یک جرم باقی می ماند سرد و یخ در سیاتل: “آیا صدای زنگ زنگ در عین حال’

این یک پنبه حلاجی شده بودند جمعی .207 ورود به یک جاده اول بازی از سال 2020 فصل است. که دوام متوسط موفق به گرفتن یک ضربه در اوکلند را 5-3 از دست دادن برای باز کردن یک سری بازی برابر دریانوردان در سیاتل.

پس از جمع آوری سه کل بازدیدها جمعه یک انتظار می رود میزان به طور متوسط پنبه حلاجی شده .175 که آنها را در زیر تگزاس رنجرز و درست بالای پیتسبورگ دزدان دریایی برای 29-بدترین میانگین در لیگ.

“من به دنبال ما توهین آمیز در شماره های امروز, و, آنها, نیست, بزرگ, تا آنجا که به لیگ برتر می رود” مدیر باب ملوین گفت: پس از از دست دادن. “ما خوب بازی تهاجمی دوباره امروز و هنگامی که شما در حال هدف قرار دادن در تمام سیلندر, شما را تا پایان گرفتن nicked تا کمی.”

با نگاهی به گذشته به نظر می رسد این سه برنده در حال ضبط هم با کمی شانس و یک تعداد انگشت شماری از جزئی داغ رگه: رامون Laureano مت چپمن مت اولسون آمد تا با به موقع بازدید در برابر لس آنجلس فرشتگان ” بهترین سلاح است. جمعه, Mariners راست دست استارتر Taijuan واکر ورقه حق را از طریق یک صف نگه داشتن آنها را به یک ضربه بیش از هفت نوبت.

خیلی سر و صدا شده است تا به حال بیش تعیین شده hitter وظیفه Khris دیویس’ 0-برای-15 شروع می شود. مکانیک خود را وجود دارد هدف قرار دادن مربی دارن بوش گفت: اما در زمان خود است که هنوز هم خاموش است. دیویس نشسته یک دوم مستقیم بازی با علامت Canha پر کردن در DH در سیاتل. دیویس’ اوایل مبارزات شاید باد نقش او نقش — اگر او را هدف قرار دادن یک را باید پرسنل را به او و باز کردن صف برای برخی دفاعی مزایای.

حقیقت این است که دیویس’ مبارزات آینه کسانی که از بقیه قدرتمند از این جرم. در حالی که اکثر تیم های دیگر نیست آهسته کوتاه اردوگاه یک خفاش ها هنوز برای پیدا کردن هر جمعی ریتم و یا زمان.

“ما در حال رفتن به مجبور به نوسان خفاش ها را بهتر,” ملوین گفت. “هفت بازی در, شما لازم نیست صدای زنگ زنگ نشده است اما قطعا این یک 162 بازی فصل که در آن شما نگران نباشید در مورد همه چیز تا زمانی که شما 80 به 100 بازی در. فصل در حال رفتن به بیش از.”

فلش موفقیت در آمد و در هشتم یک بار واکر چپ بازی ، مارکوس Semien سه گانه در هشتمین دور به ثمر رساند Stephen Piscotty و تونی کمپ که به گوشه و کنار و در برابر دریانوردان خارج از ماشین چین دهنده مسکن برایان شاو. رامون Laureano را ساس پرواز به یک سوم خود را اجرا کنید.

Sean Manaea را خوب شروع خوب نیست پایان

Manaea نگاه تقریبا پاک برای دستیابی به موفقیت. او fastball صدر در 92 mph خود را لغزنده کرده بود یک ترد نیش او در بر داشت خود را در چند شروع می شود در اواخر سال 2019. این چپ دست تمیز در سه نوبت بازنشستگی نه مستقیم مورد استفاده مرتب 33 رزین.

سپس مشکل آمد هنگامی که دریانوردان صف رو نگاه دوم او در چهارم. J. P. کرافورد leadoff تنها منجر به کایل لوئیس’ تک. کایل Seager ارسال آنها را به خانه با دو اجرا دو برابر کردن پایه اول خط. مت چپمن خطای دوم این فصل به ثمر رساند Seager از دوم در یک نوسانی bunt. پنجم به زمین باز یافته Manaea خیره شد در دوندگان در گوشه و کنار و فقط با یکی — ستاره او شروع همه اما باطل است.

“خیلی بد تفرج من نمی خواهم آنچه را که اتفاق افتاده است” Manaea گفت. “این خوب بود برای اولین بار دو سه نوبت پس از آن من فقط سقوط کردن. من نمی دانم که چگونه به آن را توضیح دهید.”

برخی از مثبت: Manaea خود fastball 43 درصد از زمان پایین به طور قابل توجهی از 63 درصد fastball استفاده در 2019. خود را سربازان ارتش در fastball سرعت ممکن است منجر به بیشتر fastball استفاده — او انداخت آن 50 بار جمعه. اما که استفاده افزایش یافته است به شکستن توپ ارائه رشد تملق بیش از این دوره از 4.1 زمین باز یافته شروع می شود.

“اگر شما به دنبال در velo این بهترین velo دیده ایم از او” ملوین گفت. “او در گرفتن نوسانات و نتواند و strikeouts به اوایل نمی راه رفتن کسی اما آنها فقط بهتر بود در خفاش ها خاموش او پس از سومین زمین باز یافته.”

Manaea به پایان رسید با سه دست آورده اجرا می شود, چهار strikeouts و هیچ پیاده روی 69 رزین.

خطاهای ثابت هزینه

هیچ پرچم قرمز سیگنالینگ شروع کند روشن تر از این: مت چپمن متعهد خطای دوم از فصل در حال حاضر زمانی که او نمی تواند اجرای 5-3 خود را bread-and-butter کوتاه توپ رو به زمین. خود را پرتاب منعکس دور از مت اولسون دستکش اجازه می دهد Kyle Seager به نمره از دوم.

اضافه کردن دو بیشتر از جمعه یک را مرتکب شده اند پنج مجموع خطاها در هفت بازی.

چپمن اشتباه نیست تنها کسی که costed اجرا می شود در روز جمعه. مسکن JB Wendelken را سرنگونی دوم پایه پنجم زمین باز یافته در پتانسیل زمین باز یافته-پایان دو-توپ بازی را به ثمر رساند هر دو دونده او به ارث رسیده از Manaea.

خطای پر نوبت نمی تواند ادامه دهد بسیار طولانی با یک تیم که متکی بر آن زمین زیر کشت و دفاع.

“این چیزی است که به من ایستاده بود و وقتی برگشتیم به آموزش بهار یا تابستان اردوگاه این مرد را در حالی که به دست آوردن وجود دارد, دفاعی,” ملوین گفت. “و ما درست نبوده است مانند ما معمولا هستند و ما نمی ما معمولا به دور اجرا می شود مانند ما امروز آن را به پایان رسید تا هزینه ما. منظورم دو تا از اجرا می شود و ما ناخواسته و ما از دست داده و پنج به سه است.”

مداد در جخوزس Luzardo برای اولین بار است شروع لیگ برای سه شنبه

عمده آسیب اولیه در حرفه خود نگه داشته و چپ دست phenom جخوزس Luzardo از یک چرخش به اندازه کافی بلند.

Luzardo خود را از اول شروع لیگ روز سه شنبه در برابر تگزاس رنجرز.

Luzardo آمده است از اغل گاو یا حشم در 18.2 بزرگ لیگ نوبت بعد از تماس خود را تا ماه اوت گذشته. 22 سال است 1.45 عصر با 23 strikeouts و 10 بازدید.

فرانکی Montas شروع خواهد شد در روز دوشنبه, سری آخر در سیاتل به طور منظم استراحت. دانیل Mengden که ساخته شده یک شروع در برابر رشته کوه های راکی حرکت می کند اغل گاو یا حشم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر