به عنوان coronavirus تست چرخ دنده های تخصصی سواب در حال اجرا در سراسر کشور

این نازوفارنکس سواب مورد نیاز برای coronavirus آزمون کاملا متفاوت از خود را استاندارد Q-راهنمایی — و انفجار نیاز برای آنها ایجاد کرده است یک تنگنا در افزایش تقاضا برای تشخیص.

این سواب باید بلند و لاغر به اندازه کافی برای رسیدن به نازوفارنکس قسمت فوقانی گلو پشت بینی است. آنها باید ساخته شده از الیاف مصنوعی و می تواند یک محور چوبی. و نه می تواند آنها حاوی کلسیم آلژینات, یک ماده به طور معمول استفاده می شود برای سواب نکاتی در مراقبت از زخم است که می تواند کشتن ویروس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این سواب در حال حاضر به طور خاص توسط CDC و غذا و دارو دستورالعمل مناسب برای بسیاری از coronavirus تست. هنگامی که با استفاده از آنها به طور معمول از طریق پست در حمل و نقل ویال پر از یک راه حل شناخته شده به عنوان “ویروسی حمل و نقل, رسانه های” نگه می دارد که این ویروس ازمایشی.

در حالی که هفته گذشته کمبود بحرانی شد یک معرف شیمیایی مورد استفاده در تست های تشخیصی در حال حاضر تخصصی سواب هستند مبرم تقاضا با توجه به Soumi Saha یک داروساز است که مدیر ارشد, از, دفاع, برای, برتر, Inc., یک گروه خرید سازمان که procures لوازم برای 4,000 ایالات متحده بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی. به عنوان تست در نهایت رمپ در ایالات متحده و بیمارستان و به خصوص با داشتن یک زمان سخت گرفتن به اندازه کافی از این سواب Saha گفت.

“ما مردمی که نمی توانند دست روی هر یک از آنها در حال حاضر” ساها گفت. “بیمارستان می خواهید به انجام بخشی خود را و می خواهید به گسترش دسترسی به, تست, اما آنها صالح توسط این واقعیت است که آنها نمی توانند دسترسی واقعی سواب.”

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb با اشاره به در توییتر در روز دوشنبه که عدم سواب می تواند جدید تنگنا حتی به عنوان تعدادی از سایت های با ظرفیت آزمون, افزایش, نمایشگاه که ضعیف ترین حلقه در زنجیره تامین می شود عامل محدود کننده است.

میسوری شده است از جمله مکان هایی دیدن کمبود سواب, دولت, وزارت بهداشت و خدمات سالمندان سخنگوی Cox Lisa تایید بیش از آخر هفته. انتاریو, کانادا به علاوه شهرستان در واشنگتن و میشیگان اعلام کرده اند که محدودیت در سواب ایجاد شد یک logjam در تست قابلیت های, با توجه به گزارش های خبری. Axios اولین گزارش ملی سواب کمبود در هفته گذشته.

بخشی از مشکل نهفته است در طبیعت از زمان آزمون روش برای COVID-19. به طور معمول یکی از نیاز به استفاده از دو سواب برای هر نفر: یک سواب برای آنفولانزا آزمون به طور بالقوه حکومت نیاز به یک coronavirus آزمون دیگری برای coronavirus اگر آنفولانزا تست منفی است.

از سواب یک محصول است که تنظیم انحصاری و تخصصی آنها سخت را در پرواز ساها گفت. که فشار اضافی بر روی دو تا از بزرگترین تولید کنندگان.

یکی از آنها پیوریتن محصولات پزشکی مستقر در Guilford مین کار کرده است به نگه دارید تا با تقاضا حتی به عنوان نیروی کار خود را مانند بسیاری در آمریکا شده است متاثر از گسترش ویروس سخنگوی تیموتی Templet گفت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی همراه با گروه های کاری از کاخ سفید و دیگر آژانس های فدرال شده است در گفتگو با این شرکت طی هفته گذشته برای تغییر مسیر برخی از قابلیت های ساخت و دور از مشتریان دیگر به COVID-19 تخصص سواب تولید Templet گفت.

در حال حاضر, Templet برآورد پیوریتن تولید بین 800000 و یک میلیون سواب یک هفته است که می تواند به COVID-19 تلاش. اگر دولت تصمیم به تغییر مسیر ساخت آن تلاش قطع عرضه آن در دیگر محصولات پزشکی برای موارد مانند آنفولانزا کیت, آن می تواند میلیون ها نفر بیشتر است.

هنوز Templet گفت که ramping تا تولید به طوری که شدت را چند هفته به طور کامل از زمین با توجه به قابلیت های ساخت و پروتکل.

Templet گفت HHS برنامه ای برای باز کردن 37 تست سایت در سراسر کشور در روزهای آینده به حساب برای افزایش تست نیاز دارد که نیاز به حتی بیشتر تخصص سواب. او همچنین گفت: دولت با توجه به گسترش آن توصیه می شود تست مواد گزینه اجازه می دهد تا به صورت کلی تر بینی سواب به نگه دارید تا با افزایش تقاضا تست.

FDA سخنگوی استفانی Caccomo گفت: در یک ایمیل که آژانس آگاه است “زنجیره تامین فشار در به دست آوردن مواد خاصی برای اجرای تست” و آن است که در ادامه به بررسی گزینه های دیگر برای نمونه مجموعه منابع که آن را در وب سایت خود را.

یکی دیگر از تخصص های گرد و خاک تولید کننده Copan Diagnostics, Inc., است که در این منطقه لمباردی در شمال ایتالیا است که کار 24/7 در “تلاش فوق العاده ای” برای تولید محصولات مانند آن CDC توصیه می شود و ثبت اختراع محافظت FLOQSwabs در حالی که همه درخواست مشتریان و توزیع کنندگان به جیره سفارشات به حداکثر رساندن خروجی سخنگوی Gabriela فرانکو گفت: در یک ایمیل.

در حالی که تولید در یک منطقه ضربه سخت رمان coronavirus که در آن بسیاری از کار های دیگر را متوقف کرده است فرانکو گفت: دولت ایتالیا اجازه داده است کسب و کار به تولید ادامه دهیم. و آن را در حال همکاری با مقامات محلی و ملی بر حفظ تولید بالا در مورد سختگیرانه تر سلامتی محدودیت به تصویب رسید.

Copan می تواند تولید 720,000 تخصصی سواب در یک روز و به عنوان بسیاری از 100 میلیون دلار در هر سال برای بازار جهانی با توجه به سوابق این شرکت در زمینه های 2018 ثبت اختراع طرح دعوی در دادگاه.

در میان بحران Copan مدیر عامل استفانیا Triva گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که شرکت در حال کار دور ساعت به نگه دارید تا با تقاضا است.

“بدون تعهد کامل و فداکاری از همه کارکنان ما نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به این غیر منتظره در تقاضا” Triva گفت. “COPAN بیش از 660 نفر از کارکنان بسیاری از آنها زنان هستند و بدون تردید پس از آگاهی از Coronavirus اورژانس را به شدت از پنج روز کار و دو شیفت به مدت هفت روز کاری و شیفت شب نیز می باشد.”

حجم Copan سواب ورود در ایالات متحده افزایش یافته است با توجه به داده ها از واردات نابغه که آهنگ کشتی کانتینر ورود به آمریکا پورت. شش تن از Copan فرهنگ سواب وارد در بندر نورفولک ویرجینیا در مارس 4. قبل از آن 4.5 تن از سواب وارد در همان پورت on Jan. 20. این سواب سپس تمایل به رفتن به آزمون های داخلی-کیت اسمبلر که بسته بندی آنها برای مراقبت های بهداشتی استفاده کنید.

نیوجرسی-بر اساس Becton Dickinson و شرکت ، پیشرو اسمبلر از این کیت های درگیر در ramping تا coronavirus تست دیده است بسیار بالا تقاضا برای سواب محصولات امسال, سخنگوی شرکت Troy Kirkpatrick گفت. اما در حال حاضر که Copan است “عملیات در حال اجرا 24/7” برای افزایش تولید Kirkpatrick گفت: “ما خواهد بود ارائه صدها نفر از هزاران نفر از سواب به بازار ایالات متحده در هر هفته.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>