به عنوان COVID-19 عفونت افزایش ژاپن, راه اندازی, سفر, یارانه, کمپین

Pontocho, Kyoto, August 2019

Pontocho Kyoto, جولای 2019. Pontocho محبوب است با گردشگران و ژاپن را در رفتن به کمپین تشویق مردم به بازدید از مکان های مثل این یکی. عکس Nevin تامپسون.

پیام های مخلوط از توکیو متروپولیتن دولت است که از مردم می خواست که به محدودیت های غیر ضروری در سفر, در مقابل دولت مرکزی 1.68 تریلیون ین (15 میلیارد دلار) “رفتن به سفر” کمپین که با هدف افزایش داخلی, گردشگری قرار داده اند ژاپن در یک “اتصال دو” بیش ویروس.

چهار شنبه, جولای 22, توکیو فرماندار Koike Yuriko خواسته ساکنان پایتخت به “عمل به عنوان اگر موج دوم (از COVID-19) در حال حاضر است.” با جمعیت 15 میلیون توکیو باقی مانده کانون از آخرین افزایش در COVID-19 نفر در ژاپن است. منطقه شهری را شناسایی کرده حداقل 5000 موارد COVID-19 بنابراین در ماه جولای یا حدود 45 درصد از عفونت پس از شروع این بیماری همه گیر.

در طول هفته از 20 ژوئیه در توکیو تجربه روزانه خود به بالاترین نرخ از تایید coronavirus موارد تا کنون با تعدادی از عفونت بیش از 200 به مدت شش روز در یک ردیف در توکیو. نگرانی وجود دارد وجود دارد می تواند یک انفجار COVID-19 در توکیو در ماه اوت.

دیگر شهرستانها عمده در ژاپن از جمله اوزاکا و فوکوئوکا همچنین تجربه افزایش تعداد COVID-19 نفر در ماه ژوئیه در حالی که جزیره ای جدا از جامعه سادو آن دیدم اولین مورد از این بیماری است. Yoron یک جزیره کوچک در جامعه ژاپن در غرب دور است که بسیار محبوب است با گردشگران دیده است 34 عفونت تا کنون با 5 در هفته گذشته.

با وجود روزانه افزایش تعداد COVID-19 موارد تا پایان این هفته و با شروع از چهار روز آخر هفته طولانی در جولای 24, نخست وزیر شینزو آبه نادیده گرفتن سیاست های دولت تا به حال هنوز هم حاضر به اعلام وضعیت اضطراری بیان کرد این وضعیت هنوز هم “تحت کنترل است.” ژاپن اعلام کرده بود در سراسر کشور وضعیت اضطراری یک بار قبل از اینکه در آوریل و مه که آیا مدیریت به کاهش تعداد روزانه عفونت.

“شکستن” توکیو شهری, علائم روز اول خود را با بیش از 300 مورد جدید از COVID-19 (از جولای 22)

در عوض آبه شینزو دولت ادامه داد: با برنامه های خود را برای راه اندازی آن “رفتن به ژاپن” کمپین روز پنج شنبه, جولای 22, و شروع از چهار روز آخر هفته طولانی. “رفتن به ژاپن” کمپین را فراهم می کند مسافران با انواع یارانه ها در پوشش سفر و اقامت تا 20 ، 000 ین (200 دلار) در هر فرد در هر شب برای گردشگران داخلی در 40 استان در سراسر ژاپن است.

با توجه به آن تعداد بیشتری از عفونت پس از شروع این بیماری همه گیر توکیو حذف شده است به عنوان یک مقصد گردشگری. این متوقف نمی گردشگران از توکیو از سفر در سراسر ژاپن از جمله به استان ایواته است که تجربه هیچ مورد از COVID-19 در همه.

(ترجمه مقاله عنوان) “رفتن به ژاپن کمپین” سفر فرود در استان ایواته که تا به حال صفر موارد COVID-19 تا کنون.

واکنش های عمومی مخلوط شده است. ژوئیه 24, نظرسنجی پیشنهاد شده است که بسیاری از مردم ژاپن فکر می کردند که در آینده وضعیت اضطراری است که تنها لازم است برخی از مناطق که در آن COVID-19 یک مشکل جدی است و نه کل کشور. سایر نظرسنجی ها نشان داده اند مخالفت های شدید به COVID-19 طرح است.

نیز وجود دارد در حال ظهور گزارش از فساد اداری از جمله رشوه به سیاستمداران که پشتیبانی 1.68 تریلیون ین “رفتن به ژاپن” در مبارزات انتخاباتی. مدیریت برنامه ریزی شده است برون سپاری به یک آژانس مسافرتی به جای تحویل در خانه توسط دولت است.

در همین حال وجود دارد برخی از تعجب بیش از چگونه “رفتن به سفر” شعار انتخاب شد:

(ترجمه مقاله عنوان) است “رفتن به سفر” گرامر نادرست (به زبان انگلیسی)? “این کلمات در زبان انگلیسی است که بسیاری از مردم ژاپن می دانم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر