مبتلا به اوتیسم شدید شناختی معلولیت و اختلال خود برنامه آموزشی فردی تماس برای گفتار درمانی تطبیقی آموزش و پرورش فیزیکی و کاردرمانی مادرش گفت:.

حتی قبل از مدرسه خود را توقیف دلیل اعتصاب معلمان — و پس از آن بسته نگه داشته در تلاش برای جلوگیری از coronavirus او گرفتن تمام خدمات که به او عنوان شد, او گفت:.

در حال حاضر به عنوان پل و بقیه دولت سوار بر حداقل پنج هفته آموزش از راه دور, چشم انداز خود را برای گرفتن آموزش و پرورش نگاه به طور فزاینده ای تیره و تار.

“من قطعا نمی تواند او را سرگرم در یادگیری خود را به مدت هفت ساعت در روز” Bitenc گفت. “من فکر می کنم او می خواهید شاید 10-15 درصد از آنچه که او می خواهم در کلاس عادی.”

زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور مدارس بسته مارس 18 به معلمان زمان برای آماده شدن برای آموزش از راه دور آموزش و پرورش کمیسر مریم Cathryn Ricker خواست مسئولان مدرسه به توجه ویژه خود را به آسیب پذیر ترین دانش آموزان — کسانی که با معلولیت های انگلیسی زبان آموزان و بی خانمان و همچنین سرخپوستان آمریکایی.

“این یکی از دلایل ما می خواستیم این برنامه ریزی زمان,” او گفت: در مصاحبه اخیر است.

“اگر شما در حال فکر کردن در مورد دانش آموزان خود را با بزرگترین نیازهای اولین … سپس شما در واقع ساخت یک برنامه که با بقیه دانش آموزان به عنوان به خوبی.”

برای آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان در خاص است که یک چشم انداز دلهره آور.

تشدید مشکل

برخی از شهرها و ایالات متحده که در آن مدارس تعطیل هستند به دلیل COVID-19 تصمیم گرفتند به ارائه آموزش از راه دور به هر کسی از ترس است که ناتوانی خود را به طور مناسب آموزش دانش آموزان معلول را اجرا گرفتار فدرال معلولیت ،

ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پس گفت: مدارس نباید با استفاده از قانون فدرال به عنوان بهانه ای برای تدریس به دانش آموزان است.

“این گروه به رسمیت می شناسد که شرایط استثنایی ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه آموزش و پرورش ویژه و مرتبط با خدمات و پشتیبانی ارائه شده به دانش آموزان معلول و بخش ارائه خواهد شد, انعطاف پذیری,” او گفت:.

مت ریش تراش, یک, دبیرستان, علوم و مطالعات اجتماعی معلم در شمال, دانشگاه, دبستان, یک, مینیاپولیس, منشور مدرسه گفت: دولت نبود فضاي خدمت آموزش و پرورش ویژه کودکان و نوجوانان قبل از COVID-19 همه گیر رسید. آموزش از راه دور تنها آمار و ارقام به تشدید شکاف دستاورد.

پدر و مادر یکی از دانش آموزان خود را از دست رفته یک IEP جلسه هفته گذشته که قرار بود به آنها را آماده برای هفته های آینده آموزش از راه دور.

“این مربوط به فکر کردن در مورد (دانش آموزان) در خانه در تمام طول روز و با بزرگسالانی که نمی روت و از نظر قانونی واجد شرایط برای حمایت از آنها,” او گفت:.

بیش از یک خانواده بوده و قابل دسترسی از مدارس بسته شده است.

“وجود دارد برخی از کودکان و نوجوانان است که ما فقط به معنای واقعی کلمه نمی تواند ahold از. آن را ترسناک” ریش تراش گفت.

بدون در مدرسه گزینه

دن استوارت, وکیل قانون از کار افتادگی مرکز ارائه می دهد که کمک های حقوقی رایگان به عنوان دولت تعیین شده و حفاظت و حمایت سیستم نگرانی رهبران مدرسه نیست به طور کامل فکر کردن چگونه برای پاسخگویی به نیازهای متنوع دانش آموزان است.

“قصد دارد به مشکلات قابل توجهی برای کودکان و نوجوانان معلول به خدمات دسترسی به,” او گفت:. “آنها فقط نمی خواهید برای بهره مندی از خدمات آنلاین.”

استوارت فکر می کند برخی از دانش آموزان با معلولیت باید اجازه چهره به چهره آموزش و خدمات درمانی در تنظیمات گروه در مدارس.

“فقط آموزش از راه دور بودن پاسخ برای همه, من فکر می کنم که کوتاه اندیش و من فکر می کنم که اساسا نادرست است.”

کار خلاقانه’

دولت وزارت آموزش و پرورش می گوید که تحت فرماندار اضطراری, سفارش, مدارس ممکن است مورد استفاده قرار گیرد تنها برای مراقبت از کودک و غذا آماده است.

“ما می دانیم که مناطق و منشور کار کرده اند خلاقانه چگونه مدارس هنوز هم می تواند بهترین خدمت به دانش آموزان آموزش و پرورش ویژه دریافت در آموزش از راه دور مدل” سخنگوی وندی تخم گفت.

پرسید: اگر St. Paul مدارس دولتی در نظر گرفته شده که امکان اجازه می دهد برخی از دانش آموزان در مدرسه در طول بسته شدن این منطقه گفت: آن را پیاده سازی آموزش از راه دور برای تمام دانش آموزان است.

St. Paul برنامه ای برای استفاده از انواع استراتژی های تدریس ویژه آموزش و پرورش دانش آموزان است. کسانی که شامل co-آموزش تغییر کلی آموزش و پرورش تکالیف ارائه تطبیقی آنلاین تکالیف و استفاده از ارتباطات از راه دور برای آموزش و ارائه خدمات درمانی. آموزش و پرورش ویژه تیم برگزار خواهد شد IEP و 504 جلسات عملا این منطقه گفت:.

“آنها باید به دنبال قانون’

Bitenc می خواهم برای دیدن برخی از دانش آموزان به مدرسه بازگشت.

در خانه او گفت: پسر خردسال او را به حضور آن را سخت را برای او 13 سال است که در ADHD و اختلال اضطراب به تمرکز بر مدرسه.

“آنها فقط به عنوان به عنوان یک آموزش و پرورش به عنوان هر نوع دیگر بچه,” او گفت:. “آنها نیاز به پیروی از قانون است.”

Bitenc خانواده در حال حاضر موانع در آموزش از راه دور. این مدرسه متعلق به اپل او را برداشت تا برای او 7 سال قفل شده است برای چند روز به دلیل وارد کردن رمز عبور اشتباه بیش از حد بسیاری از بار. این منطقه تا کنون نشده است در پاسخ به درخواست برای کمک.

“در حال حاضر من هیچ راه دسترسی به آموزش از راه دور در همه,” او گفت:. “هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اند این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im