Artel تصویری سیستم در VidTrans20


در غرفه 14 در VidTrans20, Artel خواهد شد از ویژگی های محصولات که ساده رسانههای’ تغییر به hybrid IP/SDI و IP عملیات. بازدید کنندگان به Artel غرفه این فرصت را برای نزدیک ببینید که چگونه ویژگی های جدید و قابلیت های به تازگی اضافه شده به این شرکت برنده جایزه رسانه هوشمند پلت فرم تحویل™ را حتی بیشتر عملیاتی سادگی و انعطاف پذیری و مقیاس پذیری. Artel نیز نمایشگاه FiberLink® خانواده از رسانه های حمل و نقل محصولات است.

رسانه هوشمند پلت فرم تحویل™
Artel هوشمند رسانه ای پلت فرم تحویل™ حامل درجه چهار کانال خودکار-حس 3G/HD/SD-SDI-over-IP چندکاره دروازه با یکپارچه nonblocking لایه 2/3 سوئیچینگ و مسیریابی قابلیت های. نرم افزار را فعال کنید راه حل امکانات تصویری چهار پورت برای انتقال صدا و اطلاعات کمکی و چهار GigE اطلاعات پورت پل به یک یا دو 10G رابط. طراحی شده به ضمیمه یکپارچه به شبکه IP بدون نیاز به خارجی عناصر شبکه هوشمند پلت فرم پشتیبانی از SMPTE ST 2022: 1, 2, 5, 6, و 7 hitless سوئیچینگ; J2K فشرده سازی; QoS; VLAN tagging; و مدیریت ترافیک است.

FiberLink®خانواده از رسانه های حمل و نقل محصولات
حمایت از تقریبا هر نوع تصویری, صوتی و داده ها و سیگنال های جدید از جمله FiberLink® 3312 12G SDI فرستنده و گیرنده نوری برای بالا رزولوشن 4K video برای پخش برنامه های کاربردی و FiberLink ST2110 دروازه Artel را FiberLink رسانه های حمل و نقل محصولات را بسیار انعطاف پذیری مورد نیاز برای پخش و یا شرکت های بزرگ studios, OB, وانت, نقطه نظر, دوربین, اجاره, و برگزاری, سالن استادیوم و سالن های تئاتر و حمل و نقل مراکز آموزش از راه دور و دیگر نرم افزار A/V محیط. دستگاه ها در خانواده رخ کشیدن SMPTE استانداردهای پشتیبانی برای اطمینان از قابلیت همکاری و قابلیت اطمینان در, تصویری, صوتی و اطلاعات حمل و نقل. اطلاعات بیشتر در مورد FiberLink خانواده را می توان در یافت http://www.artel.com/media-transport-products/fiberlink.

شرکت در یک نگاه:
Artel تصویری سیستم های جهانی ارائه نوآورانه زمان واقعی چند رسانه ای تحویل راه حل های خدمت به بازارهای جهانی است. امروز بسیاری از حوادث زندگی می کنند در ایالات متحده گذشتن Artel محصولات برای حمایت از ماموریت خود-انتقادی گردش. Artel تخصص در IP – و فیبر های مبتنی بر فن آوری دهانه بیش از 30 سال است و تاسیس Artel به عنوان یک شریک قابل اعتماد در توسعه اعتماد استانداردهای مبتنی بر IP زیرساخت. Artel را راه حل های یکپارچه شامل زمان بندی دقیق IP-و فیبر مبتنی بر چند رسانه ای تحویل شبکه داده ها و سیستم های OTT. Artel است متعلق به کارمند کسب و کار. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.artel.com.
همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Artel/200213Artel-VidTrans20.docx

تصویر محبوبیت: www.wallstcom.com/Artel/ArtelVideoSystems-SMARTMediaDeliveryPlatform.jpeg

Artel تصویری سیستم هوشمند رسانه ای پلت فرم تحویل™

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید