FREMONT — بی خانمان مردمی زندگی در rv ها فقط قدم دور از تسلا ساختمان همراه فرمونت را کاتو جاده آموخته اند که آنها تنها حدود یک ماه قبل از آنها در حال بوت از منطقه برای خوب است.

این شهر ظاهرا ممکن است در ادامه قرار دادن تخته سنگ و بدون پارکینگ علائم همراه بخش دیگری از جاده شانه که در آن افراد بی خانمان و کامیونداران در حال حاضر پارکینگ, به عنوان آن را در اوایل این ماه برای کشش از همان جاده در نزدیکی Seagate هر چند مقامات شهرستان را تایید نمی کند اگر این برنامه را بيرون رفت.

آخرین هشدار می آید بیش از یک سال و نیم پس از شورای شهر به کارگردانی کارکنان به کشف و ایجاد یک تعیین منطقه امن پارکینگ برای زندگی مردم در rv ها و وسایل نقلیه برای استفاده و برخی از ساکنان و councilmembers نگران این شهرستان را عدم پیشرفت در ایجاد چنین یک برنامه است.

این شهر در عین حال مدعی است که خود را “منابع محدود” شده اند با تمرکز بر آماده سازی این شهر برای اولین بار بی خانمان های ناوبری مرکز است که تا پشت تالار شهر و انتظار می رود برای باز کردن در اواسط سال.

یک شهر سایت متمرکز در این شهر چند روش مرحله به مرحله برای پاکسازی بزرگ-دکل کامیونداران و افراد بی خانمان زندگی می کنند در امتداد شانه 1.3-کشش مایل کاتو جاده گفت که از روز دوشنبه در این شهرستان است که در ادامه به بررسی اولین مرحله از تلاش خود برای روشن شدن این منطقه است.

اما چند نفر زندگی در rv ها در امتداد جاده شهر گفت: کارگران همراه با یک افسر پلیس آنها را بازدید بیش از آخر هفته و به آنها هشدار داد که نیاز به ترک این منطقه در حدود یک ماه.

“مردم در حال رفتن به باید به جایی بروید اگر شما می دانید ؟ مهم نیست که چه چیزی مانع آنها در حال رفتن به قرار داده تا اگر وجود دارد یک نقطه باز مردم در حال رفتن به در آن گفت:” تام آویزان که اردوگاه در کنار جاده در یک ون در حالی که کار برای حمایت از خانواده اش زندگی می کنند که در اجاره در سن خوزه.

“از آنجا که مردم می خواهید به امن برای یک, مردم می شود, حقوقی و ما فقط نمی خواهید به قطع توسط ماموران گفت که ما در اشتباه هستید نقطه” آویزان گفت.

“به همین دلیل ما باید به بیرون آمدن در اینجا در هیچ کجای زمین است. و در حال حاضر آنها می خواهند ما را به جایی بروید. آن را مانند که در آن ما برای رفتن به محل های دفن زباله?”

یک شهرستان سخنگوی Cheryl طلایی معوق به وب سایت شهر وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه ریزی برای بقیه کاتو جاده و اینکه آیا آنها ادامه خواهد داد به جای تخته سنگ و نداد هر بیشتر.

برخی از بی خانمان مردمی در این سایت گفت: آنها دریافت 25 دلار کارت هدیه برای هدف و شورون از همان کارکنان شهرستان هشدار داد که آنها در مورد داشتن یک ماه باقی مانده است. این کارکنان نیز توصیه می شود برخی از مردم در مورد شبکه امنیت اجتماعی برنامه های آنها ممکن است واجد شرایط برای. این شهر قبلا توزیع کارت های هدیه در هنگام پاکسازی دیگر بی خانمان encampments.

برای سال بیشتر و بیشتر کامیونداران تا به حال شده است با استفاده از شانه کاتو به عنوان بداهتا کامیون را متوقف و در طول چند ماه گذشته افراد بی خانمان در rv ها و ماشین ها نیز گرفته شود تا محل اقامت وجود دارد.

تنها چند هفته پس از انتشار این خبر سازمان گزارش در مورد همگرایی کامیونداران و افراد بی خانمان این شهر اعلام کرد این امر شروع به پاکسازی این منطقه با استناد به نگرانی های ایمنی در امتداد نماي جاده در نزدیکی یک بزرگراه و شکایت از کسب و کار در این نزدیکی هست به عنوان اصلی رانندگان از این تصمیم.

هر چند این شهر پاک یک بخش از شانه در اوایل این ماه یک زن و شوهر ده کامیونداران و چند نفر بی خانمان در حال حاضر هنوز هم پارکینگ همراه دیگر بخش جاده

یک هفته پس از برخی از ساکنان و طرفداران مسکن با انتقاد از کاتو جاده رفت و برگشت کارکنان گفت: شورای شهر است که پیشرفت کمی ساخته شده بود در ایجاد یک امن پارکینگ برنامه.

“این مکان امن 24 ساعته مرکز درمان در اصل (بی خانمان ناوبری مرکز) در بازگشت از شهر سالن بسیار مهم و گفتگو برای این جامعه به” شهر Manager علامت Danaj گفت: این شورا در فوریه. 18 جلسه.

“هدف ما این است که همچنان به حرکت رو به جلو و آماده سازی و یادگیری و شناسایی مکان های امن پارکینگ, اما در عین حال هدف ما در حال حاضر به باز کردن HNC و آن را موفق,” او گفت:.

“من می دانم که ما انجام داده ایم زیادی و منابع ما واقعا محدود اما من کمی شگفت زده به شنیدن این که این آمد تا تقریبا دو سال پیش در حال حاضر و ما هم فقط از نوع کاوش” Councilwoman جنی Kassan گفت: در این نشست است.

“به نظر می رسد بیشتر پیشرفت می تواند ساخته شده اند در این موضوع,” او گفت: در پاسخ به کارکنان که گفت مداوم بودجه منبع و محل مناسب برای برنامه در حال چالش های آنها نیاز به آدرس.

برخی از ساکنان مانند Vinita Verma, توافق کرد و گفت: این شهرستان باید نمیفهمد امن پارکینگ راه حل قبل از شروع به پا زدن مردم از کاتو جاده منطقه است.

“اگر ما در حال انجام مشق شب ما قبلا اگر ما نگاه کرده بود در راه حل های ممکن است قبل از خرید آن تخته سنگ جامعه را واقعا آن را قدردانی,” ورما گفت.

“از آنجا که شما نمی توانید به انجام کارهای عقب مانده است. شما باید برای برنامه ریزی برای اولین بار و پس از آن اقدام نه اقدام و سپس طرح,” او گفت:.

کارکنان شهرستان گفت: در این نشست از آنها انتظار می رود به ارائه جزئیات بیشتر در مکان های بالقوه برای امن پارکینگ و برآورد هزینه در حدود 90 روز است.

لین Shipman زندگی می کند که در یک RV همراه کاتو به طور مستقیم در سراسر از یک تسلا مهندسی ساختمان گفت: به نظر می رسد “اجتناب ناپذیر” است که او و دیگران خواهد بود مجبور به ترک و فکر می کند در دراز مدت راه حل های مسکن مورد نیاز در اطراف گران منطقه خلیج.

“ما پرداخت می شود $10,000 برای این camper شما حتی نمی توانستم 4 ماه اجاره در جایی که” او گفت:.

Shipman گفت: این شهرستان باید قادر به دیدن که وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر مردم زندگی در rv ها و اعضای کمپ در آینده نزدیک نه کمتر و آنها باید آماده برای که نه فقط حرکت مردم همراه است.

“از خواب بیدار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im