به عنوان ژاپن COVID-19 موارد پرش 4 برابر آبه دولت راه اندازی پاسخ

sazae-san mask

“یک ماسک به ازای هر خانوار”. تصویر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی یک تقلید مسخره امیز از محبوب تلویزیون نشان می دهد “Sazae-san’ که در آن چند نسل از یک خانواده زندگی می کنند در زیر یک سقف است.

پس از ژاپن به نظر می رسد با موفقیت شامل COVID-19 در ماه فوریه و اوایل ماه مارس وجود داشته است نگرانی های رو به رشد این کشور به سمت یک انفجار از عفونت. اقدامات اعلام کرد در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل توسط دولت نخست وزیر شینزو آبه برای مقابله با بحران های آینده منجر به سردرگمی تمسخر و ویروسی و الگوهای رفتاری.

در تاریخ 1 آوریل پس از ژاپن تایید موارد COVID-19 تا به حال نزدیک به چهار برابر بیش قبلی ده روز دولت متعهد به توزیع ماسک صورت به 50 میلیون خانوار. اما پاسخ های عمومی به این طرح کمتر از مشتاق آن زمانی آشکار شد این طرح را تنها به دو ماسک در هر خانواده است و نمی خواهد حل مزمن ماسک کمبود در کشور است.

علاوه بر محبوب ژاپنی نسخه از “سقوط” الگوی رفتاری که lampooned این آبه دولت COVID-19 پاسخ بسیاری از زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن تقلید از ماسک طرح توزیع.

با استفاده از هشتگ #Abenomask خود را یک تقلید مسخره امیز از گل سرسبد Abenomics سیاست های اقتصادی توییتر ترکیب گنجانیده شده عکسهای از انیمیشن های محبوب, سینما, تلویزیون را نشان می دهد و بازی های ویدئویی مانند “زمزمه از قلب” “Spirited Away”, “گوگل” و “Sazae-san”.

“یک ماسک در هر خانواده است.” ژاپنی Twitterverse قادر بود تا به سرعت ad-lib پاسخ. این فوق العاده است که وجود دارد می تواند مانند یک بازی خنده دار و غریب چشم انداز در زمان مانند این.

[تصاویر در جهت عقربه های ساعت و از بالا سمت راست]: Spirited Away; Dugtrio یک نوع عکس که به نظر می رسد در threes; ساز-سن; زمزمه از قلب است.

یک تصویر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی(نگاه کنید به تصویر بالا) یک تقلید مسخره امیز از محبوب تلویزیون نشان می دهد “Sazae-san” که در آن چند نسل از یک خانواده است که همه زندگی زیر یک سقف باید سهم دو ماسک.

توسط 3 آوریل آبه دولت اعلام کرده بود خانواده هایی که دیده اند حقوق خود را نهفته COVID-19 خواهد دریافت خواهید کرد یک بار پرداخت نقدی از 300 ، 000 ین (3,000 تومان).

موفقیت های اولیه

صرفه جویی برای خوشه COVID-19 در اوزاکا واکایاما و قطعات هوکایدو ژاپن به نظر می رسید که تا حد زیادی موجود COVID-19 در فوریه و مارس با تشکر از شدت تمرکز بر خوشه شناسایی و با ردیابی از ژانویه تاکنون است. همانطور که در دیگر نقاط جهان در ژاپن نگرانی وجود دارد که برخی از COVID-19 مرگ و میر می رویم گزارش نشده در آمار رسمی پوشش مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر وجود دارد.

به عنوان گسترش بیماری در سراسر جهان آبه دولت انتقاد قرار گرفته بود برای تمرکز بیشتر بر روی حصول اطمینان از بازی های المپیک 2020 ادامه داد: به عنوان برنامه ریزی شده. اما در مارس 22, ژاپنی, کمیته ملی المپیک و کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد در مارس 22 بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد تا 2021.

در مارس 23, ژاپن, گزارش یک جهش بزرگ در COVID-19 عفونت و در نتیجه خواستار افزایش اجتماعی و دورى از جمله خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار و اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه اگر آنها می توانند.

مرگ کمدین محبوب نیروهای ژاپن به COVID-19 جدی

در حالی که بسیاری از مردم ژاپن شروع به تمرین های اجتماعی فاصله و در خانه باقی می ماند در طول ماه مارس, مرگ معشوق (اگر جنسیتی) کمدین و سرگرم کننده Shimura کن با توجه به COVID-19 مارس 29 به خانه آورد از این بیماری همه گیر به ژاپن است.

این خنده دار است.

دوشنبه, مارس 30 توکیو فرماندار Koike Yuriko یک “درخواست” به Tokyoites به عمل اجتماعی فاصله در حالی که فاقد هر گونه واقعی قوه مقننه برای اجرای چنین قوانین و مقررات. تا کنون, ژاپنی مرکزی دولت در برابر اجرای جدید آن اقدامات خاص که شبیه به وضعیت اضطراری قوانین در کشورهای دیگر می تواند کمک به تشویق اگر نه اجرا اجتماعی فاصله.

با توجه به ژاپن اساسی موجود است که قوی برای حمایت از آزادی های مدنی دولت را بسیار محدود قدرت را وادار به کسب و کار و شهروندان به اقامت کردن خیابان ها. در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در توییتر موضوع توسط ژاپنی به فارسی مترجم Derek Wessman کار کرده است که به عنوان یک دستیار در رژیم غذایی پارلمان ژاپن:

رهبران سیاسی در منطقه ای ژاپن نیز ارسال می شود مخلوط شده و یا به سادگی گیج کننده پیام در مورد تهدید است که COVID-19 هدیه به ملت است. فرماندار Ishikawa دعوت گردشگران از توکیو و دیگر قطعات از ژاپن برای لذت بردن از “هوای تازه” از ریاست, در حالی که فرماندار از لحاظ اقتصادی مهم استان آیچی پیشنهاد کرد که آلوده کردن دیگران با COVID-19 ممکن است مفید باشد.

ژاپن تصویب ” بسته کشور,’ روش

همانطور که در کشورهای دیگر پس از شروع COVID-19 بحران اقلیت های موجود در ژاپن گزارش کرده اند تبعیض است. برای مثال توجه رسانه ها متمرکز شده بر روی یک خوشه از COVID-19 نفر در شمال شرقی شهر سندای ظاهرا مشتعل توسط جمع غیر ژاپنی معلمان در میخانه بان میخانه رفتن.

اما چند روز قبل از 52,000 مردم شده بود را تشویق به جمع آوری در همان شهر به مشاهده رله مشعل المپیک با وجود نصب نگرانی در مورد تهدید COVID-19.

به عنوان جدی بودن تهدید سلامت ادامه داد: برای تبدیل شدن به آشکار ساکنان خارجی و اقلیت های موجود شروع به سرزنش برای COVID-19.

ضد خارجی تمایلات آشکار شد زمانی که یک قانونگذار اعلام کرد که تنها ژاپنی ساکنان باید واجد شرایط برای هر گونه برنامه های دولت با هدف ارائه کمک برای بیکاران.

همانطور که کشورهای دیگر در سراسر جهان انجام داده اند در مارس 1, ژاپن مسدود شده و شهروندان از حداقل 49 کشور از ورود. اندازه گیری نیز به ظاهر “قفل کردن” غیر ژاپنی ساکنان بودند که سفر در خارج از کشور از بازگشت به خانه, مگر اینکه آنها با عجله به سرعت به عقب. غیر ژاپنی ساکنان در این کشور ابراز سردرگمی و اضطراب در مورد خود وضعیت تا زمانی که مقامات اداره مهاجرت اعلام کرد سه ماه دیگر تمدید برای تمدید ویزا.

در ضمن وضعیت نامشخص در ژاپن باعث شده است که ایالات متحده و کشورهای دیگر به طور مستقیم شهروندان خود به خانه می آیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>