حال حاضر.” د هان گفت.

ماه گذشته هاسکی انرژی به حالت تعلیق $750 میلیون بازسازی آن برتر پالایشگاه آسیب دیده در یک سال 2018 انفجار و آتش بیش از COVID-19 نگرانی.

اما کانادا شرکت نفت مواجه است مجموعه خود را از چالش های ناشی از کاهش قیمت نفت است.

در اوایل این ماه, Husky اعلام کرد آن را برش 1 میلیارد دلار از هزینه های این سال “در پاسخ به چالش های جهانی شرایط بازار است.”

پرسید: اگر قیمت نفت پایین می تواند تاخیر در ساخت و راه اندازی مجدد برتر پالایشگاه هاسکی سخنگوی کیم Guttormson گفت: “ما خواهید بود به بررسی برنامه های در چگونه ما را سر کار در تاریخ بعد در مشاوره با ما اتحادیه های کارگری و پیمانکار همکاران. ما همچنان به نظارت و ارزیابی هر دو در حال تحول COVID-19 وضعیت و شرایط بازار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>