به عنوان بچه ها کمتر فوتبال بازی بیمارستان دیدم یک قطره بزرگ در بازديد ER

توسط جن کریستنسن | ایسنا

نرخ کودکان و نوجوانان ورزش و تفریح و سرگرمی-مرتبط با اتاق اورژانس برای صدمات ناشی از ضربه مغزی کاهش یافته است 32 درصد از سال 2012 تا سال 2018 پس از بیش از یک دهه افزایش نرخ, یک مطالعه جدید می یابد.

این کاهش به نظر می رسد تا حد زیادی مربوط به کاهش تعداد کودکان و نوجوانان بازی مقابله با فوتبال و افزایش تماس اضافی محدودیت های قرار داده در این بازی است.

نتایج منتشر شد پنج شنبه در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را گزارش هفتگی. مطالعه نگاه به سوابق از ملی الکترونیکی آسیب سیستم نظارت-همه صدمه برنامه برای 2001-2018.

در آن زمان وجود داشت به طور متوسط 283,000 ما به اورژانس برای کودکانی که تا به حال ورزش یا تفریح و سرگرمی-مرتبط با صدمات ناشی از ضربه مغزی در طول سال 2010 تا 2016. حدود 45 درصد از این آسیب به سر شد تماس های مربوط به ورزش. حدود 25 درصد صدمات سر از مقابله با, فوتبال, ورزش با کمترین تعداد از صدمات ناشی از ضربه مغزی.

از آسیب مغزی تروماتیک خفیف ممکن است بر سلول های مغز به طور موقت اما جدی تر از صدمات ناشی از ضربه مغزی می تواند منجر به عوارض دراز مدت و در برخی موارد حتی مرگ.

برای بسیاری از کودکان و پزشکان می گویند که بهتر است در چند هفته اما آن را گاهی اوقات می تواند تا یک ماه. حدود یک چهارم تا یک سوم از کودکان علائم است که آخرین طولانی تر از یک ماه به خصوص اگر آنها به حال بیش از یک TBI گفت: دکتر جان Leddy یک متخصص در این زمینه است. او درگیر در مطالعه است.

“وجود دارد برخی از نگرانی های بالقوه در دراز مدت آسیب, اما ما نمی دانیم که واقعا در خطر است. ما نیاز به تحقیقات بیشتر” گفت: Leddy بالینی استاد گروه ارتوپدي در Jacobs دانشکده پزشکی و علوم پزشکی در دانشگاه بوفالو.

در حالی که فوتبال همچنان یکی از محبوب ترین ورزش ها برای کودکان و نوجوانان و تعدادی از بچه های بازی در فوتبال جوانان برنامه های کاهش یافته است 24 درصد از سال 2010 که به احتمال زیاد یکی از دلایل بهبود در نرخ مطالعه در بر داشت.

وجود دارد که 39 درصد کاهش در فوتبال مربوط TBIs بین های 2013-2018 انجام دهد.

فوتبال برنامه نیز قرار داده بیشتر در مقابله و تماس با محدودیت در بازی. مقابله با حساب دو سوم از ضربات مغزی و دیگر TBIs در میان دبیرستان بازیکنان فوتبال. تکنیک های مقابله که کاهش قرار گرفتن در معرض سر می تواند به کاهش خطر ضربه مغزی را به میزان 33 درصد این مطالعه نشان داد.

Leddy متوجه این روند است.

“من متوجه شدم که بیشتر در چند سال گذشته شاید دو یا سه سال اخیر شاید آن را در زمان کمی از زمان را در راه خود را به بوفالو” Leddy گفت.

او گفت که او می کند را ببینید, فوتبال, آسیب, اما, احتمالا به این دلیل که در آن او زندگی می کند در کشور او همچنین می بیند بسیاری از hocky مربوط به آسیب به سر.

شده است وجود ندارد و به همان اندازه از کاهش استروژن بازدیدکننده داشته است غیر از فعالیت های فوتبال. نویسندگان فکر می کنم که ممکن است به دلیل عدم وجود شواهد مبتنی بر استراتژی های پیشگیری برای کسانی که در ورزش وجود دارد و نیاز به تحقیقات بیشتری برای کاهش این اعداد.

این گزارش دارای محدودیت است. نویسندگان فکر می کنم آسیب نرخ دست کم گرفت پس از این گزارش آدرس تنها بچه ها که تحت درمان قرار گرفتند در ER. بسیاری از بازیکنان مصدوم آیا به دنبال چنین کمک کند. این نویسنده همچنین گفت: آن را سخت به بگویید که از این اطلاعات دقیقا اگر کاهش آسیب های مرتبط با مداخلات کاهش مشارکت و یا ترکیبی از هر دو.

شده است وجود دارد رشد آگاهی از پیامدهای بلند مدت از فوتبال مربوط به صدمات سر است که افزایش فشار به محدودیت های اضافی و اقدامات ایمنی.

Leddy فکر می کند این تغییرات به فوتبال جوانان کمک کرده اند.

کاهش تماس در عمل آموزش کودکان و نوجوانان برای مقابله با متفاوت و به طور کلی آگاهی از چگونه سر آسیب جدی می شود و باید همه کمک به کاهش تعداد او فکر می کند و او فکر می کند آن را خوب روند.

“پیشگیری همیشه بهتر از تلاش برای درمان چیزی” Leddy گفت.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>