یک ملوین برای کاهش Khris دیویس’ حجم کار در حال حاضر

Khris دیویس در یک 0-برای-15 ترمز ماشین برای شروع فصل نمی خواهد در صف شروع برای یک روز چهارشنبه در برابر رشته کوه های راکی کلرادو در سالن بزرگ.و وضعیت خود را به عنوان یک روزمره بازیکن ممکن است در حال حاضر بیش از این کوتاه 60-بازی فصل.

رامون Laureano خواهد شد را تعیین نكند و ضربه دوم در برابر رشته کوه های راکی که در زمان اولین بازی از سری 8-3 روز سه شنبه. استفان Piscotty بازگشت به راست میدان Canha بازی خواهد کرد در مرکز و رابی گراسمن در سمت چپ.

Vimael ماشین شروع خواهد شد در پایه دوم شنبه.

دیویس رفت 0-for-4 با دو strikeouts سه شنبه تابنده هفت دونده در پایه. او ظهور در اولین ورود با پایگاه بارگذاری شده و زده بیرون نوسانی با دو دونده در سوم.

یک مدیر باب ملوین گفت: دیویس’ حجم در خفاش ها خواهد بود روشن در روزهای آینده قرار دادن او در ترکیب بیشتر در برابر چپ دست استارت.

“ما پشت کردن حجم کار خود را کمی احتمالا سعی کنید انتخاب کنید تا ترکیب هیرو,” ملوین گفت: صبح روز چهارشنبه. “ما باید بسیاری از چپی آینده و سپس او را به عقب دوباره و دوباره در صف.”

“KD می خواهد به موفقیت پس از او قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر خود” یک ضربه زدن مربی دارن بوش گفت: در اوایل صبح روز چهارشنبه. “درست مثل هر کس دیگری آنها را می خواهید به موفقیت و آنها می خواهند برای کمک به پیروزی تیم. بنابراین کمتر موفقیت شما بیشتر فشار شما را در خود قرار داده چرا که شما می خواهید به بخشی از آن شما می خواهید برای کمک به پیروزی تیم بیس بال بازی. KD را بدون استثنا به آن است.”

دیویس زده هفت بار در این فصل در 17 صفحه ظاهر. او همچنین با توجه به روز یکشنبه در چه بود 6-4 توسط یک را بیش فرشتگان در لس آنجلس.

یک سفر به سیاتل برای چهار بازی از سری بازی های با Mariners که جمعه شروع می شود. یک چهره Rockies right-hander, آلمانی, مارکز در روز چهارشنبه

“او خوب” بوش گفت: دیویس. “فقط مانند آن خواهد بود و در هر فصل زمانی که شما از طریق کشش کمی که در آن شما لازم نیست که به موفقیت است که شما می خواهید, شما نا امید. اما در همان زمان شما همچنین می دانیم که فردا یک روز دیگر است و شما باید برای بالا انداختن آن است.

“شما باید در آنجا به کار و آماده برای رفتن. این فقط مایه تاسف است که شما شروع فصل بود.”

لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر