به عنوان انتخابات بافندگی صربستان پیشرو حزب می خواهد برای دفاع از شهروندان از دایناسورها

عکس: Screencap از ویدئو کلیپ های دایناسور در تعقیب یک مسافر زمان توسط صربی مترقی ،

صربستان وارد انتخابات سکوت قبل از رای گیری برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه, ژوئن 21, است که احتمالا چیز خوبی است.

از بزرگترین احزاب مخالف اعلام کرده اند تحریم سرزنش دولت برای عدم ارائه شرایط برای برگزاری انتخابات عادلانه — از جمله آزادی رسانه ها — موضوع مشارکت گرفته شده اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به منظور تضعیف مشروعیت حاکم و احزاب برخی از گروه های مخالف مانند “اجازه ندهید بلگراد D(r)خود” (“Ne da(vi)mo بلگراد” در صربستان) برگزار شد.

یکی از جدید ترین در مقابل پارلمان های خود را نماد اردک لاستیک.

صدای جیر جیر: امروز در مقابل مجلس #Boycott2020 فردا در پایان محاکمه به Jutka در Kruševac #JusticeForMarijaLukic #JusticeForAllWomenOfBrus
ویدئو: امروز ما در مقابل مجلس. ما از شهروندان برای پیوستن به تحریم های جعلی انتخابات در روز یکشنبه. در حالی که مبارزه برای آزاد و دموکراتیک صربستان در حال وقوع است یکی دیگر از مبارزه در حال وقوع است فردا در Kruševac محاکمه [مشکوک درنده جنسی] Milutin Jeličić Jutka و ما امیدواریم که برای عدالت برای Marija Lukić و همه زنان از بروس.

در ژوئن 17 روز قبل از دوره سکوت حاکم صربی مترقی حزب (SNS) به این نتیجه رسیدند آن سری از بحث برانگیز انتخابات ویدئوها با یکی از پرداختن به افرادی که پرهیز از رای گیری.

این ویدئو با عنوان “باقی نمی ماند در گذشته رای گیری برای آینده!” دریچه ویروسی در سراسر منطقه بالکان. در یک هشدار لحن کلیپ ارائه شهروندان که خواهد ماندن در خانه در روز انتخابات روز یکشنبه را به عنوان به طور بالقوه مسئول مرگ اقتصاد و هرج و مرج است که می امدن اگر اپوزیسیون متحد.

این پیام بود تکمیل یک فیلم نشان دادن “مردم دیوانه” — مبارزه در خیابان ها و غارت.

اگر این ویدئو به پایان رسید وجود دارد که می تواند کاملا استاندارد نابود.

اما مبارزات انتخاباتی آگهی سپس به یک مکان عجیب و غریب.

Када схватите да сте направили велику грешку, јасно вам је да не можете платити кирију. Када схватите да не можете платити кирију, једино што вам преостаје је да направите времеплов, вратите се назад кроз време и гласате. Када употребите времеплов који сте направили како би сте се вратили уназад и гласали, случајно се вратите у далеку прошлост и поједе вас диносаурус!
Зашто би сте хтели да вас поједе диносаурус? Немојте остати у прошлости, гласајте за будућност!

در زمانی که شما متوجه شما ساخته شده است یک اشتباه بزرگ خواهد بود آن را روشن است که شما نمی توانید پرداخت اجاره. هنگامی که شما نمی توانید پرداخت اجاره بها تنها چیزی که سمت چپ برای شما به انجام است برای ساخت یک ماشین زمان در زمان به عقب بروید و رای بدهید. هنگامی که شما با استفاده از ماشین زمان شما ساخته شده است به بازگشت به عقب در زمان و رای شما ممکن است به طور تصادفی سفر به گذشته های دور و خورده توسط یک دایناسور!
چرا شما می خواهم به خورده شدن توسط یک دایناسور ؟ باقی نمی ماند در گذشته رای گیری برای آینده!

حکم SNS است نام آن را در لیست انتخاباتی خود رهبر Aleksandar Vučić که در حال حاضر رییس جمهور کشور با وجود این انتخابات که مجلس و نه ریاست جمهوری ،

SNS صرف آن کمپین ترویج Vučić را کیش شخصیت, نقاشی بر روی رئیس جمهور وقت در طول یک بیماری همه گیر و به طور کلی تخلیه منابع دولتی. این بعید است که برای به دست آوردن حزب هر گونه توجه از مبارزه با فساد مقامات ،

اسکرین شات از وب سایت حزب سوسیالیست صربستان با انتخاباتی خود را با شعار “ما ایستاده شرکت” (Ми стојимо постојано) در هدر.

آن اسمی رقیب حزب سوسیالیست صربستان یک کاربر عضو پوپولیستی ائتلاف حاکم ساخته شده است کمپین اشتباه از خود را دارد.

که حزب botched اولیه آن کمپین تصویری مبتنی بر عبارت “تعداد ما” — یک عبارت مشهور ساخته شده در یک بار محبوب یوگسلاوی patriotic song — ساخت زامبی انیمیشن از رای دهندگان به centrepiece.

خود را پیگیری شعار “ما ایستاده شرکت” (“Mi stojimo postojano” در صربستان) گرفته شده به طور مستقیم از آهنگ “هی اسلاوها” – سرود منحل یوگسلاوی.

Ми стојимо постојано
Кано клисурине,
Проклет био издајица
Своје домовине!

ما ایستادگی
مانند بزرگ صخره
ممکن است او بود سر در گم خائن
از میهن خود!

SPS رسمی کمپین ویدئوها تمایل به استفاده از موسیقی از یوگسلاوی سابق از جمله به عنوان ضد فاشیستی حزبی آهنگ ها از جنگ جهانی دوم مانند “از طریق دره ها و بیش از تپه.”

طنز از این واقعیت است که این حزب و آن اواخر رهبر سال Milošević میان رئیس عاملان خونین نابودی یوگسلاوی شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط رسانه های جریان اصلی.

همچنین استفاده بیش از در حال تناقضات ایدئولوژیک. مانند این واقعیت است که حزب سوسیالیست وب سایت به عنوان یک ویژگی کلیدی یک عکس از رهبر آن صربی وزیر امور خارجه Ivica Dačić نما با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — یک سیاستمدار که معمولا در نظر گرفته شود یک مخالف سوسیالیست.

همه این پارادوکس کنار صربستان در حال آماده شدن برای رای دادن. تعداد افرادی که در حال حمایت از تحریم ناشناخته باقی خواهد ماند تا زمانی که یکشنبه شب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>