یک: Khris دیویس بازدید اولین اجرای خانه, خفاش ها به صورت زنده در blowout پیروزی دریانوردان

نگرانی درنگ بیش از زمانی که و که در آن یک خفاش ها را از خواب بیدار. آیا این اتفاق به زودی به اندازه کافی است ؟ خواهد آن اتفاق می افتد همه در یک بار ؟ قطعا با استعداد رنگ و لعاب در طول هر صف وجود دارد به اندازه کافی آب به rub پنج برنده با هم.

پس از دوشنبه شب 11-1 پیروزی در سیاتل — ضربه زدن چپ دست پارچ Justus شفیلد از بازی قبل از ششمین دور — آن را ایمن می گویند که خفاش ها از خواب بیدار شدم. 10-اجرای ثروت باد اورده شامل هشت-اجرای پنجم زمین باز یافته Khris دیویس’ خانه اول اجرا از سال و رامون Laureano رسیدن به پایه چهار بار.

این یک را در زمان سه نفر از چهار نفر از ملوانان و حرکت به 6-4. در اینجا برخی از takeaways.

رامون Laureano نمی تواند متوقف شود

در حالی که بقیه از یک hitters هنوز هم در جستجوی یک بیت برای برخی از قوام گرم شدن به یک جدید, هنوز, فوری, فصل رامون Laureano آمد به فصل در روز 1 شلیک در تمام سیلندر.

در روز دوشنبه برنده Laureano جمع آوری دو بازدید, دو RBI و پیاده روی است. خود را در پایگاه های لود شده در دو اجرای تک مشتعل یک هشت-اجرای دو از پنجم زمین باز یافته. گفت: آمار سه اجرا لیزر home run — آبکاری تمام اجرا می شود, آنها می خواهم نمره.

در 31 در خفاش ها به عنوان دوشنبه Laureano رهبری تیم را در عملیات (.964) میانگین (.325) RBI (9) اجرا می شود (8) و SLG (.551) با .419 OBP.

علامت Canha است بی سر و صدا منجر به راه بیش از حد

Canha همیشه به نظر می رسد بر روی پایه به طور معمول خوب برای قوی در خفاش به حداقل تنظیم جدول. Canha است به مراتب پشت سر Laureano آماری. به عنوان روز دوشنبه بازی او کاهش .296/.459/.481with یک .941 OPS — خود .459 OBP آگهی های این تیم است.

رویکرد او اندازه گیری شده است به عنوان همیشه. او حلق آویز شکستن توپ مخالف راه برای RBI تک سهشنبه, او همچنین جلب هفتمین پیاده روی از فصل. او فقط هشت strikeouts.

فرانکی Montas است استرلینگ شروع

Montas نبود خود را با استفاده از شکاف های زیادی را در خود شروع می شود. خواسته جمعه چگونه او احساس با آن Montas گفت که امیدوار به پیشرفت با ادغام این بعد بیشتر به بازی.

“او در حال بازی صاریغ با شما بچه ها” مدیر باب ملوین گفت: روز بعد اضافه کرد که خود دارای گونه های برامده راه شاید دستکاری سراغ گزارش در او. Montas’ ناپدید شدن شکاف بود و مهمان مکرر در برابر دریانوردان در سومین سال شروع — چهار نفر از نه strikeouts آمد از طریق شکاف.

Montas به پایان رسید در نیمه اول سال 2019 مد: هفت نوبت چهار بازدید یکی به دست آورده اجرای چهار پیاده روی همراه با سراسیمگی از strikeouts. او آن همه در 99 زمین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر